Illustration for article titled Facebook Ad Boycott Will Go on After Zuckerberg, Sandberg Blow Off Civil Rights Groups Demands

عکس: کریستوف Stache (AP)

مارک زوکربرگ مدیر عامل و COO Sheryl Sandberg, از Facebook—رسانه های اجتماعی شرکت شما ممکن است تشخیص از سازمان ملل متحد اتهام همدستی در قتل عام و نقش آن در پروندۀ جاری شدن سیل وب با تئوری های توطئه و افراط گرایی—قابل پیش بینی موفق به جلب رضایت یک ائتلاف از حقوق مدنی گروه های پیشرو تبلیغ تحریم در جلسه روز سه شنبه این گروه گفت. به این ترتیب تحریم خواهد کرد.

تبلیغات

گروه های پیشرو #StopHateForProfit کمپین شامل ضد افترا لیگ, رنگ, تغییر, رایگان, مطبوعات, NAACP و خواب غول و آنها موفق به ثبت نام در بیش از 900 تبلیغ. این شرکت ها شرکت دارند به درجات مختلف که همیشه شامل مجموع سرمایه گذاری و تحریم ها هنوز به طور قابل توجهی تاثیر Facebook خط پایین. اما آن را نیز تبدیل به یک نیروگاه اتمی برای Facebook برجسته مستمر خود پوسته بازی امیدوار کننده برای مبارزه با تبعیض و سپس مصرف بی علاقگی یا بی اثر عمل است.

در طول نیمه اول سال Facebook به نظر می رسید به طور فزاینده ای آماده به متحد خود را با تعریف “آزادی بیان” مورد علاقه راست-کنار. در بسیاری قابل مشاهده نمونه زوکربرگ و خدمه پیچ خورده و پخته خود را به ناصاف مغز چوب شور برای توجیه عدم حذف پست های دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, پخش كردن, بی پایه و اساس و دروغ تقلب انتخابات و تهدید به خشونت علیه معترضان. مدیر عامل شرکت حتی رفت و در فاکس نیوز اعلام Facebook نخواهد بود “داور از حقیقت است.”

تبلیغات

سپس در ماه گذشته زوکربرگ ناگهان حرف خود را عمومی پیام در این موضوع را در پاسخ به تحریم کارکنان تعطیلو نصب فشار سیاسی. اما بحث ارزان است و Facebook است که ارزش صدها میلیارد دلار است. در خصوصی زوکربرگ مطمئن کارکنان تبلیغ خواهد بازگشت “به زودی به اندازه کافی” به نام وضعیت بیشتر از یک “شهرت و شریک موضوع” و ادعا Facebook نمی تعظیم به فشار از خارج ، در صبح روز سه شنبه سندبرگ ارسال نامه ای طولانی این ادعا که Facebook را بیشتر به موضع “بصورتی پایدار و محکم در برابر نفرت” اما به طور همزمان گذاشته و زمینه را برای این شرکت به قید وثیقه در هر یک از توصیه های در به زودی به منتشر شد “مستقل حقوق مدنی حسابرسی” (سفارش برای ثبت توسط Facebook). در جلسه بعد در روز زوکربرگ و ساندبرگ موفق به دیدار با هر یک از این تحریم کمپین خواسته های مدنی و گروه های مدافع حقوق بشر در حال حاضر گفت.

در بیانیه ای به Gizmodo از طریق ایمیل توقف نفرت برای سود کمپین نوشت: “تنها توصیه [Facebook] حتی اقدام به نشانی استخدام حقوق مدنی موقعیت” اما این شرکت حاضر به متعهد به ساخت آن c-suite سطح نقش. وجود دارد “تلاش” با Facebook به آدرس هر یک از دیگر توصیه ها با توجه به مبارزات انتخاباتی. کسانی که شامل دیگر به طور فعال معرفی کاربران پیوستن به نفرت و گروه های افراطی از طریق الگوریتم فعالانه در نظر گرفتن این گروه ایجاد یک حقوق مدنی زیرساخت های شخص ثالث مستقل حسابرسی خود را ضد نفرت و اطلاعات غلط تلاش و استرداد تبلیغ که در تبلیغات اجرا در کنار محتوایی که ناقض Facebook شرایط استفاده از خدمات.

“زوکربرگ ارائه هیچ اتوماتیک مراجعه برای تبلیغ که محتوای آنها اجرا می شود در کنار نفرت مطالب” توقف نفرت برای سود نوشت. “او تا به حال هیچ پاسخ برای چرا Facebook توصیه نفرت گروه به کاربران است. او حاضر به موافقت با ارائه گزینه ای برای قربانیان نفرت و آزار و اذیت برای ارتباط با زنده Facebook نماینده.”

“او کاهش یافته است به اتخاذ حس مشترک محتوای اعتدال سیاست ها و شیوه های مانند آنهایی که به جلو قرار داده و با تغییر شرایط ائتلاف و یا توسعه یک فرایند برای اطمینان حاصل شود که نظر خود را از خدمات نسبتا کاربردی و خم نه به مصلحت سیاسی” این گروه اضافه شده است. “و او نمی ارائه هر گونه ملموس و برنامه های در چگونه Facebook را آدرس شایع دروغ و خشونت توطئه در آن پلت فرم.”

تبلیغات

به جای کمپین گفت که زوکربرگ ارائه شده تنها “همان قدیمی دفاع از سفید supremacist, یهودستیزانه, islamophobic و دیگر نفرت گروه در Facebook” و “همان قدیمی شعارهای بسته بندی به عنوان یک تازه پاسخ… هیچ یک از این سخت است به خصوص برای یکی از نوآورانه ترین شرکت های موسس که اصطلاح حرکت سریع و شکستن همه چیز. مارک زوکربرگ شما نمی شکستن چیزهایی که شما در حال شکستن مردم است.”

“برای بیش از 2 سال NAACP وارد گفت و گو” NAACP جمهور جرثقیل جانسون با سی ان ان گفت. “ما به تماشای گفتگو شکوفه به نیستی.”

تبلیغات

“این اولین بار نیست ما سازمان خواسته اند Facebook به تمیز کردن آن عمل می کنند” جسیکا گونزالس, co-مدیر عامل رایگان پرس نوشت, Gizmodo در بیانیه ای جداگانه از طریق ایمیل. “ما را دیده ام بارها و بارها چگونه آن را به انجام هر کاری برای اردک پاسخگویی توسط جرقه قدرتمند خود روابط عمومی دستگاه ها و تلاش برای چرخش اخبار. ما از موضع حق و عدالت شده اند و از طریق این بار به اندازه کافی به دانستن زمانی که Facebook در تلاش است به بازی ما است.”

“… این است که بیش از” گنزالز اضافه شده است. “ما ادامه خواهد داد به گسترش تحریم تا زمانی Facebook طول می کشد تا خواسته های ما را جدی بگیرید.”

تبلیغات

در یک تماس بعد از این دیدار گزارش نیویورک تایمز, رنگ تغییر سر رشاد رابینسون گفت: “آنها نشان داد تا در این نشست انتظار یک برای حضور. حضور به تنهایی کافی نیست.”

به عنوان برای انتشار Facebook را سفارش حقوق مدنی ممیزی رابینسون گفت: در تماس با آن است “تنها به عنوان خوب به عنوان آنچه در Facebook به پایان می رسد تا انجام با محتوای… [یا دیگری] آن را مانند رفتن به پزشک و گرفتن یک مجموعه جدید از توصیه هایی در مورد رژیم غذایی خود را و پس از آن انجام نمی دهد هر چیزی در مورد آن و تعجب که چرا شما در حال گرفتن هر سالم.”

تبلیغات

در یک بیانیه به CNBCیک Facebook سخنگوی آنها گفت: “می خواهم Facebook به رایگان از گفتار نفرت و پس از انجام میدهیم. به همین دلیل بسیار مهم است که ما کار به این حق. ما می دانیم که ما در نظر گرفته خواهد شد با اقدامات ما نه با کلمات ما و سپاسگزار هستند به این گروه ها و بسیاری دیگر برای نامزدی ادامه داد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de