Facebook را نظارت هیئت مدیره شامل روزنامه نگاران و وکلا و فعالان

Facebook Oversight Board

Facebook

Facebook به اشتراک گذاشته شده با نام از اول 20 نفر از محتوای آن نظارت هیئت مدیره. در ابتدا اعلام کرد در سال 2018 سازمان نظارت اعتدال اختلافات در سراسر شرکت های مختلف سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

برای ساخت بدن Facebook اولین انتخاب چهار شرکت-صندلی که پس از آن کمک کرد این شرکت پیدا 16 اعضای اضافی. برخی از این بیشتر قابل انتخاب عبارتند از: آلن Rusbridger سابق editor-in-chief of نگهبان; هله تورنینگ-اشمیت نخست وزیر دانمارک; و جان نمونه معاون رئیس جمهور آزادیخواه موسسه Cato. نیز وجود دارد که جایزه نوبل برندگان و فعالان در میان بدن عضویت.

برخی از انتخاب به خصوص محافظه کارانه تر, اعضای, افزایش ابرو, پاسخ Facebook به نظر می رسد پیش بینی کرده اند. “ما همچنین انتظار داریم که هیئت مدیره عضویت خود را انتقاد” این شرکت اعلام کرد. “اما موفقیت دراز مدت آن بستگی به آن نیاز اعضا را که دیدگاه های مختلف و تخصص به تحمل است.”

در حال حاضر هیئت مدیره شامل افرادی که به زندگی در بیش از 27 کشور و صحبت با برخی از 29 زبان مختلف. قابل توجه هیچ یک از اعضای کار کرده اند برای هر شرکت رسانه های اجتماعی در گذشته است. هنگامی که بدن خود را کامل 40 عضو Facebook نخواهد بود درگیر در هر قسمت از آن فرآیند انتخاب در حال حرکت رو به جلو است. علاوه بر این هر منصوب تنها می تواند در خدمت حداکثر سه سال است.

به عنوان مشخص شده در منشور Facebook منتشر شده در سال گذشته این شرکت کاربران قادر خواهد بود به درخواست تجدید نظر به بدن به طور مستقیم Facebook معمول اعتدال کانال. سازمان نیز باید از این قدرت برای ابطال مدیر عامل مارک زوکربرگ. “ما می دانیم که هیئت مدیره بازی خواهد شد به طور فزاینده ای نقش مهمی در تنظیم سابقه و جهت محتوای سیاست در Facebook,” رسانه های اجتماعی غول گفت. “و در دراز مدت ما امیدواریم که تاثیر آن را گسترش فراتر از Facebook و به عنوان یک سکوی پرشی برای رویکردهای مشابه به محتوای حکومت در آنلاین حوزه است.”

در وب سایت خود نظارت هیئت مدیره می گوید هنوز هم در مسیر شروع به شنیدن موارد بعد از این سال با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در این مقاله: Facebook, رسانه های اجتماعی, Instagram, WhatsApp, نظارت, هیئت مدیره, اخبار فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>