Facebook با استفاده از رباتها به شکل از چگونه برای جلوگیری از آزار و اذیت

An illustration from Facebook showing bots interacting.

Facebook

Facebook می گوید آن محققان در حال توسعه فن آوری های جدید آنها امید کمک در تلاش مداوم برای ایجاد پلت فرم آن را هوش مصنوعی توانایی مردن از آزار و اذیت. در وب را فعال کنید شبیه سازی (وس) و ارتش رباتها برنامه ریزی به تقلید بد رفتار انسان هستند اجازه دهید شل در یک محیط تست و Facebook مهندسین و سپس کشف کردن بهترین اقدامات متقابل.

وس دارای سه کلید جنبه Facebook محقق Mark Harman در بیانیه ای گفت. اول آن را با استفاده از یادگیری ماشین به قطار رباتها برای شبیه سازی واقعی رفتار انسان بر روی Facebook. دوم وس می تواند به طور خودکار تعاملات از رباتها در مقیاس بزرگ از هزار تا میلیون ها نفر. در نهایت وس اعزام رباتها در Facebook واقعی تولید پایه کد که اجازه می دهد تا رباتها به تعامل با یکدیگر و محتوای واقعی در Facebook — اما آن را نگه داشته و جدا از کاربران واقعی.

در تست محیط زیست شناخته شده به عنوان WW رباتها اقدامات مانند تلاش برای خرید و فروش ممنوع می باشد و مواردی از قبیل اسلحه و مواد مخدر. این ربات می تواند با استفاده از Facebook مانند یک فرد عادی را انجام جستجو و بازدید از صفحات. مهندسین پس از آن می توانید تست اینکه آیا این ربات می تواند دور زدن تدابیر و نقض استانداردهای جامعه با توجه به این بیانیه. این طرح برای مهندسین برای پیدا کردن الگوهای در نتایج این آزمون و استفاده از آن داده ها به آزمون راه آن را سخت تر برای کاربران به نقض استانداردهای جامعه.

Facebook به مدت طولانی آن را گفته شده است در حال توسعه روشها برای خنثی کردن و آزار و فعالیت های جنایی اطلاعات غلط و انواع دیگر از خطا بر روی پلت فرم. در سال 2018 Facebook F8 کنفرانس افسر ارشد فناوری Mike Schroepfer گفت: این شرکت سرمایه گذاری به شدت در هوش مصنوعی تحقیق و پیدا کردن راه هایی برای آن را به کار در یک مقیاس بزرگ با کمی به هیچ انسانی نظارت. به Facebook اعتباری وس به نظر می رسد شواهد آن است.

در این مقاله: Facebook, هوش مصنوعی, هوش مصنوعی, hatespeech مزاحمت سایبری, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net