در بدنام کلمات سابق بوستون سلتیکز سر مربی ریک Pitino تام برادی است که راه رفتن را از طریق درب.

بردی در زمان استعداد خود را به خلیج تمپا Buccaneers در NFL free agency ماه گذشته ترک 2019 پیش نویس دور چهارم انتخاب جارت Stidham و جانباز برایان هویر در کارفرمایی در Patriots فهرست.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین پرستان, اخبار و تحلیل های

Oddsmakers نیست به خصوص در میهن پرستان’ شانس رقابت با Stidham که به احتمال زیاد در هفته 1 استارت. سزار تبلیغات در لاس وگاس منتشر شده خود را در سال 2020 فصل برنده مجموع غرفه های پنج شنبه و میهن پرستان در 8.5 است که پایین خود را بیش از/تحت win تعداد از سال 2003. این oddsmakers نیز لوایح بوفالو به عنوان مورد علاقه را به نفع خود به شرق آسیا در فصل آینده. Pats برنده بخش 11 سال متوالی.

یکی کسی که اعتماد به نفس در Stidham توانایی های سابق پرستان تنگ پایان بنیامین واتسون بود که با هم تیمی های سابق Auburn کارفرمایی در انگلستان در سال گذشته است. واتسون رفت FOX Sports 1 صبح نمایش “چیزهایی اول اول” در روز سه شنبه داد و میهن پرستان طرفداران مقدار زیادی از دلایل اعتماد به نفس در Stidham.

“من دیده ام بسیاری از بچه ها که می آیند در بسیاری از اعتیاد به مواد مخدره که نمی تابه. من دیده ام که در آمد زیر رادار و تبدیل به ستاره” واتسون گفت. “Stidham تمام وجود دارد که باید برای کسی که موفق خواهم شد. او یک دانش آموز از این بازی است. شما می شنوید که بسیاری اما آنچه که واقعا بدان معنی است که زمانی که ما در جلسه اتاق او توجه کنید.

“هنگامی که آنها در کارفرمایی اتاق او توجه کنید. هنگامی که او را در این زمینه او را به گرفتن دستور از مربیان. او را قادر به انتشار اطلاعات به بچه ها در ازدحام. او را قادر به آنها را تشویق و نوع رفتن را از طریق جزئیات جزئی در مورد مسیر در حال اجرا در مورد خواندن پوشش تمام کسانی که همه چیز. او را مشتاق به یادگیری و او فروتنی خاصی در مورد او با اعتماد به نفس. او تا به حال یک فرصت برای یادگیری تحت مسلما بزرگترین کارفرمایی به بازی بازی. او آغشته است که در یک سال است. پرستان و طرفداران باید اعتماد به نفس است که او نمی تواند در اتاق که اگر مربی (بیل) Belichick فکر نمی کنم او می تواند کمک به تیم است.”

گوش دادن و به اشتراک تام E. کوران را پرستان بحث پادکست:

واتسون می کند و نقطه مورد Stidham یادگیری از بزرگترین کارفرمایی در NFL تاریخ است. او همچنین یادگیری از بهترین مربی در تاریخ فوتبال است که واقعا با ارزش برای یک بازیکن جوان. بسیاری از استعداد quarterbacks پیش نویس به تیم های که مربیگری تعالی و محیط حرفه ای است که در انگلستان است. واتسون descripton از Stidham رهبری و او چگونه عمل می کند در اجتماع افراد یک تیم است و بدون شک تشویق برای طرفداران بیش از حد.

دلایلی وجود دارد به این باور Stidham موفق خواهد شد به عنوان یک شروع کارفرمایی و واتسون گذاشته چند تا از آنها را. در حال حاضر آن را فقط در زمان برای Stidham به بیرون بروید و اثبات آن است.

سابق پرستان تنگ پایان توضیح می دهد که چرا طرفداران باید اعتماد به نفس در جارت Stidham در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت