Facebook جدید پیام های خصوصی از ویژگی های وعده های حفظ حریم خصوصی از هر کس (به جز Facebook)


با توجه به Facebook را um مشکوک سابقه در همه چیز حفظ حریم خصوصیشما می خواهم فکر می کنم این شرکت خواهد آموخت که برای جلوگیری از تکیه به عبارت هنگامی که نورد از محصولات جدید است که به قول امن و زمانی که این شرکت در واقع معنی آنها در حال امن و مطمئن از همه به جز y’know Facebook.

تبلیغات

هیچ یک از این متوقف شد این شرکت از مباهات در مورد آن جدید حفظ حریم خصوصی حفاظت از ویژگی fیا Facebook Messenger در یک پست وبلاگ که کاهش یافته بود در اوایل امروز توسط Jay Sullivan که سر همه چیز “حریم خصوصی” (در نقل قول) و “ایمنی” (باز هم در نقل قول) مربوط به خدمات مسنجر.

این ویژگی اختیاری به نام “برنامه قفل” می افزاید: “یکی دیگر از لایه های امنیتی خود را به پیام های خصوصی” توسط الزامی است که شما استفاده از تلفن خود را با اثر انگشت و یا چهره-تکنولوژی سنسور برای باز کردن ، essenger حساب. سالیوان افزود که “این ویژگی اختیاری به شما می دهد اعتماد به نفس به می دانم که اگر یک دوست یا عضو خانواده نیاز به قرض گرفتن گوشی خود را, آنها قادر نخواهد بود برای دسترسی به چت خود را.”

تبلیغات

آن را در یک محیط است که خود را نگه می دارد چت امن از یک snooping هم اتاقی اما واقعا به انجام هر کاری برای نگه داشتن خود را در چت امن از Facebook که قبلا ثابت کرده بود بیش از راحت کسب درآمد از هر چیزی که اتفاق می افتد در سراسر هر Facebook ملک—از جمله Messenger. و حتی اگر سالیوان بود سریع به اشاره است که “خود را لمس و یا در صورت شناسایی است منتقل نمی شود و یا ذخیره شده توسط Facebook” شما را به تعجب می کنم که چگونه راستگو شرکت است که در اینجا با توجه به چگونه آنها تا به حال هیچ مشکل در ذخیره سازی اطلاعات شخصی مانند چت صوتی ساخته شده بر روی پلت فرم قبل از. و حتی اگر آن را ندارد ذخیره سازی صورت خود را از طریق این ویژگی های جدید آن می کند از این واقعیت است که این شرکت به احتمال زیاد در حال حاضر ده ها تن از تصاویر از صورت خود را از آپلود هر عکس به مشخصات خود را.

Illustration for article titled Facebooks New Private Messaging Feature Promises Privacy From Everyone (Except Facebook)

گرافیک: Facebook

سالیوان می رود می گویند که ویژگی های جدید است نورد بر روی دستگاه های iOS امروز در دسترس خواهد بود در اندیشه “در چند ماه آینده.” او اضافه (تاکید ما):

شما می توانید این ویژگی را در تنظیمات حریم خصوصی بخش. حفظ حریم خصوصی و بخش باعث می شود آن را آسان برای دسترسی به تنظیمات و ویژگی های مخاطبان برای داستان های خود را خاموش داستان ها و افراد مسدود شده. نرم افزار قفل و حریم خصوصی بخش به شما اجازه سفارشی تجربه خود را و تنظیمات را انتخاب کنید که بهترین کار برای شما. ما همیشه در حال کار به شما کنترل بیشتر بر حریم خصوصی خود رابه طوری که ما بیشتر معرفی ویژگی های حفظ حریم خصوصی شما باید این محل متمرکز برای آنها را پیدا کنید.

تبلیغات

این خنده دار است که Facebook, مانند برخی از دیگر غول در فناوری فضایی است عجیب و غریب blindspot وقتی که می آید به “دادن به شما کنترل بیشتر بر حریم خصوصی خود را.” همه آنها به نظر می رسد مایل به حفظ حریم خصوصی مربوط به وعده در نام نگه داشتن می گویند, اطلاعات ارزشمند خود را از پولی توسط یک رقیبو یا نگه داشتن خود را چت خارج از خط دید یک snooping roomie. اما وقتی که می آید به ارائه هر گونه حمایت از این شرکت به خودی خود همه این وعده سقوط به مراتب کوتاه تر از هر یک از ما باید امیدوار بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>