Facebook را برچسب پست ها از سیاستمداران است که شکستن آن قوانین

KENZO TRIBOUILLARD via Getty Images Facebook اضافه خواهد شد هشدار به پست ها از سیاستمداران اس

توسط DOSTEMANSALAM در 7 تیر 1399
Founder and CEO of US online social media and social networking service Facebook Mark Zuckerberg reacts upon his arrival for a meeting with European Commission vice-president in charge for Values and Transparency, in Brussels, on February 17, 2020. (Photo by Kenzo TRIBOUILLARD / AFP) (Photo by KENZO TRIBOUILLARD/AFP via Getty Images)
KENZO TRIBOUILLARD via Getty Images

Facebook اضافه خواهد شد هشدار به پست ها از سیاستمداران است که شکستن آن قوانین است. مارک زوکربرگ اعلام کرد که تغییر سیاست هفته بعد از انتقاد و تهدید از یک تبلیغ تحریم. این شرکت نمی خواهد حذف پست او گفت: آن را به عنوان هنوز هم به نظر آنها "ارزش خبری" اما آن را هشدار به کاربران که آنها را نقض سیاست های خود.

به روز رسانی پژواک مشابه حرکت از توییتر که به تازگی شروع به اضافه کردن برچسب به توییت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران. زوکربرگ قبلا انتقاد توییتر برای تصمیم گیری فقط به می گویند که او در نظر آوردن اين برچسب ها به Facebook یک هفته بعد.

"ما به زودی شروع به برچسب زدن به برخی از مطالب ما را ترک کنند تا به دلیل آن است که تلقی انتشار بنابراین مردم می دانند که این مورد است" زوکربرگ نوشت. "ما به مردم اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن این مطالب به محکوم کردن آن درست مثل ما با دیگر مشکل ساز محتوا به دلیل این است که بخش مهمی از چه بحث می کنیم چه چیزی قابل قبول در جامعه ما -- اما ما اضافه کردن یک اعلان به مردم بگویید که محتوای آنها در حال های ممکن را نقض سیاست های ما."

روشن نیست که دقیقا این برچسب را مانند زمانی که Facebook را شروع به اضافه کردن آنها را به پست و یا چگونه به شدت Facebook را تفسیر قوانین جدید. زوکربرگ گفت: این شرکت که برچسب "برخی از مطالب ما را ترک کردن." زوکربرگ نبود نام مغلوب ساختن پیشی جستن در سخنان خود اما این شرکت مواجه شده است و در حال رشد فشار به عمل رئیس جمهور بیشتر التهابی پست.

سیاست تغییر می آید پس از یک تعداد با مشخصات بالا تبلیغ کرده اند گفت: آنها را بکشید تبلیغات از شبکه های اجتماعی به عنوان بخشی از تحریم مرتب حقوق مدنی قرار گرفتند. مبارزات سازمان یافته ضد افترا لیگ NAACP رنگ را تغییر دهید و از دیگران خواست شرکت های بزرگ به توقف تبلیغات در شبکه های اجتماعی برای ماه جولای.

"کمپین یک پاسخ به Facebook تاریخچه طولانی اجازه می دهد نژادپرستانه و خشونت آمیز و verifiably غلط محتوا برای اجرای شایع در آن پلت فرم" سازمان نوشت: در نامه ای اعلام کمپین در اوایل این ماه. "این کمپین را سازماندهی شرکت ها و فشار افکار عمومی به تقاضای Facebook توقف تولید درآمد تبلیغات از نفرت مطالب ارائه پشتیبانی بیشتر برای افرادی که اهداف نژادپرستی و نفرت و افزایش ایمنی برای گروه های خصوصی بر روی پلت فرم, در میان دیگر اقدامات."

Unilever بزرگترین شرکت برای پیوستن به تحریم ها تا کنون. این شرکت در پشت علامت های تجاری مانند کبوتر و لیپتون را صرف $42 میلیون در Facebook تبلیغات در 2019 سی ان ان گزارش شده است. Verizon (که صاحب کالا است اما هیچ سرمقاله کنترل بیش از ما) همچنین اعلام کرد این امر مکث Facebook تبلیغات پس از ADL نوشته شده نامه ای با اشاره به یک Verizon آگهی ظاهر شده بود در کنار QAnon محتوا. بن و Jerrys REI, Patagonia و ادی بائر نیز گفت: آنها شرکت کنند.

زوکربرگ نبود آدرس تبلیغ تحریم به طور مستقیم. یک روز پیش وال استریت ژورنال گزارش داد که یک Facebook اجرایی گفت: تبلیغ "ما را به تغییر سیاست وابسته به درآمد فشار است."

از همه مهمتر Facebook نیست تغییر سیاست که معاف سیاستمداران از واقعیت-واقعیت جاری از جمله در تبلیغات سیاسی. زوکربرگ هم می گویند این شرکت را سفت قوانین خود را در مورد سخنرانی نفرت در تبلیغات پرداخت می شود. "ما می خواهیم به انجام بیشتر برای منع این نوع تفرقه و التهاب زبان است که استفاده شده است برای ایجاد اختلاف," او نوشت.

"ما در حال گسترش تبلیغات ما سیاست منع ادعا می کند که مردم از خاص و نژاد و قومیت ، ملیت ، وابستگی مذهبی و کاست و گرایش جنسی ، هویت جنسی و یا وضعیت مهاجرت یک تهدید فیزیکی و ایمنی و بهداشت و یا بقای دیگران است. ما نیز در حال گسترش سیاست های ما برای حفاظت بهتر از مهاجران, مهاجران, پناهندگان و پناهجویان از تبلیغات نشان می دهد این گروه ها پست تر و یا ابراز تحقیر اخراج و یا انزجار کارگردانی در آنها است."

این معلوم نیست چه اگر هر گونه تاثیر Facebook سیاست تغییرات را بر روی تبلیغ تحریم. تحریم سازمان در حال حاضر با انتقاد از به روز رسانی به عنوان قصد ندارم به اندازه کافی دور.

"مارک زوکربرگ پاسخ امروز بود و نه به اندازه کافی" به ADL در توییتر نوشت. به طور مشابه, رنگ تغییر رئیس جمهور رشاد رابینسون به نام زوکربرگ اظهارات که زندگی جریان خود را در Facebook صفحه "11 دقیقه از اتلاف فرصت برای ارتکاب به تغییر است."

Verizon صاحب کالا شرکت مادر ورایزون رسانه ها. مطمئن Verizon هیچ کنترلی بر پوشش ما. Engadget باقی مانده سرمقاله مستقل است.

در این مقاله: مارک زوکربرگ, اینترنت, رسانه های اجتماعی, Facebook, ورایزون, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.
آخرین مطالب