Facebook تلاش برای متوقف کردن گسترش بحث برانگیز ‘boogaloo’ گروه

Menlo Park, CA, USA – March 18, 2014: A sign at the entrance to the Facebook World Headquarters located in Menlo Park. Facebook is a popular online social networking service.
wellesenterprises via Getty Images

Facebook آن را سخت تر برای کاربران برای پیدا کردن گروه در ارتباط با اصطلاح “boogaloo” با توجه به انتخاب. این شبکه اجتماعی خواهد شد دیگر توصیه این گروه به کاربران که در حال حاضر اعضای آنهایی که مشابه یک سخنگو گفت: اخبار سازمان. Facebook تصمیم ممکن است تحت تاثیر یک حادثه اخیر در آن سه نفر به اتهام توطئه و خشونت های ضد نژادپرستی تظاهرات در لاس وگاس. دو نفر از کسانی که مردان شرکت کننده در boogaloo با مضمون گروه بر روی پلت فرم.

این boogaloo جنبش شناخته شده است برای دفاع از خشونت قیام علیه دولت و اجرای قانون است. در حالی که وجود دارد که اعضای آنها نیز سفید گرایان دیگران فقط به اشتراک گذاری این گروه ضد دولت و طرفدار تفنگ views. با توجه به قبلی BuzzFeed گزارش اصطلاح شروع به تبدیل شدن به محبوب در پایان 2019 که طرفدار تفنگ طرفداران را به عقب رانده و در برابر پیشنهاد قوانین کنترل اسلحه در پاسخ به تیرباران های دسته جمعی.

سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook و Instagram را پس از خدمت به عنوان خانه را به تعداد زیادی از boogaloo گروه. Facebook ممنوع استفاده از مدت زمانی که همراه با تصاویری از سلاح ها و تماس های به عمل پشت در, ممکن است, اما در حال حاضر آن را با توجه به چیزهایی که یک گام بیشتر است. این شبکه اجتماعی همچنین گفت: سلامت آن آگاه است که اعضای در حال تلاش برای فرار از تشخیص با استفاده از جایگزین اصطلاحات مانند “بزرگ کلبه اسکیموها” یا “بزرگ لواو.”

چند ماه پیش شبکه سرایت موسسه تحقیقات منتشر شده یک گزارش در مورد سخنرانی نفرت در سراسر رسانه های اجتماعی که در لمس ظهور boogaloo جنبش on Facebook. در آن زمان یک سخنگو گفت: ان بی سی نیوز:

“ما در حال مطالعه روند در اطراف این و اصطلاحات مرتبط در Facebook و Instagram. ما اجازه نمی دهد گفتار استفاده می شود برای تحریک نفرت یا خشونت و حذف هر گونه محتوایی که ناقض سیاست های ما. ما همچنان به نظارت بر این در سراسر پلت فرم ما.”

در این مقاله: Facebook, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>