Facebook در حال شکل گرفتن در زوم در.

رسانه های اجتماعی غول اعلام مسنجر اتاق تصویری-تماس از ویژگی های است که اجازه می دهد تا به 50 کاربران برای شروع یک پاتوق مجازی بدون محدودیت زمانی.

شما می توانید هر کسی که به تاریخ و حتی کسانی که نمی Facebook account. اتاق می تواند باز بماند به گروه های خاص و یا حلقه دوستان و کاربران اجازه می دهد به رها کردن در داخل و خارج با توجه به Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ.

زوکربرگ گفت: یکی از ویژگی های جدید در بالای صفحه اخبار سایت را نشان می دهد تمام فعال ، “شما فقط می توانید در افت و یا دوستان خود را می توانید فقط قطره به اتاق خود را,” او گفت:.

در نهایت Facebook را رول از اتاق های آن به Instagram و واتساپ.

Messenger Rooms
Facebook

زیرا از این راه نگرانی های حریم خصوصی تبدیل شده اند مربوط به Facebook به تازگی این شرکت منتشر شد یک پست مفصل توضیح میدهد که چگونه آن را تضمین حریم خصوصی محافظت شده در جدید مسنجر اتاق ها از ویژگی های.

“ما ساخته شده است اتاق ها با حفظ حریم خصوصی در ذهن طراحی شده و کنترل به شما اجازه مدیریت خود تجربه” نوشته ارین اگان, Facebook ارشد مسئول حریم خصوصی, سیاست. “به طور پیش فرض تنظیمات حریم خصوصی شده است و مطابق با آنچه شما می خواهم انتظار برای که در آن شما در ایجاد یک اتاق. برای مثال در اتاق شما ایجاد و از طریق Facebook گروه در حال باز کردن به طور پیش فرض برای اعضای آن گروه است.”

و صرف نظر از اینکه شما با استفاده از اتاق های خود را از طریق Facebook حساب یا عضویت به عنوان مهمان به شبکه های اجتماعی نمی دیده بان و یا گوش دادن به صوتی خود را و یا تماس های تصویری اتان اطمینان.

از ویژگی های جدید است که روشن ترین شات در عین حال در زوم ویدئو کنفرانس سرویس است که منفجر شده در محبوبیت از coronavirus مستندات مجبور مردم در داخل.

زوکربرگ گفت: ویدیو چت است “پدید آمده که فوق العاده مهم است راه مردم با اتکاء به ماندن متصل به مردم است که آنها در مورد مراقبت از در حال حاضر.”

در علاوه بر این به مسنجر اتاق اخبار زوکربرگ اعلام کرد که محدودیت در WhatsApp video calls افزایش خواهد یافت از تنها چهار کاربران به هشت شروع هفته آینده.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو