خرید رپورتاژ

Facebook takes on Zoom with Messenger Rooms.

Facebook

Facebook چالش برانگیز است زوم برای چت تصویری تسلط. شبکه های اجتماعی معرفی مسنجر اتاق عمده shakeup به آن گروه تماس تصویری ویژگی های است که Facebook را برنامه چت بسیار رقابتی تر با زوم.

با مسنجر اتاق Facebook کاربران می توانند میزبان گروه تماس تا 50 نفر که هر کسی می تواند بپیوندید. به جای دعوت مردم به صورت جداگانه Facebook کاربران می توانند لینک پست خود را در News Feed و یا در گروه یا رویداد صفحات. و بر خلاف مسنجر موجود چت تصویری ویژگی های شرکت کنندگان نیازی به برنامه مسنجر و یا حتی یک Facebook حساب برای پیوستن به یک اتاق. هنگامی که یک اتاق ایجاد شده است هر کسی می تواند عضویت از طریق مرورگر خود را هر چند میزبان می توانید انتخاب کردن به “قفل” اتاق برای مهمان های جدید برای جلوگیری از, party crashers.

Facebook Messenger Rooms makes video chatting much more like Zoom.
Facebook

دیگر وجود دارد زوم-مانند ویژگی های بیش از حد. مسنجر اتاق خواهد شد که “همهجانبه 360 درجه پس زمینه است که شما حمل و نقل به زیبا و نمادین فاصله از ساحل به یک آپارتمان لوکس در آب” همراه با “14 دوربین جدید فیلتر که ارائه نور محیط برای روشن کردن فضای خود را و چهره خود را.” Facebook نیز اشاره می کند که وجود دارد هیچ محدودیت زمانی برای جلسات چت تصویری است که می تواند برنامه ریزی شده در پیش است.

مسنجر اتاق شروع به رول کردن در حال حاضر خواهد شد و زندگی در آمریکا “در هفته های آینده.”

به روز رسانی می آید به عنوان Facebook می گوید آن را دیده عظیم افزایش تماس در سراسر آن برنامه های چت با بیش از 700 میلیون نفر در برقراری تماس در مسنجر و واتساپ در هر روز است. و در WhatsApp, Facebook نیز افزایش تعداد افرادی که می توانید پیوستن به یک تماس دو برابر آن را از چهار به هشت. که به روز رسانی در حال راه اندازی در هفته آینده.

Facebook همچنین اعلام کرد که این یکپارچه سازی مسنجر های تصویری تماس به Facebook, دوستیابی, بنابراین کاربران می توانند با شرکت در “مجازی تاریخ” در حالی که آنها نمی توانند طرح IRL دریافت-togethers. به روز رسانی در دسترس خواهد بود “در ماه های آینده.”

در این مقاله: coronavirus, Facebook, Facebook Messenger, زوم, Covid-19 اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر