Facebook لغو همه در شخص حوادث را از طریق ژوئن 2021

Facebook خواهد بود و لغو در آن حوادث از طریق ژوئن 2021 در پاسخ به مداوم شیوع کروناویروس رسما شناخته شده به ع

توسط DOSTEMANSALAM در 29 فروردین 1399

Facebook خواهد بود و لغو در آن حوادث از طریق ژوئن 2021 در پاسخ به مداوم شیوع کروناویروس رسما شناخته شده به عنوان COVID-19 با توجه به مدیر عامل و موسس مارک زوکربرگ.

برخی از رویدادها را به صورت مجازی هر چند زوکربرگ نیست به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات.

در اطلاعیه ارسال شده on Facebook, زوکربرگ گفت که این شرکت "کاهش برنامه های ما برای بازگشت به کار به منظور اولویت بندی کمک به بقیه از ما, جامعه و اقتصاد محلی به بازگشت به بالا و در حال اجرا برای اولین بار."

زنده رویداد ممنوعیت امر به جمع آوری هر گونه از بیش از 50 نفر مطابق با مشاوره از کارشناسان بهداشت و درمان به اجتماعی قرار داده و فاصله اقدامات در محل به سرعت گسترش این بیماری کشنده است. زوکربرگ اضافه شده است که همه کسب و کار سفر نیز لغو طریق ژوئن این سال است.

"ما نیاز به اکثریت قریب به اتفاق کارکنان ما به کار از خانه از طریق حداقل تا پایان مارس" زوکربرگ در ادامه اضافه کرد که کارمندانی که هنوز احساس نیاز به دور ماندن از دفتر پس از آن "می تواند برنامه ریزی برای کار از خانه از طریق حداقل در تابستان."

Facebook آخرین فن آوری های غول پیکر به اتخاذ چنین سیاست; دو هفته پیش مایکروسافت گزارش لغو تمام حوادث آن از طریق ژوئن 2021 به عنوان به خوبی.

Facebook تصمیم نشان دهنده نگرانی رو به رشد است که این بیماری همه گیر کوروناویروس را نمی توان در هر زمان به زودی و اجتماعی فاصله ممکن است طبیعی است. در یک مقاله منتشر شده به تازگی در علم محققان به این نتیجه رسیدند که محرومیت توسعه یک درمان یا درمان های جدید "طولانی مدت یا متناوب اجتماعی فاصله ممکن است لازم باشد به 2022."

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب