Facebook آزمایش با اضافه کردن چهره ID به رسول صندوق

messenger
SOPA تصاویر از طریق گتی ایماژ

Facebook در حال آزمایش یک ویژگی جدید برای مسنجر است که اجازه می دهد تا به کاربران برای بهتر محافظت از پیام های خود را از چشم کنجکاو. هنگامی که فعال, کاربران نیاز به تصدیق هویت خود را با استفاده از چهره ID, ID لمسی و یا رمز عبور خود را قبل از آنها می توانید صندوق پستی خود را, حتی اگر تلفن خود را در حال حاضر قفل شده است. (ویژگی متکی به خود دستگاه تنظیمات امنیتی پس با این حال شما باز کردن قفل گوشی خود را به طور معمول این است که چگونه شما باز کردن برنامه مسنجر.) شما همچنین می توانید مجموعه ای از یک مدت زمان تعیین شده پس از خروج از این برنامه برای زمانی که شما نیاز به دوباره تصدیق.

app lock

Facebook

این شرکت در حال حاضر تست های جدید از ویژگی های امنیتی در میان درصد کمی از مسنجر iOS کاربران هر چند که در نهایت می تواند در دسترس باشد بیشتر به طور گسترده ای از جمله در آندروید. “ما می خواهیم به مردم انتخاب های بیشتر و کنترل برای حفاظت از پیام های خصوصی و اخیرا ما شروع به آزمایش یک ویژگی است که به شما اجازه باز کردن برنامه مسنجر با استفاده از تنظیمات دستگاه خود را” یک Facebook سخنگو در بیانیه ای گفت. “آن یک لایه از حریم خصوصی برای جلوگیری از کسی که دیگری را از دسترسی به پیام های خود را.”

این ویژگی شبیه به تنظیمات امنیتی از بسیاری دیگر از محبوب برنامه های چت از جمله رمزگذاری نرم افزار پیام سیگنال است که دیده می شود افزایش محبوبیت در هفته های اخیر. Facebook شده است beefing تا امنیت از ویژگی های مسنجر برای برخی از زمان. شرکت های رمزگذاری شده از ویژگی های پیام رسانی راز مکالمات و گفت: آن را مانند به یک روز را به پایان به پایان رمزگذاری به طور پیش فرض تنظیمات برنامه. کسانی که قصد دارد, اما به احتمال زیاد هنوز هم سال های دور.

به روز رسانی 6/12 3:34بعد از ظهر ET: افزودن جزئیات اضافی و تصویر.

در این مقاله: امنیت, رسانه های اجتماعی, Facebook, Facebook Messenger, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im