خرید رپورتاژ

Facebook را پیشنهاد می کرد بازی در مورد به دست آوردن یک اختصاص داده شده در صفحه اصلی. رسانه های اجتماعی غول گفت: نیویورک تایمز آن را با انتشار یک Facebook بازی موبایل برنامه در 20 آوریل (که فردا اگر شما در حال خواندن در زمان). آن را شامل برخی از بازی های گاه به گاه به بازی به عنوان به خوبی به عنوان جامعه توابع اما تمرکز در درجه اول در مشاهده و ایجاد بازی livestreams. شما می توانید هر دو سازگاری با streamers ها و استفاده از رفتن زندگی می کنند ویژگی به جریان بازی های موبایل (و نه فقط کسانی که در برنامه) خود را از طریق Facebook صفحه.

وجود خواهد داشت نه هر گونه تبلیغات است. به جای Facebook در حال حاضر با تکیه بر بیننده “ستاره” (شبیه به بیت در Twitch) را به پول.

برنامه خواهد شد و در ابتدا در دسترس برای آندروید است. نسخه iOS در دسترس خواهد بود هنگامی که اپل تایید آن, Facebook گفت. آن را نمی گویند چگونه پخش خواهد کار بر روی دستگاه های iOS ، فروشگاه App سیاست ممکن است نوار Facebook از پخش فیلم از برنامه های شخص ثالث. Facebook شده است تست نسخه های نرم افزار در آمریکای لاتین و آسیای جنوب شرقی برای 18 ماه گذشته.

این هیچ راز که چرا Facebook است نورد از این برنامه: این یک خطر بزرگتر در livestreaming و آن را شرط بندی که اختصاص داده شده نرم افزار کمک خواهد کرد. این شرکت ممکن است نیاز به افزایش است. در حالی که در Facebook شده و شکار غیر قانونی بالا streamers Streamlabs و جریان تبر داده ها نشان می دهد هنوز هم در تلاش برای رشد در مقایسه با کشش و یوتیوب. این ممکن است جلب توجه به بازی که در آن جریان زودتر تلاش (مانند بازی تب) کاهش یافته است.

یا نه کار می کند نامشخص است. به یاد داشته باشید یوتیوب توقیف آن اختصاص داده شده gaming برنامه در سال 2019 پس از چهار سال. هیچ تضمینی وجود ندارد که یک بازی خاص برنامه کمک خواهد کرد. و با وجود کلید معاملات, حرکت یا کشش ناگهانی هنوز هم غالب هر دو از نظر بینندگان و تعدادی از بزرگ نام streamers. Facebook ممکن است مشکل به دست آوردن و به اشتراک گذاری آن با آمازون متعلق به رقیب هنوز هم بسیاری از سازندگان مردم می خواهید به تماشای.

در این مقاله: Facebook, اینترنت, پخش, تصویری, جریان, بازی, بازی های ویدئویی, livestreaming, رسانه های اجتماعی, شبکه های اجتماعی, شبکه های اجتماعی, Facebook, بازی آندروید, در iOS, تلفن همراه, نرم افزار, اخبار, بازی, چرخ دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو