FaceApp است دوباره سرد و قاطعانه آن را یک حریم خصوصی میدان مین

FaceApp تصویر-ویرایش برنامه است که اساسا می توانید تغییر دهید که چگونه شما نگاه به عقب است در کانون توجه است. و طبق معمول سوال در مورد شرکت شیوه های انگیزه و برنامه مطمئن شوید که به دنبال.

این سومین یا چهارمین بار است که FaceApp پریدم است به روال جذب مطبوعات توجه دوباره. این به روز رسانی را از “جنسیت” فیلتر-که با هدف تغییر جنسیت خود ارائه — که اغلب درایوهای این مکالمات به عنوان مردم به اشتراک گذاری تصاویر خود را آنلاین. به تازگی یک تلخیص به “زن makeovers” به بیست و, لیگ برتر فوتبال, مدیران, در حالی که بازیگر ویلیام شاتنر گفت که او می خواهم “فراموش” زن خود انیمه.

(همچنین باید اشاره کرد که وجود این فیلتر ممکن است مشکل ساز اگر آن را مورد استفاده برای بی اهمیت در زندگی تجربه ترانس مردم است.)

Engadget نشستم با سینه crabapple clothing, معاون رئیس جمهور از FaceApp, Inc., سابق Yandex و مایکروسافت اجرایی که در پیوست این شرکت در سال گذشته است. (FaceApp خود را طراحی و توسعه توسط یک شرکت روسی بی سیم آزمایشگاه crabapple clothing سر این شرکت در آمریکا ثبت شرکت تابعه). او گفت که یکی از چیزهایی است که محور پیشرفت در برنامه های فیلتر جدید تمرکز خوب ،

Crabapple clothing گفت: این شرکت برنامه ریزی برای اضافه کردن یک ابزار است که اجازه دهید مردم خود را برنامه ریزی ارسال-مستند کوتاه کردن مو. اما اثر حذفی است که همه از فیلتر نگاه خیلی طبیعی تر و واقع گرایانه تر از قبل بدون دست و پا خونریزی به پس زمینه ویرایش تصاویر استفاده می شود.

او توضیح داد که به عنوان به خوبی به عنوان ساخت موهایشان واقعی تر این تیم مشغول به کار در دیگر تغییرات برای بهبود تصاویر. مثلا فیلتر جنسیت نیز تغییر لباس های خود را به کت و شلوار جایگزین را کاهش دهد. نگاهی به یقه t-پیراهن من در مثال زیر که پهن کردن در طول فرآیند تصفیه. به طور مشابه یک ق کاربر با نام Moonkikie اشاره کرد که خود فیلتر تصویر در حال حاضر شامل قفسه سینه ،

دانیل کوپر

FaceApp بعدی مرزی آوردن آن ویرایش تصویر سحر و جادو به تصویری ایده آل برای ایجاد فیلتر زنده در بالای ویدئوها. یک نسخه محدود از این ویژگی در حال حاضر نرم-راه اندازی در برنامه های iOS به شما اجازه سعی کنید در این سن و کودک-مانند فیلتر رایگان است. کلیپ ها متلاطم و در تلاش برای نگه دارید تا اگر شما سر خود را حرکت بیش از حد, اما نتیجه این است که هنوز هم سرسام آور است. در حال حاضر سپاه از هنرمندان VFX ماه صرف پیری و د پیری ستاره های پورنو, اما که می تواند همه را تغییر دهید.

“شما 60 فریم در یک ثانیه شما باید 60 ثانیه یک دقیقه [شما] به دنبال 2,000 فریم های یک دقیقه ای” گفت: crabapple clothing. “اگر شما در حال رفتن به روتوش [همه] که شما نیاز به ایجاد ماسک و رفتن فریم به فریم آن را دو تا سه هفته اما ما می خواهیم انجام دهیم که [با] یک شیر آب تک.” پیش نمایش ویدئوها در حال ارسال به یک سرور به سرور پردازش می شود اما در آینده گزینه ای می تواند در دسترس بومی در دستگاه های.

هر کجا که FaceApp می رود, سیاسی هر شکلی در مورد ماهیت عمیق-آموزش نرم افزار و کاربر آپلود محتوا به شرح زیر است. زمانی که برنامه مشخصی در محبوبیت در تابستان گذشته آن را به سرعت مطرح خشم فعالان سیاسی.

باب پروردگار رئیس افسر امنیتی در کنوانسیون ملی دموکرات ها بود به نقل از سی ان ان آموزش اعضای حزب را به استفاده از برنامه. “این اخبار بدون خطر نیست: FaceApp توسعه داده شد توسط روسها.”

رهبر اقلیت سنا Charles “Chuck” شومر حتی تماس اف بی آی به درخواست برای آن تصور از نرم افزار است. در نامه ای که شومر ارسال شده به توییتر جیل C. تایسون, دستیار مدیر در دفتر کنگره امور گفت که اف بی آی می بیند هر تکنولوژی توسعه یافته در روسیه به عنوان یک “بالقوه ضد جاسوسی تهدید.” او در ادامه به توضیح دهد که چرا روسیه این قدرت برای به دست گرفتن داده های ذخیره شده بر روی هر سرور در کشور, هر چیزی, FaceApp, است, دولت می تواند دسترسی.

روشن است که هر گونه بحث FaceApp را به ناچار به نوبه خود نسبت به حریم خصوصی و crabapple clothing گفت که او انتظار می رود این موضوع برای تسلط بر مکالمه ما. وی با اشاره به شرکت در حال حاضر بسیار کامل سیاست حفظ حریم خصوصی است که رشد قابل ملاحظه ای از یکی منتشر شده در اوایل سال 2017.

Crabapple clothing گفت که در حالی که ممکن است پیش نمایش زنده بر روی دستگاه تنها تصویر آپلود به سرور یکی از شما را انتخاب کنید. آن رمزگذاری شده است با یک کلید که تنها برگزار می شود را بر روی تلفن خود “حتی اگر کسی به ما آمد درخواست برای این عکس ما اصلا ذخیره کلید.” او اضافه کرد که تمام تصاویر “به طور موقت ذخیره شده برای 24 ساعت” و اگر شما را انتخاب کنید به دوباره ویرایش تصویر در آن زمان آن مشخص شده برای حذف آن طول می کشد یکی دیگر از 24 ساعت.

“کاربران باید بیشتر نگران اطلاعات شرکت آشکارا جمع آوری به جای نگرانی در مورد یک توطئه به طور مخفیانه سیفون جهان selfies.” – William J. آلتمن, SOSA

در پاسخ به این اتهامات که تصاویر در حال لوله کشی برگشت به خاک crabapple clothing تصریح کرد که FaceApp با استفاده از آمازون و گوگل سرورهای ابری است. “ما ذخیره عکس های رمزگذاری شده در منطقه ای در نزدیک ترین محل به کاربر و یا در ما,” او گفت:. “برای ما همیشه آمریکا و اتحادیه اروپا کاربران آن می تواند در اتحادیه اروپا یا آمریکا.” “هر چیزی که ذخیره شده است در سمت سرور چه که آمازون یا گوگل است که اساسا آنچه که ما را. آنچه که ما را در مشتری است که در واقع هیچ چیز نیست. کسانی که سیستم عامل فایل اشیاء گوگل یا اپل دارای کنترل بسیار بیشتری از آن است.”

بر خلاف تقریبا در هر پلت فرم اجتماعی, FaceApp نمی بپرسید به شما برای ایجاد یک حساب کاربری. Crabapple clothing افزود: “ما لازم نیست که ورود ما نمی باید یک شناسه کاربری برای پیوند مردم ما نمی توانم در یک مقدار زیادی از چیزهایی که مرتبط با کاربر” او گفت:. “ما در تنظیمات ما به کاربران گزینه ای برای پاک کردن داده های خود را که شامل فشار خود را نشانه خود را به اشتراک راستا است که — در برخی از حوزه های قضایی — می تواند اطلاعات شخصی, بنابراین ما آن را حذف کنید تمام.”

ساخت یک برنامه می تواند یک راه بسیار کارآمد به منبع مقادیر عظیمی از داده های کاربر. مطمئنا اگر شما می توانید چیزی است که شما می توانید استفاده از آن برای به دست آوردن مقدار زیادی از اطلاعات رایگان است که می توان به شما در یادگیری عمیق و مدل مناسب است ؟ “کاملا” گفت: crabapple clothing “ما تنها با استفاده از کاربر عکس ها برای ویرایش, قابلیت,” او گفت: “ما با استفاده از آن عکس برای هر هدف دیگر آن آموزش, فروش, اطلاعات, تبلیغات, هیچ چیز.”

“ما انجام داده ام همه چیز محصول عاقلانه به مطمئن شوید که ما در حال انجام همه چیز را به رعایت [قانون] و ما می خواهید برای گوش دادن به کاربران و انتقادات,” او گفت:.

Engadget تماس باب خداوند که در ابتدا نگرانی در مورد FaceApp امنیتی که پاسخ نمی دهند در زمان انتشار.

با توجه به داستان های ترسناک در اطراف محبوب برنامه های رسانه های اجتماعی — اخیرا شامل Infinite, شما ممکن است انتظار FaceApp بود وحشتناک. Engadget تماس های متعدد محققان امنیتی و کسب و کار به درخواست برای اظهار نظر اما نتایج تعجب آور است. تل نوار مدیر عامل شرکت امنیتی هشت پا گفت: “از نظر امنیتی و سطح بالا کلی ما هیچ چیز را نمی بینم مشکل در این دستگاه ، اما این نیاز به آزمایش های بیشتر.”

ویلیام آلتمن یک تحلیلگر امنیت سایبر در SOSA, یک شرکت است که جفت اندازی با شرکت های بزرگ و دولت ها است. او می گوید که FaceApp “است که آشکارا یک برنامه مخرب فریب همه ما را به تسلیم شدن داده های ما به دلایل نابکار حداقل در حال حاضر.” او اضافه کرد که با تمام نرم افزار رایگان بسته “کاربران باید بیشتر نگران اطلاعات شرکت آشکارا جمع آوری به جای نگرانی در مورد یک توطئه به طور مخفیانه سیفون جهان selfies.”

او افزود که تنها خطر دیگر است که او می توانید ببینید که چگونه FaceApp جمع آوری دستگاه خود را ابرداده. “برای مثال این برنامه می تواند تعیین کامپیوتر و دستگاه های تلفن همراه, سیستم عامل, سیستم نوع و تعداد نسخه های تولید کننده و مدل و همچنین به عنوان آدرس IP.” “در حالی که این نوع از داده ها به طور مستقیم نمی مضر به کاربران اگر در معرض” او افزود: “این واقعیت است که آن را در حال جمع آوری می کند حکم سوال بیشتر در مورد FaceApp ابرداده-برداشت شیوه است.”

در این نقطه crabapple clothing می گوید که FaceApp اصلی مدل کسب و کار این است که به درایو به اشتراک حرفه ای خود را در مجموعه. به صورت ماهانه و سالانه و یا مادام العمر هزینه کاربران می توانند دسترسی به تمام برنامه فیلتر و اثرات تنها تعداد انگشت شماری که در دسترس هستند به صورت رایگان. و تا کنون, FaceApp ساخته شده پول به اندازه کافی برای نگه داشتن این شرکت در حال اجرا است. در مقایسه با بسیاری از دیگر سیستم عامل اجتماعی, FaceApp نیست صرف در تبلیغات و در عوض امیدوار است که رشد آلی از فیلتر تساوی توجه لازم.

Crabapple clothing می گوید که افرادی که به اغوا در اثر ویروسی اغلب نگه داشتن اشتراک ، حتی تبلیغ بد است که اغلب خوب برای FaceApp.

در این مقاله: FaceApp, سینه crabapple clothing بی سیم آزمایشگاه, حریم خصوصی, امنیت, روسیه, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im