Facebook مدها امضای نامه اعتراض زوکربرگ را در موضع تهمت تهدیدها, تئوری های توطئه


Illustration for article titled Facebook Mods Sign Letter Protesting Zuckerbergs Stance on Trump Threats, Conspiracy Theories

عکس: کریستوف Stache (خبرگزاری گتی ایماژ)

یک گروه از Facebook مدیران اتحاد پیوست و بسیاری از شرکت کارکنان در تماس با مدیر عامل مارک زوکربرگ بیش مزخرف امتناع از اقدامات علیه پست توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که به وضوح نقض آن قوانین نگهبان گزارش روز دوشنبه.

تبلیغات

هر نگهبان مدیران—که برای شرکت کار می کنند به عنوان بخشی از ارتش خود را از شخص ثالث پیمانکاران دریافت خواهید کرد که کمتر کار حمایت و نوشت: در یک نامه سرگشاده که آنها پیوستن به کارکنان که برگزار مجازی تعطیل اگر نه برای خود ناچیز اشتغال و موقعیت.

رقیب توییتر به این مرحله از سیلی برچسب بر روی برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها اضافه کردن یک واقعیت بررسی به یک تهمت جیر پیشرفت بی پایه و اساس تئوری های توطئه در مورد رای گیری از طریق پست است. آن را نیز پنهان می کردند یک صدای جیر جیر که در آن رئیس جمهور به اصطلاح نظامی به شلیک به معترضان برگزاری صلح آمیز تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی در پی با پلیس از قتل مرد مینیاپولیس جورج فلوید. آن را نیز . مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده پیام های یکسان برای Facebook است که حتی گرفته شده مشابه baby steps در پاسخ. به جای زوکربرگ حمله توییتر واقعیت جاری تصمیم گیری در یک فاکس نیوز ظاهر و گفت: Facebook “نباید داور حقیقت از همه چیز است که مردم می گویند آنلاین نیست.” Facebook نیز حاضر به انجام هر اقدامی در برابر تهمت پست تهدید خشونت علیه معترضان و آن را همچنان به سیاست خود را از اجازه دادن سیاستمداران به دروغ در تبلیغات است.

(زوکربرگ پس گفت: Facebook را بررسی سیاست های خود را اما نمی ارتکاب به هر گونه تغییر.)

تبلیغات

در نامه منتشر شده در هماهنگی با حقوقی غیر انتفاعی Foxgloveفعلی و سابق Facebook مدیران نوشت که مواضع خود را به عنوان مدیران حیاتی بود به پلت فرم اما زوکربرگ را عدم برگزاری مغلوب ساختن پیشی جستن به همان استاندارد به عنوان کاربران دیگر تضعیف Facebook سیاست. همچنین آنها استدلال پخش به طور مستقیم به کاخ سفید را در دست.

“ما همچنین می خواهم برای ابراز همبستگی ما با Facebook سازماندهی کارگران مجازی اعتصاب و اعتراض به عدم کافی اقدام از مارک زوکربرگ و Facebook رهبری پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال یک پیام تهدید و تحریک به خشونت علیه سیاه زندگی ماده تظاهرکنندگان” را نوشت. “ما می دانیم چقدر مهم Facebook سیاست هستند چرا که این کار ما برای اجرای آنها.”

تبلیغات

مدیران اضافه شده است که عدم افشای توافق نامه امضا شده به عنوان شرایط استخدامی “بازداشتن ما از صحبت کردن علنی در مورد آنچه ما انجام می دهیم و شاهد برای بسیاری از ما ساعات بیداری” و همچنین “ما جلوگیری از ابراز نگرانی ها و کمک به بحث عمومی در مورد اجتناب ناپذیر اخلاقی و چالش های متصل به این کار است.” آنها همچنین نوشت که وضعیت خود را به عنوان پیمانکاران ساخته شده آن را غیر ممکن است برای شرکت در یک اعتصاب هماهنگ و بدون خطر شغل خود را که آنها را در خطر مالی و یا در برخی از موارد خود را تهدید وضعیت حقوقی در یک کشور است.

“وقایع کنونی ثابت کنیم ما می توانیم منفعلانه ما را قبول نقش سکوت الگوریتم تسهیل—نه زمانی که ما روی صفحه نمایش در حال آب گرفتگی با سخنرانی نفرت” مدیران نوشت. “… آقای زوکربرگ کلمات مورد شخصی ترس ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن ‘غارت و تیراندازی’ شعارهای کافی نیست—به خصوص زمانی که بسیاری از کارکنان خود را رسمیت شناختن آن به عنوان نقض آشکار روح خشونت و تحریک سیاست; به عنوان یک تماس به عمل خیر “newsworthiness’ قادر به توجیه.”

تبلیغات

“مغلوب ساختن پیشی جستن می داند آنچه که او انجام شده است” آنها به این نتیجه رسیدند گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن برخوردار بودند “بی نظیر” درمان مورد علاقه توسط Facebook: “این ممکن است نهایی نمایشگاه, سفید exceptionality و بیشتر مشروعیت دولت خشونت ما شاهد در هفته گذشته.”

Facebook مدیران که در مقابله با کشت و ننگین محتوا جاری شدن سیل در از پلت فرم را صدها میلیون نفر از کاربران زمانی که سیستم های خودکار تشخیص نیست آن را از اتهام دوم درمان توسط کارفرمایان خود را. ماه گذشته Facebook حل و فصل یک دعوی با 11,250 فعلی و سابق مدیران برای $52 میلیونحق آنها را به حداقل 1000 $و درآمد اضافی از $1500 در این مراسم آنها مبتلا به اختلال استرس پس از سانحه. دیگران تشخیص داده شده با شرایط متعدد می تواند دریافت تا به 6000$.

تبلیغات

شرایط کار برای مدیران در خدمات پیمانکاری مانند آگاه هستند بنا به گزارش افتضاح با حجم کار خسته کننده انتظارات و قرار گرفتن در معرض مداوم به مواد است که می تواند باعث ایجاد یا بدتر شدن بیماری های روانی. این طرح دعوی در دادگاه ادعا کرد که کارگران به طور معمول پرسید: شاهد “پخش سوء استفاده جنسی از کودکان و تجاوز به عنف و شکنجه, حیوانیت, گردن, خودکشی و قتل” در میان دیگر ناخوشایند مواد با Facebook برای بهبود شرایط.

“ما قطعا شاهد سخت تر مطالب در ما [اعتدال] صف اخیرا” یکی از مدیران گفت: نگهبان. “ما شاهد تعداد زیادی از خشونت پلیسدر این تصاویر ما شاهد از ما را تنها گذاشت. همکارم به من گفت که آنها در حال ترک صف امروز به دلیل آنها را دیدم سه فیلم از این تظاهرات در یک ردیف و آنها می توانید آن را اداره کند.”

تبلیغات

به دنبال راه هایی برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند ؟ اتمام این لیست منابع توسط خواهر ما سایت Lifehacker راه هایی برای درگیر شدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de