Facebook و Instagram ‘اشتباه’ مسدود #سیک برای ماه

Facebook logo is displayed on a mobile phone screen photographed for illustration photo in Krakow, Poland on 16 January, 2020. (Photo by Beata Zawrzel/NurPhoto via Getty Images)
NurPhoto via Getty Images

Facebook و Instagram را رفع انسداد از #سیک برچسب پس از نزدیک به سه ماه گفت: بلوک اتفاق افتاد “به اشتباه” را به عنوان نتیجه یک گزارش در اوایل ماه مارس.

این شرکت می گوید این اولین آگاه شد از بلوک در روز چهارشنبه پس از بازخورد از جامعه است. Instagram رفع انسداد هشتگ به زودی پس از, اما آن را در زمان چند ساعت بیشتر برای Facebook برای انجام همان. در حالی که برچسب مسدود شده بود کاربران جستجوی نوشته های برچسب #سیک مورد استقبال قرار گرفت با پیغام خطا.

معلوم نیست دقیقا چه بلوک آمد و یا چرا آن را در زمان بسیار طولانی برای این شرکت برای تحقق بخشیدن به خطا. در یک بیانیه Facebook گفت: این بلوک رخ داده در مارس 7 “پس از یک گزارش که نادرست نوشته شده توسط تیم ما.”

“ما بررسی این موضوع و پیدا است که این هشتگها به اشتباه مسدود شده در مارس 7, پس از یک گزارش که نادرست نوشته شده توسط تیم ما” شرکت نوشت. “ما آگاه شد که این هشتگها مسدود شد امروز زیر بازخورد ما دریافت شده از جامعه و به سرعت نقل مکان کرد به گشودن آنها. ما فرآیندهای کاهش یافت و به پایین در اینجا ما در حال ببخشید.

“ما طراحی شده هشتگهای اجازه می دهد تا مردم را به گرد هم می آیند و به اشتراک گذاری با یکدیگر است. آن را هرگز قصد ما را به سکوت و صدای این جامعه ما در حال برداشتن گام های لازم پس این اتفاق نمی افتد دوباره.”

این حادثه دومین بار است که در این هفته Instagram اذعان کرده است نادرست جلوگیری از استفاده از یک هشتگ خاص. پیش از آن در هفته Instagram را دادن سیستم تشخیص اثر برخی از کاربران قادر به ارسال و یا ارتباط برقرار کردن با #blacklivesmatter برچسب. این شرکت در حال حاضر می گوید این است که قادر به رسیدگی به موضوع و “کاهش” تعداد کاربرانی که دیدم “اقدام مسدود شده” پیام زمانی که آنها سعی در استفاده از hashtag.

در این مقاله: اینترنت و رسانه های اجتماعی instagram, Facebook, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>