F1 نمی تواند “سوراخ در زمین” برای تیم هزینه – اشتاینر

با درآمد خود را قطع COVID-19 بحران قرار داده است تمرکز بر روی وضعیت مالی از تمام تیم ها و به خصوص کوچکتر لباس که با حمایت افراد ثروتمند مانند ژن هاس.

تیم تا به حال بحث پربار با FIA و F1 کارفرمایان در مورد کاهش هزینه کلاه از 2021 به بعد و آن را کوچکتر لباس انگیزه بیشتری برای ماندن در آن را به عنوان خواهد دید عملکرد شکاف به بازیکنان بزرگ است. با این حال تا کنون هیچ توافق رسیده است.

مک لارن مدیر عامل زاک براون به تازگی هشدار داده است که سه یا چهار تیم ممکن است زنده ماندن را در فصل آینده مگر اینکه اقدامات مناسب گرفته شده است. هیچ تیم جدید امضا کنکورد توافق و در نتیجه هیچ کدام متعهد به شرکت کننده از 2021.

اشتاینر می گوید که مگر چشم انداز بهبود می بخشد و او نمی تواند انتظار هاس اتوماسیون همچنان به پشتوانه این تیم است.

“من امیدوارم که در چند مرحله این می تواند یک استراحت و حتی کسب و کار به دلیل آنچه که آن را باید” اشتاینر گفت: Motorsport.com. “نه تنها به سرمایه گذاری به دلیل در بعضی از مرحله ها همه خسته به سرمایه گذاری.

“ما نیاز به سعی کنید برای ایجاد یک کسب و کار و خارج از آن و نه یک کسب و کار سرمایه گذاری بدون بازگشت. اگر من نخواهد بود امیدواریم که ما می تواند دستیابی به آن من می گویند به ژن ‘آن را انجام نمی خواند چرا که در غیر این صورت من می توان دروغ گفتن به او.”

دفعات بازدید:همچنین:

بالا F1 تیم “بازی با آتش” بیش از هزینه کلاه – BrownWhy نیروی عضلانی می خواهد F1 صرف خودداری از 11How از دست نژادها در حال حاضر ضربه زدن F1 تیم

اشتاینر با اعتماد به نفس است که این تیم در نهایت توافق بر یک به طور قابل توجهی کاهش هزینه ها کلاه از ابتدا اعلام کرد برای 2021.

“روز من احساس می کنم که این دست یافتنی نیست, من می توانم صحبت می کنند به شما به خوبی می دانید. ‘آن را هرگز پرواز. پس چرا ما باید آن را انجام?’ من امیدوارم که همه موافق به برخی از شرایط است که هر کس می تواند امیدوارم کسب و کار از آن است که هدف.

“چه مدت آن را, من هیچ نظری ندارم اما این یک نقطه خوب برای شروع در حال حاضر به فکر کردن در مورد آن به طور جدی دوباره. و برخی از تیم های بزرگ باید شروع به فکر کردن در مورد آن است که آنها نمی خواهید به فقط یک سوراخ در زمین است که شما باید برای پر کردن در هر سال با دلار notes.”

اشتاینر می گوید که این ورزش باید بعد از تمام تیم ها به منظور حصول اطمینان کامل شبکه.

“من می گویند آن را می سازد بسیاری از حس برای F1 به تیم مانند هاس چرا که اگر ما به چند تیم وجود ندارد و از آن بهره مند شوند. من فکر می کنم ما باید به اندازه کافی باهوش برای پیدا کردن یک مصالحه بین بزرگ و تیم های کوچکتر که آنها همه وجود دارد و همه رقابتی است.

“هیچ کس می خواهد به شرکت در یک پایه که در آن شما می دانید که شما فقط می توانید در پایان آخرین. سپس شما را در رفتن و انجام کاری متفاوت در زندگی و به خصوص اگر ما در حال صحبت کردن در مورد افرادی که قرار دادن مقدار زیادی از پول وجود دارد بسیاری از چیزهایی که شما می توانید با پول و آینده گذشته است و نه از آنها و نه بسیاری از مردم می خواهم به انجام این کار است.

“بنابراین در پایان من فکر می کنم همه ما به اندازه کافی هوشمند است که ما پیدا کردن راه حل به طوری که ما باید 10 تیم رفتن به جلو و F1 برنده است.”

اشتاینر می گوید این مهم است که همه تیم ها به این فرصت را به حداقل تواند در مبارزه است.

“من نمی گویم که همه باید به برنده مسابقه اما شما باید قادر به به روز خود را و است که شما سه یا چهار ثانیه خاموش. آن را برای یک تیم کوچک مزیت این کار را انجام دهیم و این نیاز به روشن شود.

“این تیم کوچک است که نمی خواهم برای برنده شدن در این مسابقه این تیم کوچک است فقط درخواست به بخشی از آن و به یک سطح میدان بازی. هیچ چیز دیگری.

“و این به نفع F1 نه به نفع تیم های کوچک است. ما نمی خواهیم به نفع ما فقط می خواهم به همان فرصت است.

“F1 در کل باید برنده این که ما باید 10 تیم که تمام جامد است که همه می توانند به رقابت بپردازند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>