همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد نینتندو سوئیچ آنلاین

نینتندو سوئیچ رسما ساخته شده پرش آنلاین و سوئیچ طرفداران رفتند به سرویس های جدید به رقابت با دوستان و دشمنان به طور یکسان. به درستی با عنوان نینتندو سوئیچ آنلاین است که قابل مقایسه با پلی استیشن پلاس و ایکس باکس زندگی می کنند که عملکرد اصلی آن این است که برای دسترسی به آنلاین چند نفره. یک اشتراک به سرویس, اما همچنین شبکه شما یک کتابخانه از انتخاب NES و SNES بازی ها. که گفت: نینتندو نیست به دنبال به طور کامل تکرار رقبای خود را وقتی که می آید به سوئیچ آنلاین خدمات.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد نینتندو سوئیچ آنلاین.

مطالعه بیشتر

Individual/Family اشتراک مدل

نینتندو سوئیچ آنلاین می آید در اشتراک دو نوع است: فردی و خانوادگی. یک فرد اشتراک را پوشش می دهد یک کاربر و یک خانواده اشتراک را پوشش می دهد تا به هشت. یک سال فرد هزینه اشتراک $20. یک ماه و سه ماه اشتراک ها نیز در دسترس برای $4 و 8 دلار بود. بدیهی است که بیشتر مقرون به صرفه برای خرید از یک سال در خارج از دروازه.

خانواده اشتراک در ضمن هزینه 35 دلار در هر سال است. برای استفاده از این فله اشتراک شما نیاز به ارتباط در خانواده ، شما می توانید ایجاد یک گروه خانوادگی در نینتندو حساب سایت. اساسا شما و هفت دوستان شما می توانید دسترسی به تمام نینتندو سوئیچ آنلاین امکانات کمتر از 5 دلار در هر کدام.

هر دو اشتراک نوع در دسترس هستند برای خرید روی نینتندو سوئیچ فروشگاه اینترنتی. نینتندو سوئیچ آنلاین در دسترس است از طریق نارنجی منوی ناوبری هنگامی که شما برای اولین بار باز نمای. به خاطر داشته باشید که اشتراک به طور خودکار تمدید مگر اینکه شما را انتخاب کردن در فروشگاه الکترونیکی منو.

اعتباری خراش کردن کارت همچنین می تواند خریداری شده در شرکت خرده فروشان برای 1 سال نینتندو سوئیچ عضویت آنلاین.

نینتندو سوئیچ آنلاین است (بیشتر) مورد نیاز به صورت آنلاین چند نفره

nintendo switch deals

قبل از سوئیچ آنلاین راه اندازی نینتندو ارائه رایگان چند نفره آنلاین برای بازی مانند Splatoon 2 و Mario Kart 8 Deluxe. در حال حاضر شما باید یک اشتراک به استفاده از ویژگی های آنلاین از اول بازی های نینتندو و اکثر شخص ثالث بازی. یکی از عمده استثنا است Fortniteاست که می توان به بازی آنلاین بدون ثبت نام و اشتراک.

نینتندو آنلاین است تنها مورد نیاز به صورت چند نفره از طریق اینترنت ، کسانی که بدون اشتراک هنوز هم می توانید با استفاده از سوئیچ های محلی بی سیم قابلیت بازی بین دو سوئیچ کنسول با سه بازیکن در هر کنسول.

شما نیاز به استفاده از نینتندو سوئیچ آنلاین نرم افزار گوشی های هوشمند به چت

اگر شما می خواهید به صحبت کردن با دوستان خود در حالی که بازی بازی های آنلاین شما نیاز نینتندو سوئیچ آنلاین نرم افزار تلفن همراه که در دسترس است برای هر دو سیستم عامل iOS و آندروید. بله, آن را آزار دهنده به مجبور به استفاده از دو دستگاه برای شرکت در یک سنتی آنلاین چند نفره را تجربه کنید اما ما نمی توانیم به ایجاد قوانین. Fortnite, دوباره, است, استثنا در این قانون آن را به عنوان اجازه می دهد تا چت صوتی در کنسول خود را. از آنجایی که این دست و پا گیر راه حل توصیه می کنیم با استفاده از اختلاف و یا ارتباطی مختلف نرم افزار است که شما احتمالا در حال حاضر.

می افزاید: توانایی برای ذخیره کردن به ابر

یکی از بزرگترین ضربه بر روی سوئیچ از راه اندازی این بود که هیچ روش برای پشتیبان گیری خود را موجب صرفه جویی در. اگر کنسول خود را فوت کرد, شما از شانس بودند. با یک دستگاه سوئیچ اشتراک آنلاین شما می توانید به صرفه جویی خود را به ابر حصول اطمینان از که شما نمی خواهد از دست دادن پیشرفت حتی اگر کنسول خود را می شکند.

ابر موجب صرفه جویی در کار با اکثر سوئیچ ها وجود دارد چند دورافتاده. مثلا Animal Crossing: New Horizons, کلیپ برویم, Splatoon 2, Dark Souls Remasteredو سلول های مرده را پشتیبانی نمی کند ابر موجب صرفه جویی در. نینتندو گفته است که این است که برای حفظ تعادل رقابتی در بازی مانند برویم و Splatoon 2. نینتندو نمی خواهند ابر صرفه جویی را مختل رقابتی رتبه بندی. در یک بازی مثل Dark Soulsکه در آن autosaves تقریبا پس از شما انجام هر چیزی در بازگشت به قبلی نجات از ابر به طور بالقوه می تواند تضعیف توسعه طراحی شده است.

ابر صرفه جویی می تواند ناپدید می شوند پس از اشتراک خود را ساقط

به عنوان یک ویژگی منحصر به فرد برای سوئیچ آنلاین مشترکین آن را حس می کند که موجب صرفه جویی در ابر نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا اگر شما لغو اشتراک خود را. هنگامی که اشتراک خود را ساقط شما نمی قادر خواهد بود برای دسترسی به ابر خود موجب صرفه جویی در. پس از شش ماه آنها را حذف به طور کامل.

مشترکین دسترسی به کلاسیک NES و SNES بازی

یکی از عمده قدرت پردازش سوئیچ آنلاین برنامه کتابخانه رایگان بازی های کلاسیک. برای اولین سال از خدمات نینتندو به مشترکین به طور پیوسته در لیست در حال رشد از بازی های NES. نینتندو شیرین گلدان در آغاز سال دو اضافه SNES بازی ها به برنامه.

این بازی ها شامل نجات متحده بیش از حد و همچنین چندین تنظیمات صفحه نمایش (4:3, پیکسل کامل و CRT فیلتر). برخی از این بازی ها حتی چند نفره محلی و آنلاین.

هر چند به طور پیش فرض شما فقط می توانید بازی این بازی با اتصال به اینترنت, شما می توانید آنها را دانلود کنید به بازی بازی های آفلاین برای تا هفت روز در یک زمان. اگر اشتراک خود را ساقط شما از دست دادن دسترسی به این بازی ها درست مثل شما که با پلی استیشن پلاس و بازی با طلا ارائه شده است.

در اینجا لیست از 29 SNES بازی همراه با نینتندو سوئیچ آنلاین. نگه داشتن در ذهن است که نینتندو قصد دارد برای اضافه کردن بیشتر SNES بازی به این برنامه در آینده وجود ندارد اما مجموعه برنامه های جدید اضافه شده به SNES کتابخانه.

نزاع و جدال برادران سوپر ماریو جهانی 2: جزیره Yoshi شیرین کاری مسابقه FX
شیطان تاج فوق العاده Puyo Puyo 2 فوق العاده Ghouls ‘n ارواح
جو و مک 2: گمشده در مناطق استوایی سوپر تنیس سوپر ماریو جهان
کربی رویای زمین 3 Breath of Fire Super Metroid
Star Fox F-ZERO سوپر فوتبال
Super Earth Defense Force کربی رویای دوره افسانه از موبایل و کامپیوتر: لینک به گذشته
سوپر ماریو Kart Pilotwings Breath of Fire II
کربی سوپر استار سوپر پانچ کردن!! Star Fox 2
Pop’n TwinBee سر و صدا تنیس پنل Pon de
عملیات منطق بمب
اسلحه وحشی
 

در اینجا لیستی از بازی های NES. نینتندو اضافه شدن چند بازی های NES در هر ماه در طول سال اول است. در حال حاضر که SNES بازی وارد شده اند اما ماهانه به روز رسانی می باشد. نینتندو تایید کرد به خودی کسب و کار است که بیشتر بازی های NES را به این برنامه نه فقط در یک زمانبندی ماهانه. بنابراین ما آنها را دریافت کنید هنگامی که ما آنها را دریافت کنید.

Metroid NES باز مسابقات گلف River City Ransom سلیمان کلید Clu Clu زمین
تنیس توانا بمب جک Pro Wrestling Ninja Gaiden Wrecking Crew
مبارزه با بادکنک پانچ کردن!! شامل آقای رویایی بیس بال Wario را جنگل خر کنگ 3
دکتر ماریو Zelda II: The Adventure of Link فوتبال بلستر کارشناسی ارشد والیبال
Tecmo کاسه برادران سوپر ماریو: The Lost Levels سوپر ماریو وارنر کربی ماجراجویی اتصال شهرستان
Yoshi افسانه از موبایل و کامپیوتر دو اژدها StarTropics خر کنگ
Gradius Adventures of Lolo سوپر دوج توپ بچه ایکاروس معاون: پروژه عذاب
هاکی روی یخ برادران سوپر ماریو 2 Ghosts’n Goblins ستاره سرباز Crystalis
TwinBee برادران سوپر ماریو 3 Excitebike خر کنگ جونیور سفر به Silius
ماریو Bros. Double Dragon II: انتقام یخ کوهنورد انتظار: کاهش از. Excitebike کونگ فو قهرمانان
آتلانتیس no Nazo حذف قایق دوئل سایه نینجا Rygar  

تتریس 99 انحصاری برای نینتندو سوئیچ آنلاین

نینتندو سوئیچ آنلاین مشترکین نیز به دست آوردن دسترسی منحصر به فرد به تتریس 99وحشی نبرد رویال نسخه از بازی پازل کلاسیک است. اگر شما یک فن تتریس بازی این 99 نفر تکرار مسلما ارزش قیمت اشتراک به تنهایی.

منحصر به فرد NES و SNES کنترل بی سیم (آنها به فروش می رسد در حال حاضر)

در یک نقطه نینتندو ارائه شده بسیار شیرین NES و SNES, کنترل, که متصل به سوئیچ خود را فقط مانند شادی-Con. این کنترل بودند انحصاری برای نینتندو سوئیچ کاربران آنلاین اما پس از به فروش می رسد درست مثل سیستم خود را در حال حاضر. زمانی که آنها در دسترس NES کنترل شد 60 دلار و SNES کنترل خواهد شما را به مجموعه ای 30 دلار. به نظر نمی رسد مانند نینتندو خواهد بود تهیه این متاسفانه بنابراین شما باید برای رفتن به eBay را انتخاب کنید تا یک جفت.

عضو-تنها ارائه می دهد

SNES و NES شادی-منفی بخشی از سوئیچ آنلاین عضو-تنها ارائه می دهد. در حال حاضر هر چند تنها پیشنهاد در حال حاضر در دسترس است به صورت منحصر به فرد Splatoon 2 در بازی چرخ دنده ها. تنها سالانه مشترکین می توانید این دنده و آن را صرفا لوازم آرایشی و بهداشتی. اگر شما می خواهید نیوجرسی و برخی از Squidkid V کفش, شما باید در پیدا کردن یک کد در ایمیل خود.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>