‘سقوط بچه ها به ارمغان می آورد مینی بازی نبرد رویال برای PS4 و بخار در آگوست 4th

'Fall Guys: Ultimate Knockout' from Devolver
Devolver Digital

اگر شما می خواهید یک نبرد رویال-مانند تجربه اما می خواهم چیزی بیشتر خانواده پسند تر از Call of Duty یا Fortnite, شما نمی خواهد که به صبر بسیار طولانی. Mediatonic و Devolver اعلام کرده اند که سقوط بچه ها: نهایی حذفی در دسترس خواهد بود بر روی PS4 و بخار در آگوست 4th. آن را کاملا به عنوان بلند پروازانه به عنوان اصل در نظر گرفته شده با ‘تنها’ 60 بازیکن در هر دور به جای 100, اما آن را هنوز هم به نظر می رسد هر بیت به عنوان کوره در رفته.

عنوان حول محور مجموعه ای از مینی بازی که در آن تنها یک بازیکن می تواند پیروز, مانند, مانع, دوره های آموزشی با میوه های در حال سقوط. در حالی که آن را نسبتا غیر خشونت آمیز (مگر اینکه شما تعداد دفعات مشاهده که smacked توسط میوه به عنوان خشونت) بسیاری از تنش از یک نبرد رویال بازی باقی می ماند — شما هنوز مبارزه به عنوان یکی از آخرین ایستاده. در این معنا, این ممکن است مناسب برای هر کسی که می خواهد در مقیاس بزرگ پارتی بازی شده است اما هنوز باطل رگه رقابتی.

در این مقاله: Devolver Digital, Devolver, بازی, بازی های ویدئویی, سقوط, بچه ها, سقوط بچه ها نهایی حذفی, PS4, بخار, Mediatonic, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de