Facebook تعلیق ضد نژادپرستانه نهاوند و Ska نوازندگان به دلایل ناشناخته


Illustration for article titled Facebook Suspends Anti-Racist Skinheads and Ska Musicians for Reasons Unknown

تصویر: نویل اصلی در Coachella, 2010 (گتی)

برای سال, فعالان و رسانه های عرضه Facebook با یک منوی سفید supremacist گروه به هدف و به اعتبار آن, آن را در نهایت budging کمی (تاکید بر کوچک). هفته گذشته Facebook غیر فعال نزدیک به 200 حساب به سفید supremacist گروه افتخار پسران و آمریکا گارد. Facebook است که فعال بودن و در حال حاضر آن را انتخاب کرده و پس از…آه…نهاوند. همه نهاوند آنها ضد فاشیستی و ضد نژادپرستانه یا فقط ska طرفداران.

تبلیغات

رسانه های مختلف گزارش کرده اند که در یک گسترده دوشنبه شب raid, Facebook معلق صدها skinhead مرتبط با حساب. OneZero گزارش که شامل خواننده کلارا بایرن از ska/دوبله/رگی گروه Dakka Shanks و موسیقی روزنامه نگار مرد Shankland. روزنامه نگار گری Bushell توییتی دیروز که Facebook “بسته 100s از حساب های انگلستان با هر گونه لینک به skinhead فرهنگ است.” یک redditor فرض که Facebook حتی به حالت تعلیق افرادی که می خواهم صرفا دوست یا دنبال S. H. A. R. P., نهاوند علیه تبعیض نژادی و افرادی که به دنبال streetpunk باند.

تبلیغات
تبلیغات

مهمترین آنها deplatformed نویل اصلی از محصول فوق العاده که در مورد یک مثال کامل از Facebook را سوء تفاهم از خرده فرهنگ است. فوق العاده بودند بنیادی در 2 تن نوع, که, Pitchfork است اشاره کرد, در آغوش تنوع برابر افزایش در ناسیونالیسم و جذب اولیه skinhead زیر را قبل از نژادپرستان شرکت تصمیم گرفتند این فرهنگ است. “لطفا نگاه کنید به چیزهایی که قبل از انجام کلی جمع اوری,” اصلی توییتی در Facebook دیروز. “وحدت اجرا می شود از طریق رگهای من و @SugaryStaple به علاوه همه ما 2Tone Ska جامعه رگ!” نویل, همسر, هنرمند, شیرین اصلی بود نیز به حالت تعلیق.

کالاهای اساسی’ حساب باید پس از ابقاء شده است. Facebook است نه پاسخ به Gizmodo را درخواست دهید اما به آنها گفتم که حساب خود را برداشته شدند “در خطا است.” این شرکت همچنین گفت OneZero که آنها به دنبال به موارد دیگر اما نداد در منطق آنها.

تبلیغات

OneZero که بررسی Facebook ارتباطات گفت: Facebook خواسته برخی از کاربران با حساب های غیر فعال برای به اشتراک گذاشتن عکس خود را ID که آن را به تازگی شروع به چک کردن در موارد مشکوک اصیل رفتار. که شامل فرار از اجرای Facebook جامعه استاندارد. Facebook شده است بیش از حد بی پرده با “اصیل رفتار” banhammer در گذشته است. در سال 2018 این شرکت حذف صفحات ترویج مشروع ضد”متحد حق 2.0″ رالی که در واقع شامل یک اصیل admin (نادانسته به همکار سازمان) اما Facebook تصمیم گرفتند به بازی شیر یا خط کل مشروع سازماندهی تلاش است که ناشی از آن است.

Facebook داخلی unprompted تصمیم به هدف قرار دادن نهاوند می گوید بیشتر در مورد آن سیاسی نامردی از تمایل به از بین بردن خطرناک قرار گرفتند. این شرکت برای سال kowtowed سیاسی قلدر حتی ساخت داخلی در سطح بالای تصمیم گیری برای حفظ تبلیغ بر روی پلت فرم آن به دلجویی از محافظه کاران است. این سال برای Facebook به د پلت فرم آمریکایی نگهبان که دیده می شد brandishing مسابقه جنگ نمادهای همراه با تهمت حامیان در سال 2017. و با وجود آلارم های متعدد از رسانه ها و گروه های حمایت در مورد نرم افزار-تفنگ صفحات حمایت از قیام مسلحانه شرکت تصمیم هفته گذشته که آن باقی می ماند اما Facebook را فقط متوقف به طور فعال ترویج آنها.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>