Facebook است Pivoting دور از ‘جذاب’ مطالب در خوراک خبری


Illustration for article titled Facebook Is Pivoting Away From ‘Engaging’ Content In the News Feed

عکس: Alastair پیک/AFP (گتی ایماژ)

به نظر می رسد مانند Facebook واقعا تلاش (به صورت واقعی در این زمان بچه ها!) برای دریافت یک دسته در آن خبر جعلی مشکل است. امروز این شرکت اعلام کرد یک تغییر عمده به راه آن اولویت اخبار در خوراک خود را. به جای اولویت بندی محتوای اخبار است که بیشترین تعاملاجتماعی رسانه های غول پیکر را در حال حاضر نشان می دهد تا کاربران بیشتر در گزارش اصلی ، “گزارش اصلی نقش مهمی در اطلاع رسانی به مردم در سراسر جهان گفت:” کمپبل براون, VP اخبار جهانی مشارکت و جان لوین مدیر محصول در Facebook پست وبلاگ.

تبلیغات

در حالی که بسیاری از اخبار در کاربران خوردها هنوز هم می شود از صفحات و دوستان آنها را دنبال کنید در Facebook این شرکت در حال تغییر است و آن هوش مصنوعی الگوریتم برای شناسایی منابع خبری است که اغلب ذکر شده به عنوان منبع اصلی به نشان می دهد تا برای اولین بار در کاربران خوردها. “ما این کار را با نگاه کردن به گروه مقالات در یک داستان خاص موضوع و شناسایی آنهایی که اغلب ذکر شده به عنوان منبع اصلی. شروع می کنیم با شناسایی گزارش اصلی در زبان انگلیسی, اخبار و همان را انجام خواهد داد برای اخبار به زبان های دیگر در آینده است.”

بنابراین اگر به اندازه کافی اخبار نشریات استناد Facebook وبلاگ خود را به عنوان منبع اصلی در حالی که گزارش در Facebook اولویت اصلی اخبار منابع و سپس کاربران را ببینید Facebook وبلاگ خود را در news feed (اگر مردم به اندازه کافی به اشتراک گذاری آن) قبل از هر یک از آنهایی که دیگر از جمله یکی از شما در حال خواندن در حال حاضر. آن را برای تلفن های موبایل مانند شرکت الگوریتم جدید را خراش های متعدد مقالات نوشته شده در مورد همان موضوع به دیدن اگر آنها همه همان لینک به همان منبع.

تبلیغات

در حالی که این یک راه خوب برای ردیابی کردن اطلاعات به آن نقطه مبدا آن را هنوز هم نمی مقابله با این موضوع از اعتماد آیات غیر قابل اعتماد منابع خبری. الگوریتم جدید هنوز هم می تواند اولویت بندی گمراه کننده و یا آشکار نادرست مقالات اگر به اندازه کافی نشریات استناد به همان منبع. (هرزه مقالات در اطراف یک منبع برای تقویت یک تاکتیک معمول برای بدنام ناشران.) اما Facebook برنامه به تنزل رتبه محتوای اخبار اگر آن را ندارد “شفاف اطلاعات در مورد ناشر تحریریه.” بنابراین اگر یک مقاله فاقد فرعی یا یک نشریه فاقد یک صفحه درباره هر یک از مطالب به اشتراک گذاشته شده از منابع آن به خاک سپرده خواهد شد کاربران اخبار. اما باز هم اگر سوال برانگیز منبع قرار می دهد برخي قاعدههاي كلي در آن مقالات و دارای یک صفحه درباره آن به نظر می رسد مانند Facebook الگوریتم نمی تنزل رتبه این مقالات به عنوان در نظر گرفته شده.

Facebook به تازگی اعلام کرد که اضافه کردن یک اطلاع رسانی به اخبار بیش از 90 روز اگر کاربر تلاش می کند برای به اشتراک گذاشتن آن را به مشخصات خود را. ایده این است برای ارائه به کاربران با به موقع اخبار مربوط به رویدادهای جاری اما چند مشکل وجود دارد با این ایده. این سیستم تا حد زیادی متکی به یک مقاله در تاريخ و در عین حال هر کسی که در حال اجرا خود را “اخبار” سایت می توانید بازیافت سال داستان بدون ذکر تاریخ انتشار به مقاله اصلی. TapHaps.com یک سایت است که این کار با تمرکز بر قدیمی, آتش زا, داستان و گزارش آنها را به عنوان “نظر” قطعات. این سایت همچنین دارای نویسنده برخي قاعدههاي كلي و کامل در مورد صفحه به طوری که این زمین در میان Facebook جدید تلاش برای گرفتن در آن خبر جعلی مشکل ؟

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

این اولویت بندی قابلیت هنوز در مراحل ابتدایی آن وجود دارد را ملزم به بسیاری از نقاط ضعف است. بut اگر هیچ چیز دیگری, آن’هنوز هم یک یادآوری به واقع از خواندن مقاله شما در مورد به اشتراک گذاشتن در شبکه رسانه های اجتماعی و از طریق کلیک سیاه و سفید لینک کلیک کنید (در صورت وجود) به ببینید که در آن اخبار نشات گرفته است. تا زمانی که همه مسائل کار می کرد ما فقط باید به دنبال کردن و یا unfriend مردم مانند ما انجام داده ایم برای سال در حال حاضر برای جلوگیری از دیدن چیزهایی که آنها را به اشتراک است که ما نمی خواهید برای دیدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>