A giant digital sign is seen at Facebook’s corporate headquarters campus in Menlo Park, California.

یک غول دیجیتال علامت دیده می شود در Facebook به دفتر مرکزی شرکت پردیس در منلو پارک کالیفرنیا.
عکس: جاش Peter Bradley (گتی ایماژ)

به عنوان نشان داده شده توسط خود را مجازی اعتصاب در اوایل این هفته مردمی کار در Facebook نیست بیش از حد خوشحال در مورد این شرکت امتناع از حذف آتش زا و گمراه کننده پست های ساخته شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در حال حاضر به لطف کشت داخلی اسناد و مدارک به دست آمده توسط واشنگتن پستما یک تصویر واضح تر از فقط چگونه تغذیه Facebook کارکنان با مدیریت امادگی برای سیاستمداران یک پاس رایگان در سیستم عامل خود را.

تبلیغات

در روز سه شنبه, Facebook برگزار شد اضطراری تاون هال نشست پس از دریافت مقاومت مواجه شدید برای آن تصمیم به ترک تا مارس 28 پست از رئیس جمهور که در آن او ستایش خشونت و تهدید معترضان گفت: “زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.” قبل از تاون هال کارگران نظرسنجی در اکثر سوالات با فشار دادن آنها می خواستند مدیر عامل مارک زوکربرگ برای پاسخ به هر واشنگتن پست گزارش. سوال این است که امن ترین آرا بود: “می تواند ما را لطفا تغییر سیاست های ما در سراسر سیاسی رایگان سخنرانی ؟ واقعیت چک کردن و حذف سخنرانی نفرت نباید معاف برای سیاستمداران است.”

کارکنان پرچم نگرانی های مشابه در Facebook داخلی هیئت مدیره پیام با توجه به بیش از 200 پست های نوشته شده توسط واشنگتن پست. Facebook آشکار تمایل به نگه دارید تهمت پاسخگو به استانداردهای مشابه آن کاربران دیگر به سمت چپ بسیاری از کارکنان سوال که آیا این شرکت در برخی از مرتب کردن بر اساس از “یک رابطه آزاردهنده” با رئیس جمهور.

تبلیغات

“چه نقطه ایجاد یک اصل اگر ما در حال رفتن به حرکت هدف پست هر بار مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت رفتار خود را?” نرم افزار مهندس تیموتی Aveni خواسته در یک آخر هفته پست در Facebook داخلی هیئت مدیره پیام. او ترک این هفته, وجه تصمیم خود را برای زوکربرگ را جشن گرفت.

“کودک نو پا من اساسا همان چیزی که برای تست مرزهای” نوشت: یکی دیگر از کارکنان.

“من واقعا ناراحت Q+A امروز” یک کارمند سیاه و سفید اضافه شده پس از روز سه شنبه سالن شهر. “ما می شنویم که در آن رهبران این کشور و ما مدیران ایستاده و می دانم که سیاست مهم تر از سیاه و سفید زندگی می کند.”

داخلی دیگر اسناد و مدارک به دست آمده توسط واشنگتن پست نشان داد که زوکربرگ و Facebook را افسر ارشد عامل شریل سندبرگ ملاقات با سیاه و سفید مدیران در روز شنبه برای بحث در مورد اعتراض و نگرانی در مورد این شرکت تصمیم به نگه داشتن پست ، به عنوان یک نتیجه از این مذاکرات این گروه توافق کردند که به مذاکرات بیشتر در Facebook محتوای سیاست تصمیم گیری و برای پاسخگویی بیشتر با زوکربرگ و ساندبرگ در حال حرکت رو به جلو است.

تبلیغات

در روز سه شنبه تاون هال زوکربرگ در دفاع از خود تصمیم قبلی اما اضافه کرد که او را باز به بررسی Facebook سیاست های خشونت مرتکب شده اند. او همچنین گفت که او با توجه به ترکیب برخی از مرتب کردن بر اساس مطالب برچسب زدن گزینه—چنین به عنوان یکی از توییتر به سیلی بر مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها—به حک کردن یک راه میانه برای بحث پست ها مثل این.

تبلیغات

متناوبا زوکربرگ فقط می تواند در انجام کار درست با اظهارات خود به کنگره در سال گذشته که در آن او به طور خاص مشخص شده در شهادت به کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز که “اگر کسی از جمله یک سیاستمدار است گفت: چیزهایی که می تواند باعث شود که خواستار خشونت و یا می تواند خطر قریب الوقوع آسیب فیزیکی ما را که محتوای پایین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de