در مدت چهار سال به عنوان مدیر کل Detroit Lions باب کوین گفته بود کمی عموم, در هر دوره یا ماده. در نادرترین موارد اغلب تنها به انجام NFL حکم او پدید آمده به آدرس طرفداران از طریق رسانه ها و یا تیم سایت.

پاسخ معمولا unmemorable و فوتبال-تنها.

که کوین را انتخاب و احتمالا یک حکیم است. در لیگ با یک سپر به عنوان یک آرم, دسترسی, را برنده بازی است. آن را ایجاد فاصله هر چند سوخت رسانی نوع unfamiliarity است که می تواند به نوبه خود یک حق رای دادن رهبر به بیچهره ، شیرها طرفداران دیر آمده بود برای اشاره به کوین و سوم-سال مربی مت پاتریشیا به عنوان یک شکل واحد — “Quinntricia.” نبود یک تعریف.

در اینجا در شنبه متفاوت بود کوین هر چند در رسانه ها زوم زیر تماس بگیرید عجیبترین و در عین حال شاید سرگرم کننده ترین, آشکار و تحقق پیش نویس NFL تا کنون.

در سراسر سه روز دوربین های حال پخش از داخل خانه که در آن دو مشتاق کودکان (پسر کایل و پدر فضل) هر چادری در Lions دنده ایستاده بود او زمانی که دیترویت انتخاب اعلام شد. در بین تراکم آنها سرنشین دار شیر را تغییر “پیش نویس هیئت مدیره” — که واقعا فقط یک هیئت مدیره پوستر — عبور از نام انتخاب شده و چشم انداز.

“من فکر کردم که واقعا سرد” کوین گفت. “آنها حالا یک بازیکن است.”

San Francisco 49ers draftee Brandon Aiyuk (second from right) celebrated with his family at home after being selected It was one of many revealing and fulfilling scenes during this year's NFL draft. (Photo by NFL via Getty Images)
San Francisco 49ers مشمول براندون Aiyuk (دوم از راست) جشن با خانواده اش در خانه پس از انتخاب آن را یکی از بسیاری از آشکار و تحقق صحنه در طول سال جاری پیش نویس NFL. (عکس توسط NFL طریق گتی ایماژ)

در حال حاضر او بحث بود که چگونه این پیش نویس NFL سنتی بی امان زمان بود که به جای یک ورزش مناسب تعادل کار و زندگی.

ناگهان 44 ساله و مدیر کل که به طور معمول نمی گویند بسیار عمیق بود candid و حتی الهام بخش است.

“من احساسی صحبت کردن در این مورد چون من عاشق این دو بچه و عشق به جهنم همسر من,” کوین گفت. “و آن را سخت به دور از این بچه ها, سفر به اطراف pro روز و پریدن از روی پروازهای گرفتن خانه در اواخر پس از آن خواب به مدت شش ساعت و رفتن به دفتر صبح روز بعد.

“بهار سخت است” کوین ادامه داد. “به ویژه هنگامی که شما از دست دادن تمام وقت در طول فصل … کسب و کار ما است استرس زا باشد. وجود فشار است. ما نیاز به پیروزی. همه که.

“و شما می دانید که احساس می کند آن را بیشتر از من انجام دهید ؟ من همسر و بچه های من. زمانی که شما رفتن به مدرسه و شما از دست دادن در روز یکشنبه و بچه ها هیچ ایده چه چیزی شما را از طریق, و آنها در حال دادن پسر من و دختر من یک زمان سخت به خاطر ما از دست رفته به هکرها و یا هر چیز دیگری. پس از آن قرار می دهد زندگی در چشم انداز است.”

شاید که مهم نیست اگر شیرها پست یکی دیگر از از دست دادن فصل است. شاید از آن خواهد شد.

کوین احساسات به اشتراک گذاشته شده در سراسر لیگ که در آن پیش نویس NFL جذب رکورد بینندگان رأی و نه صرفا به این دلیل که ملت های ورزشی-گرسنگی و قرنطینه. آن را در بر داشت یک راه برای اتصال و ورزش های مورد علاقه خود را در یک راه هیچ کمپین بازاریابی آتش بازی نمایش فرش قرمز یا راجر Goodell فرض آغوش همیشه می تواند.

حتی کمیسر مشهور بودن هو توسط طرفداران هر کجا که او می رود آمد به عنوان یک فرد عادی از انواع. Goodell میزبانی پخش از زیرزمین خانه خود را در یک ژاکت و یقه باز و دو شب. او رفت و با یک تی شرت در شنبه ادعا او فقط می خواهم انجام شده است برخی از کارهای خانه مانند قرار دادن در صفحه نمایش ویندوز برای تابستان.

آن صحنه تکرار از خوابگاه از GMs و مربیان که در پس زمینه بچه های کوچک تشویق و نوجوانان سعی در آن بازی سرد. وجود صحنه های از دفاتر خانه, آشپزخانه, جدول, مخمل خواب دار قصرها و حتی جری جونز’ قایق بادبانی.

لایحه Belichick سگ ساخته شده یک زن و شوهر cameos. مایک زیمر نشسته خروشان شومینه. جان Elway نمایش داده می شود همه خود را لومباردی غنائم.

و چیزی رفت در مایک Vrabel ،

“این یک قرنطینه در اینجا مرد” Vrabel گفت. “ما باید یک دسته از 19 – و 18-year-old بچه ها و شما می دانید که آنها را هم بزنید ، آنها را دیدم همه بچه های دیگر به عنوان پیش نویس عینک و گفتند: ما به خود ما کمی چرخش به آن است. آن را سرگرم کننده بود.”

هنگامی که دلفین میامی ساخته شده یک انتخاب مربی برایان فلرس دیده می شد جشن با استادانه درست شده دست دادن با پسر جوان خود است.

“خانواده ها با هم,” فلورس گفت: بعد از آن. “بسیار مهم است.”

این NFL یک دکمههای تا خود عملیات مهم اجازه می دهد زیرچشمی نگاه کردن در پشت پرده.

“من فکر می کنم این مهم است برای طرفداران به درک ما مردم بیش از حد” کوین گفت. “بچه ها من مردم.”

Arizona Cardinals first-round pick Isaiah Simmons watches the NFL draft with his family on Thursday. (Photo by NFL via Getty Images)
آریزونا کاردینالز در دور اول انتخاب اشعیا سیمونز ساعت پیش نویس NFL با خانواده اش در روز پنج شنبه. (عکس توسط NFL طریق گتی ایماژ)

در NFL است که آرزو, هیجان انگیز, شدید و اغلب سودآور است. آن را وحشیانه, بیش از حد. کسب و کار, کسب و کار, یک zero-sum, ته خط, رقابت سخت. اگر شما انتخاب می کنید به کار در لیگ و سپس شما را انتخاب کنید به کار تقریبا غیر ممکن است ساعت با وجود تقریبا هیچ امنیت شغلی است.

این بیماری همه گیر کوروناویروس بسته زیادی که پایین و سمت چپ هر کس سوال حکمت چرخش چرخ های خود را بدون توقف.

ما نمی توانیم فقط با چت تصویری با چشم انداز که نه میزبان آنها در تمام روز بازدید از امکانات ما? نیست تماشای کالج بازی نوار در خانه روشنگری بیشتر از پرواز به برخی از دور دانشگاه شاهد یک اسکریپت pro روز ؟ آیا اواسط صبح playdate با دختر من در واقع من تیز تمرکز ؟

مشتاقانه NFL تصمیم گیرندگان در مورد نحوه ترکیب بهترین قطعات از این وضعیت بد به آینده پیش نویس.

“اگر ما می تواند پیدا کردن یک تعادل کار و زندگی بهتر در ماه های فوریه و مارس و آوریل من همه برای آن” کوین گفت.

در اینجا امید آن اتفاق می افتد. در اینجا حدس زدن آن را نمی خواهد.

NFL قصد ندارم به محدود کردن ساعت کار مردم که به معنی نوع رقبا که اجرای این تیم در حال بازگشت به حالت عادی و به دنبال هر ممکن است لبه (واقعی یا فرضی).

و در حالی که پایین صفحه اصلی پیش نویس ثابت از شایستگی بزرگ (وقتی که می آید به بازیکنان, اتاق نشیمن ضربان اتاق سبز هر زمان) NFL خواهد شد و به احتمال زیاد باقی می ماند معتاد به جرم تجمع جمعیتی وحشی صحنه در سال 2017 پیش نویس از فیلادلفیا. این لیگ بعد از همه آن بیشتر است هرگز کمتر است.

آیا شما می خواهید شکیرا یا جنیفر لوپز به Super Bowl halftime عمل می کنند ؟

هر دو.

بنابراین این است که احتمالا یک یک نوسان گذرا در تاریخ و در تمام راه. وجود خواهد داشت یک بازگشت به وسواس ساعت استریل دور اتاق جنگ لباس تا بعد به صورت پیش نویس چشم انداز و بالای محصولات.

آن خواهید بود یک شرم است ، آنچه که ما شاهد این آخر هفته بود درخشان تلویزیون. چیزی که ما دیدم جذاب و یابم. چیزی که ما دیدم این بود که پدران و نه فقط مربیان مردان خانواده و نه فقط به طور کلی مدیران و پسران و عموزاده و نه فقط پیش نویس میدارد.

که پسر شما بو و نفرین شده واقعی و زندگی واقعی خانواده است.

آنها افراد بیش از حد به عنوان باب Quinn آن قرار داده است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو