Facebook توافق برای سانسور بیشتر ضد دولتی’ پست در ویتنام پس از دولت Telcos چهار ترافیک آن


Members of the Mobile Police Force (Canh Sat Co Dong) patrolling in Lang Son, Vietnam as part of a security detail for a visit from North Korean dictator Kim Jong Un in 2019.

اعضای Mobile Police Force (Canh Sat Co دونگ) گشت زنی در لنگ صنع ویتنام به عنوان بخشی از جزئیات امنیتی برای بازدید از دیکتاتور کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در سال 2019.
عکس: Linh Pham (گتی ایماژ)

Facebook مجوف به ویتنامی دولت خواسته برای افزایش سانسور “ضد دولتی” پست های بعد از دولتی مخابرات سرکوب ترافیک محلی دو منابع در این شرکت به رویترز گفت در روز سه شنبه.

تبلیغات

به گزارش رویترز ویتنامی مخابراتی راه اندازی پایدار attack on Facebook ترافیک است که به طور متناوب در زدم آن سرور به مدت هفت هفته پوشا مارس تا اوایل آوریل با یکی از این منابع بیان شد به عمد در نظر گرفته شده برای قرار دادن “قابل توجه فشار بر ما را افزایش دهیم با رعایت حقوقی takedowns” در کشور است. در آن زمان رسانه های دولتی و مخابراتی به تصویر کشیده شده به شدت مختل دسترسی به Facebook به سادگی به عنوان نتیجه مسائل با زیراب اینترنت کابل. این شرکت تایید کرد به دنبال این است که از این پس در نهایت توافق کردند که به “محدود کردن دسترسی به محتوای آن [دولت ویتنام] دهکدهای تلقی می شود غیر قانونی است.”

سازمان غیر دولتی دیده بان حقوق بشر مشخص از نقض حقوق بشر در ویتنام حزب کمونیست به عنوان “وحشتناک” و بدتر در حال رشد در سال های اخیر با استناد مداوم آزار و اذیت و زندانی کردن مخالفان استفاده از “تحریم اراذل و اوباش” برای حمله به مخالفان سیاسی و انحصاری کنترل همه “تلویزیون و رادیو و روزنامه ها و نشریات دیگر.” گزارشگران بدون مرز ارزیابی آن درجه از آزادی مطبوعات در نزدیکی پایین سنگ در میان 180 کشور جهان است.

تبلیغات

در سال 2019 به گفته سازمان دیده بان حقوق بشراز ویتنامی دولت قفل شده است و تا ده ها تن از فعالان و مخالفان. همان سال دولت ویتنام معرفی dystopian “سایبر” قانون وادار کردن همه ارائه دهندگان اینترنت به سانسور “سمی” محتوا به منظور سرکوب “خصمانه و ارتجاعی نیروهای” زندانی حداقل 25 نفر. در آن زمان قانون معرفی Facebook گفت: نگهبان این کار را برای حفاظت از کاربران و حقوق اساسی.

که قانون ملزم Facebook برای ذخیره اطلاعات کاربر در دفاتر محلی در ویتنام که Facebook می گوید آن را انجام نمی دهد با توجه به انتخاب. یک سخنگوی شرکت را بگویید news agency آن شاید مراسم آشتی ترتیب دادند قصد دارد در ایستاده تا به دولت فشار زمان بعدی: “روشن است که به این معنا نیست ما خواهد بود و مطابق با هر درخواست که دولت ما می فرستد. اما ما متعهد به محدود کردن به طور قابل توجهی بیشتر از محتوا است.”

دولت ویتنام نیز بنا به گزارش راه اندازی یک هزار نفر-قوی وزارت امنیت عمومی واحد است که توزیع طرفدار دولت تبلیغات آنلاین, به گزارش مخالفت و راه اندازی حملات سایبری در مخالفان. بود که به خصوص در نشان می دهد در ماه ژانویه سال 2020 با توجه به الجزیره, زمانی که پلیس با روستاییان در دونگ تام مقاومت در برابر تلاش برای ساخت یک فرودگاه نظامی ترک سه افسران و 84 ساله رهبر محلی Le دینه Kinh مرده است.

“دولت ویتنام را سنگین دست از تلاش برای سانسور بحث از این زمین اختلاف هستند و آخرین نمونه از مبارزات انتخاباتی خود را به اعمال کنترل بر محتوای آنلاین” سازمان عفو بین المللی و منطقه ای مدیر نیکلاس Bequelin به الجزیره, در بیانیه ای. “رسانه های اجتماعی به خصوص Facebook است به طور فزاینده تبدیل شدن به weaponized توسط ویتنام پس از رفتن کسانی که مسالمت آمیز صحبت می کنند ذهن خود را. این غیر قابل قبول است حمله به آزادی بیان و روشن تلاش برای مهر کردن مخالفان است.”

تبلیغات

در بقیه آن بیانیه رویترز Facebook ادعا مطابق لازم بود به “اطمینان از خدمات ما در دسترس باقی می ماند و قابل استفاده برای میلیون ها نفر از مردم در ویتنام که با تکیه بر آنها در هر روز است.” یکی از منابع دیگر اضافه شده است که این وضعیت در ویتنام بود که “تضاد” با افزایش Facebook ترافیک در کشورهای دیگر در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما “خوشبختانه که در حال حاضر حل و فصل شود.”

تبلیغات

رسانه های اجتماعی شرکت مشاوره ما اجتماعی تخمین زده می شود در اوایل سال 2019 وجود دارد 60 میلیون Facebook کاربران از ویتنام جمعیت 95 میلیون با توجه به وال استریت ژورنال. این شرکت در غالب ارتباطات و تجارت الکترونیکی وجود دارد به عنوان آن را در سراسر بسیاری از جنوب شرقی آسیا. ویتنامی دولتی رسانه ها نیز شکایت کرده است که Facebook (به عنوان به خوبی به عنوان گوگل) پرداخت تنها یک مبلغ جزئي در مالیات بر درآمد وجود دارد به عنوان آنها با چنگک جمع کردن در دیگران بزرگ; با توجه به رویترز ویتنامی شرکت تحقیقات بازار مورچه ها برآورد این دو شرکت در حدود 70 درصد از حدود 550 میلیون دلار از کشور دیجیتال صرف تبلیغ در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>