Facebook انتقاد منظور اجرایی: ‘آن را محدود و بیشتر سخنرانی آنلاین’

Facebook logo is displayed on a mobile phone screen photographed for illustration photo in Krakow, Poland on 29 January, 2019. (Photo by Beata Zawrzel/NurPhoto via Getty Images)
NurPhoto via Getty Images

Facebook پاسخ به ناروا حکم اجرایی است که با هدف به جای محدودیت های جدید در رسانه های اجتماعی شرکت ها. در بیانیه این شبکه اجتماعی گفت که تلاش برای محدود کردن بخش 230 — یک بیش از 20 سال قانون به طور گسترده ای به عنوان اینترنت مهم ترین قانون — تنها منجر به سانسور.

“Facebook یک پلت فرم برای نمایش متنوع. ما اعتقاد داریم در حفاظت از آزادی بیان در خدمات ما در حالی که حفاظت از جامعه ما از محتوای مضر از جمله محتوای طراحی شده برای جلوگیری از رای دهندگان از اعمال حق خود برای رای دادن. کسانی که قوانین برای همه است. لغو یا محدود کردن بخش 230 خواهد شد که اثر مخالف است. آن را محدود و بیشتر گفتار آنلاین و نه کمتر. با افشای شرکت ها به مسئولیت بالقوه برای همه چیز است که میلیاردها نفر از مردم در سراسر جهان می گویند این امر مجازات شرکت های را انتخاب کنید که اجازه می دهد تا بحث سخنرانی و تشويق سیستم عامل به سانسور هر چیزی که ممکن است توهین به هر کسی.”

در مصاحبه زودتر مارک زوکربرگ گفت که او آن را باور نمی شد “حق رفلکس” برای مبارزه با سانسور بیشتر با سانسور. “به طور کلی من فکر می کنم دولت انتخاب به سانسور یک پلت فرم چون آنها نگران سانسور نمی کند دقیقا به من اعتصاب به عنوان حق رفلکس وجود دارد,” او گفت:.

او و Facebook با اشاره به بخش اجرایی جهت است که می گوید بخش 230 قانون ارتباطات نجابت محافظت می کند که شرکت های فن آوری از نظر قانونی مسئول آنچه که کاربران می گویند باید “روشن” و آن حمایت نورد اگر یک شرکت نیست بازیگری در “ایمان خوب است.”

خبر خوب برای Facebook و Twitter است که کارشناسان معتقدند منظور این است که تا حد زیادی غیرقابل اجرا و در تقابل با متمم اول قانون اساسی.

اما Facebook هنوز دلایل معتبر به نگران در مورد آینده بخش 230. جو بایدن نیز اعلام کرد که 230 باید لغو و حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن فرمان اجرایی به پایان می رسد تا بیشتر دندان آن را هنوز هم می تواند نتیجه در طولانی جنگ حقوقی برای شرکت رسانه های اجتماعی.

توییتر که یکی اجرایی و یک بار به عنوان “آزادی بیان جناح رایگان سخنرانی حزب” شده است و برخورد با هدف آزار و اذیت یکی از کارکنان آن هنوز به وزن در این حکم اجرایی. توییتر سخنگوی کاهش یافته است به نظر هر چند مدیر عامل شرکت جک دورسی که قبلا در دفاع از این شرکت انتخاب به واقعیت-بررسی تهمت توييتها.

“ما همچنان به نقطه نادرست و یا مورد مناقشه اطلاعات در مورد انتخابات در سطح جهان” دورسی توییتی با اشاره به شرکت مدنی یکپارچگی سیاست. “قصد ما این است که برای اتصال نقطه از اظهارات متناقض و نمایش اطلاعات در اختلاف بنابراین مردم می توانند قضاوت کنند.”

در این مقاله: اینترنت بخش 230 ارتباطات نجابت عمل, توییتر, رسانه های اجتماعی, Facebook, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>