Facebook می کشد حدود 200 حساب های متصل به گروه های نفرت

The Facebook application is seen in the App Store on an iPhone in Warsaw, Poland on March 31, 2020. (Photo by Jaap Arriens/NurPhoto via Getty Images)
Jaap graham bowes/NurPhoto via Getty Images

Facebook است که در ادامه آن مبارزه با نفرت و این بار با اضافه شدن درجه اضطرار. شبکه های اجتماعی تایید کرده است به آسوشیتد پرس (از طریق آستانه) که از آن حذف شده نزدیک به 200 حساب برای کاربران متصل به گروه های نفرت مانند افتخار و پسران آمریکایی گارد که هر دو قبلا ممنوع است. این شرکت در حال حاضر در حال آماده سازی خود برای حذف حساب اما دست خود را مجبور شد که مشخص شد اعضای این شد برنامه ریزی برای استوک تنش در نور ضد نژادپرستی تظاهرات گسترده ما. آنها نه تنها در نظر گرفته شده برای تجمع اعضای شرکت در تظاهرات (و پرورش درگیری) اما گاهی اوقات شدند “آماده برای رفتن با سلاح” با توجه به Facebook مبارزه با تروریسم مدیر برایان فیشمن.

اندازه گیری آمد به زودی پس از Facebook در پایین ترک خورده “boogaloo” گروه ها که برخی از آنها عبارتند از نژادپرستان و همچنین به عنوان سفید supremacists که سعی در مطرح به عنوان antifa اعضای.

این شرکت شده است پله تا خود را ضد نفرت تلاش ها در ماه های اخیر از جمله ممنوعیت بیشتر گروه ها و پیاده سازی هوش مصنوعی برای تشخیص گفتار نفرت. اما شرایط کنونی در حال قرار دادن Facebook سیاست های به آزمون — آن را به وضوح مشخص نشان می دهد که آن را نه تنها می تواند اقدام علیه متنفرم اما حرکت به سرعت به اندازه کافی برای محدود کردن تلاش برای سوخت خشونت است.

در این مقاله: Facebook, نفرت, نفرت, سخنرانی, افتخار, پسر, آمریکا, نگهبان, نژاد پرستی, اینترنت, رسانه های اجتماعی, شبکه های اجتماعی, شبکه های اجتماعی, Black Lives Matter, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>