Facebook حذف صدای شیپور تبلیغات نازی پیکرنگاری


Illustration for article titled Facebook Removes Trump Ads With Nazi Iconography

تصویر: Facebook

اندازه گیری در برابر همسالان Facebook شده است به خصوص در نرم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او امادگی برای خارج خشونت آمیز و شعارهای اطلاعات غلط و دروغ آشکار. به نظر می رسد پس از هیچ کمبود فشار شرکت رسانه های اجتماعی پیدا کرده است که در آن تساوی خط برای یک رئیس جمهور نشسته: فوق العاده پایین نوار استناد به نمادهای مورد استفاده در اردوگاه های کار اجباری نازی ها.

تبلیغات

این تبلیغات—حدود 88 از آنها با توجه به رسانه های مهم—برای خواسته Facebook کاربران به “موضع خود را با رئیس جمهور و تصمیم خود را اعلام ANTIFA یک سازمان تروریستی است.” اول از همه بدون تعیین چنین وجود دارد بر اساس قانون فعلی, اما ما در حال حاضر می دانستند مرکز چسبناک از مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ ذهن هیچ درک از نحوه عملکرد دولت. از همه مهمتر این تبلیغات تمام شد اضافه با قرمز مثلث وارونه.

در حالی که نه به عنوان بلافاصله آشنا در آن وابستگی به نازی ها با مثلث قرمز یکی از مناجات های مختلف مدالها که شد دوخته شده بر روی لباس زندانیان در اردوگاه های کار اجباری. این یکی از لحاظ تاریخی connoted چپ-کنار: سوسیالیست های کارگری کمونیست دیگر از اعضای احزاب مخالف و کسانی که کمک کرده بود به نجات یهودیان است.

تبلیغات

این زمینه که آنچه در آن است یکی را تصور کنید که می توان آن را سخت به استدلال می کنند که با هم تداخل دارند در توضیحات صرفا تصادفی. به جای تهمت تیم است و مدعی است که معکوس مثلث قرمز است “از emoji” و “یک نماد به طور گسترده ای مورد استفاده توسط Antifa.” (فقط یکی از آن چیزهایی است که درست است.)

این تبلیغات که بیایید نه از دست دادن بینایی از اين خطر پیشنهاد طبقه بندی های سیاسی مخالفان به عنوان تروریست—شروع در حال اجرا در Facebook دیروز. اما آن را تا به امروز در وسط Facebook رئیس سیاست امنیتی ناتانیل Gleicher شهادت قبل از کنگره که تبلیغات حذف شدند. “ما اجازه نمی دهد نمادهایی که نشان دهنده نفرت سازمان یا ایدئولوژی مگر آنها قرار داده تا با متن و یا محکومیت” Gleicher گفت: زمانی که مورد سوال با تشکر. اریک Swalwell. “شما بدیهی است که می خواهید به مراقب باشید به اجازه کسی برای قرار دادن یک نماد به محکوم کردن آن و یا به بحث در مورد آن.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

تیم مغلوب ساختن پیشی جستن است flirted با استفاده از نمادهای نازی برای آن کمپین های رسانه های اجتماعی که قبلا; Gleicher کاهش یافته است برای پاسخ به پیگیری سوال که آیا تهمت انتخاباتی خواهد چهره اضافی عواقب ناشی از Facebook برای تکرار تخلفات. هدف از Gleicher را بازجویی امروز توسط مجلس هوش کمیته موضوع انتخابات امنیت و اطلاعات غلط. هیچ از اعضای جمهوری خواه کمیته بودند در آن حضور داشتند.

Facebook است شهرت خوبی به دست آورده برای انفعال که در آن تهمت استفاده از اینترنت قلدر منبر نگران است. خود را بدنام “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” پس از یک حقوق مدنی دوران قول البته از طرف اشتباه تاریخ و طاس تماس به خشونت در بخشی از پلیس خصوصی و شهروندان در برابر معترضان شد سمت چپ دست نخورده در Facebook حتی در حالی که توییتر آن را مخفی می کردند. در به بیرون درز صوتیمارک زوکربرگ bafflingly ادعا کرد که عبارت بود “هیچ سابقه ای از خوانده شدن به عنوان یک سوت سگ.” به یک نقطه که درست است: Adog سوت مانند استفاده از مبهم قطعه نازی نگاری است که تنها قرار است به درک آن در می دانم در حالی که تهدید به شلیک خود شهروندان چیزی است که هر کسی می تواند بلافاصله درک را از نظر اخلاقی ورشکسته است.

تبلیغات

Facebook را کندی به پاسخ روشن تهدیدات منجر به کارکنان در هر دو شرکت به خودی خودو در زوکربرگ را توامان خیریهاعتراض به انفعال.

برای نامربوط دلیل اگر شما می خواهم به حذف Facebook حساب در اینجا لینک به انجام این کار است.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>