Facebook در نهایت ارائه در وعده خود را به برچسب ‘تحت کنترل دولت” رسانه

Facebook's state-controlled media label

Facebook

تقریبا هشت ماه پس از Facebook گفت: این امر شروع به برچسب زدن دولت-حمایت رسانه ای از آن را در نهایت استفاده از برچسب های آن. آغاز امروز, Facebook خواهد label رسانه ها که به طور کامل یا تا حدی تحت کنترل سرمقاله خود دولت است.

برچسب ظاهر خواهد شد در آگهی کتابخانه صفحه در صفحات و در صفحه شفافیت بخش است. کاربران در ایالات متحده آغاز خواهد شد برای دیدن آنها را در پست در خوراک اخبار بیش از حد.

Facebook همچنین قصد دارد برای برچسب ads از کنترل دولت رسانه ها. در ایالات متحده Facebook را جلوگیری از چنین تبلیغات را در مجموع “از یک “فراوانی احتیاط” – حتی اگر به آن اذعان می کند آنها به ندرت ظاهر می شود. که بخشی از یک تلاش برای محافظت از انتخابات در سال 2020 از نفوذ خارجی, Facebook می گوید.

Facebook ادعا می کند این کار را با بیش از 65 کارشناسان در رسانه های حکومت و حقوق بشر برای تعیین چه چیزی باعث می شود یک خروجی رسانه ها “دولت کنترل می شود.” به نظر می رسد در هر یک از خروجی ماموریت, بیانیه, ساختار مالکیت, سرمقاله, دستورالعمل کمک های مالی بیشتر است. آن را نیز در نظر می گیرد که آیا سازمان باید اقدامات در محل برای محافظت از سرمقاله استقلال.

Facebook نگفت چرا آن را در زمان بسیار طولانی برای اعمال labels از رود اما ممکن است آن را به حال چیزی برای انجام با این واقعیت است که دولت های مختلف مورد حمایت رسانه ها باید در سطوح مختلف کنترل. برای مثال روسیه RT و چین انتخاب شده اند مورد استفاده قرار گیرد به گسترش تبلیغات اما انگلستان و کانادا CBC حفظ فاصله بیشتر از دولت هایشان.

در حالی که Facebook نگفت که رسانه ها آن را برچسب قطر الجزیره قبلا صحبت کردن در برابر این برچسب ها. خروجی متعلق به بخش خصوصی است اما یک عضو از خانواده سلطنتی قطر به عنوان رئیس هیئت مدیره. الجزیره گفت: Facebook می شود “آسیب های جبران ناپذیر” اگر آن اعمال دولت-حمایت برچسب.

Facebook می گوید: سازمان ها می توانند با ارسال یک درخواست اگر آنها بر این باورند که برچسب اعمال می شود در خطا و که آن را ادامه خواهد داد به اصلاح رویکرد خود را در حال حرکت رو به جلو است.

در این مقاله: facebook, دولت, کنترل, رسانه ها, رسانه ها, برچسب ها, تبلیغات, برچسب, سرمقاله, استقلال, 2020, انتخابات, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>