خرید رپورتاژ

A young female blogger and vlogger and online influencer live streaming a cooking show on social media using a smartphone
amenic181 via Getty Images

Facebook اعلام کرده است یک دسته از آینده تصویری زنده از جمله آنهایی که در راه به Instagram و پورتال. در هفته های آینده شما قادر خواهید بود به راه اندازی Facebook حوادث به عنوان فقط آنلاین اجرا و پخش برنامه های زنده بر روی آنها. علاوه بر این Facebook صفحه صاحبان و مدیران می تواند شارژ برای دسترسی به رویدادهای زندگی می کنند ، که ممکن است کمک به نوازندگان و استندآپ کمدین است که جریان مباحث مردم ارائه کلاس های آشپزی تناسب اندام مربیان در حال اجرا گروه خصوصی جلسات تمرین و حتی مجازی سازمان کنفرانس.

اگر شما امیدوار به کمک غیر انتفاعی, شما قادر خواهید بود به اضافه کردن یک دکمه اهدا خود را به جریان زندگی می کنند. در ضمن این شرکت بازگرداندن زندگی با ویژگی بنابراین شما می توانید دیگر را دعوت مردم به پیوستن به جریان خود را در هر کجا که هستند.

Screenshots of a Facebook paid online event
Facebook
Screenshots of a Facebook paid online event
Facebook

شما هم اکنون می توانید گوش دادن به صوتی از فیلم های زنده در Facebook است یک دستی داده ها-گزینه صرفه جویی در Twitch به مدت طولانی ارائه شده و برخی از صفحات حتی می توانید با ارائه یک شماره تلفن رایگان, شما می توانید تماس را به گوش دادن به جریان. عمومی ترین فیلم های زنده در دسترس هستند در وب سایت بیش از حد, بنابراین شما لزوما نیاز به یک Facebook حساب به سازمان دیده بان.

همانطور که برای بازی جریان این شرکت منتشر Facebook, بازی, برنامه این هفته که از طریق آن شما می توانید جریان بازی از دستگاه های آندروید. شما هم اکنون می توانید راه اندازی مسابقات و این ویژگی را در آینده به نرم افزار تلفن همراه به زودی بیش از حد. Facebook نیز در حال گسترش و در دسترس بودن ستاره ها برای بیشتر کشور ها و صفحات. آنها Facebook پاسخ به کشش بیت — شما می توانید به خرید و اهدای آنها به streamers که برای دریافت یک درصد برای هر یک.

Facebook نیز گسترش زنده بر پورتال. با Facebook Live, برنامه, شما می توانید در حال حاضر اجرای برنامه در مشخصات خود را, اما شما به زودی قادر خواهید بود به جریان به صفحات و گروه ها به عنوان به خوبی. که ممکن است در جریان یک گزینه قابل دوام تر برای برخی از دلیل سیستم های هوشمند دوربین به طور خودکار می تواند به دنبال شما به شما به عنوان حرکت در اطراف.

به عنوان Instagram آن فعال جریان زنده بر روی وب در اوایل این ماه, بنابراین شما می توانید بدون نظر پوشش یک تکه از صفحه نمایش. تا به حال تنها راه شما قادر به اجازه دهید مردم دیده بان جریان خود را پس از این واقعیت است که با صرفه جویی در آنها را به داستان خود را, اما آنها تنها قابل رویت برای 24 ساعت. که در مورد تغییر عنوان به زودی شما قادر خواهید بود برای صرفه جویی در فیلم های زنده به IGTV بنابراین مردم می توانند آنها را پیدا کنید بعد.

در این مقاله: خدمات پخش زنده ویدئو, facebook, پورتال, پورتال livevideo, live stream, facebook live, facebook زنده livestream facebookportal, instagram, facebooklive, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو