همه چیز در مورد پلی استیشن 5


Illustration for article titled Everything We Know About The PlayStation 5

عکس: سونی سرگرمی های تعاملی

دیروز در 85 دقیقه رویداد به نام “آینده از بازی” سونی در نهایت نشان داد که پلی استیشن 5. بین مجریان که ممکن است انسانما رو کامل نگاه کنید مقدار زیادی از بازی های ویدئویی (و برخی از ویژگی های مسائل بیش از حد). اطلاعات تغذیه اطراف PS5 شده است آهسته قطره اما چند ماه پیش از آن “تعطیلات سال 2020” راه اندازی یک تصویر واضح و روشن است که شروع به شکل دادن به. در اینجا همه چیز ما در مورد پلی استیشن 5.

تبلیغات

چیزهایی اول اول: بحث من در مورد بازی ها.

به عنوان مایکروسافت به آسانی آموخته راه سخت بازگشت در سال 2013 یک کنسول تنها به عنوان قوی به عنوان آن کتابخانه است. سونی میخ چیز در runup به PS4 راه اندازی. بر اساس روز گذشته نشان دهد—که تا حد زیادی اختصاص داده شده برای نشان دادن خاموش را تحت مقاوم تخته سنگ بازی—همان را می توان گفت در مورد runup به PS5.

تبلیغات

طرفداران قوی باز جهان بازی خواهد بود خوشحال به شنیدن این که افق ممنوع غرباز پیگیری برای سال 2017 را به خوبی در نظر گرفته افق صفر Dawnساخته شده ترشح ظاهر. مثل اولین بازی وجود دارد بیشتر ربات دایناسورها از مردم است. Aloy (ابراز شده توسط بی نظیر Ashly برچ) می سازد که آیا Lance Reddick شخصیت. اما بهترین از همه, آن را به نظر می رسد توسعه دهنده Guerrilla Games در زمان یک صفحه از تالکین کتاب و معرفی مکانیزه oliphaunts.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

مارول مرد عنکبوتی: Miles Morales
تصویر: Insomniac Games (سونی سرگرمی های تعاملی)

Insomniac Games طعنه مارول مرد عنکبوتی: Miles Morales. آن خواهید بود یک مستقل ماجراجویی—شاید نه کاملا تمام عیار بازی, اما نه صرف DLC یا نه. شاید ما در فروشگاه برای چیزی شبیه در اندازه و دامنه به Uncharted: Lost Legacy?

در بخش بازسازی, Remasters و قطعی نسخه demon’s Souls است که ظاهرا گرفتن بالا-به-پایین درمان. 2009, اکشن, بازی نقش آفرینی خواهد بود تعمیرشده برای PS5 توسط Bluepoint Games, همان remaster کارشناسی ارشد آورده است که یک نسخه جدید از سایه کلوسوس به PS4. تا کنون demon’s Souls به نظر می رسد به آینده همراه کاملا به سادگی:

تبلیغات

این PS5 است که در حال حاضر شکل به مقدار زیادی از شخص ثالث پشتیبانی می کند. گیربکس انتشار یک اکشن-فانتزی بازی به نام Godfall. Bethesda دو بازی این انتشارات در قیف Deathloop و Ghostwire: توکیو. وجود دارد یکی دیگر از هیتمنیکی دیگر از NBA 2Kو یکی دیگر از رزیدنت ایول در راه است.

سونی نشان داد مقدار زیادی از کوچکتر بازیبیش از حد بسیاری از آن نگاه فوق العاده است. خورشیدی خاکستر و ولگرد همچنان فوق العاده ای شجره ناشر آناپورنا تعاملی (اگر یافت…, خارجی, حیات وحش, Sayonara وحشی قلب). یک بازی به نام خداحافظ آتشفشان بالا wowed بسیاری از Kotaku کارکنان. شخصا, من شمارش دقیقه تا زمانی که من می توانم دست من عرفانی Kena: پل از ارواح.

تبلیغات

برخی از این بازی ها مانند ممنوعه غرب و Spider-Man: Miles Morales, آیا پلی استیشن انحصاری. برخی به خصوص بسیاری از شخص ثالث بازی ها را به سیستم عامل های دیگر از جمله PC و [کشیدن] ایکس باکس سری X. اینجا کامل خلاصه تمام بازی های سونی روز گذشته و یک جداسازی است که در آن بازی ها (و نیست) پلی استیشن انحصاری.

اما زمانی که ما در واقع می تواند بازی آنها ؟

هنوز تنها یک بازی تایید شده است به عنوان یک راه اندازی عنوان: Astro, Playroom. جوشان platformer خواهد آمد از پیش نصب شده بر روی تمام کنسول PS5. (بله, PS5 در دسترس است به عنوان یک بسته نرم افزاری از سمت راست دروازه.)

تبلیغات

تاریخ انتشار خاص ندارد اعلام کرد برای هر یک از بازی نشان داده شده است دیروز, اما مقدار زیادی در حال برنامه ریزی گسترده برای پاییز و تعطیلات سال 2020 فصل است. انتظار برای دیدن NBA 2K21, Bugsnax, Spider-Man: Miles Morales, Arkane را رسوامانند Deathloopو فوق العاده به دنبال Kena: پل ارواح در آن چند ماه اول.

اگر همه می رود به عنوان برنامه ریزی شده سال جدید را شروع کردن با یک (سکوت) فیلم هیتمن 3. عامل 47 ماجراجویی های بعدی خواهد شد تا بسته بندی سه گانه آغاز شده است که با سال 2016 را اپیزودیک هیتمن. بقیه 2021 به نظر می رسد بسیار کامل بیش از حد. Resident Evil ایجاد کرد و Ghostwire: توکیو خواهد همانا ترساندن برخی از افراد, اما نه چون من بیش از حد سخت و قوی. هر دو از آناپورنا بازی ها, خورشیدی خاکستر و ولگردهستند برنامه ریزی شده برای سال 2021 به عنوان خداحافظی آتشفشان بالا. قبل از 2021 پیچد تا Grand Theft Auto V منتشر خواهد شد در PS5, به مناسبت سومین کنسول نسل Rockstar باز جهان بد-پسر بازی. آن را رایگان برای PS5 صاحبان برای سه ماه اول.

تبلیغات

Stray

ولگرد
تصویر: آناپورنا تعاملی

فقط یک بازی است در حال حاضر برنامه ریزی شده برای سال 2022: Pragmataیک بازی در مورد… ام… انگار یک گربه سانان هولوگرام. میدان تایمز باعث می شود ظاهر به دنبال ندارد و بر خلاف چگونه آن را در حال حاضر. سپس آن را به ماه. هر چیز دیگری که شما شنیدن Pragmata تنها می توان در حال حاضر با دو کلمه: “چه کسی می داند!”

تبلیغات

مقدار زیادی از بازی ها از جمله افق غرب ممنوع, Ratchet & Clank: شکاف جدا, Returnalو demon’s Souls بازسازی—نیست اعلام کرد با انتشار خرما.

تبلیغات

صحبت از PS4 چه معامله با PS5 سازگاری?

خبر خوب: PS5 خواهد شد سازگار با قبلیها! خبر بد: تنها نوع.

به عنوان نشان داد در ماه مارس, سونی است که با هدف قرار دادن 100 بالا ترین-بازی PS4 بازی ها, رتبه بندی توسط زمان پخش برای سازگاری اما PS4 در فروشگاه است که بیش از 4000 عنوان عمیق است. با توجه به Mark Cerny این کنسول منجر معمار,با توجه به برخی از ویژگی های محدودیت هر بازی به دست تست شده برای PS5, قابلیت, بنابراین طبیعی است بزرگترین بازی اول کرک در براق کنسول جدید. Sony مشترک نشده است اما انگشتان عبور برای خدای جنگ!

تبلیغات

یک راهحل بالقوه می تواند PSNow. ماهانه بازی بر روی تقاضا اشتراک اجازه می دهد تا پارسه به بازی بیش از 800 بازی های پلی استیشن قدمت آن به دوران PS2. آن را فوق العاده خدماتبه ویژه هنگامی که در مقایسه با آنچه آن را مانند نگاه در راه اندازی. اما در حال حاضر Sony نشده ارائه شده تا هر کلمه ای رسمی در مورد آن ممکن است در دسترس در PS5.

آنچه در حال به مشخصات فنی این چیزی است ؟

ماه گذشته حماسه ها نشان داد یک چشم ظاهر tech demo “در حال اجرا بر روی PS5.” برای تکنولوژی علاقه مندان به Kotaku‘s مایک فاهی است مختصر و مفید کامل از مسائل تحت هود. برای هر کس دیگری در اینجا خیلی چیزهای کلیدی:

  • آن را 825 گیگابایت حافظه داخلی. که به طور قابل توجهی بیش از 500 GB شامل اولین بار نسخه PS4s اما هنوز هم کمتر از 1 TB وعده داده شده در مایکروسافت ایکس باکس سری X.
  • که ذخیره سازی خواهد بود یک درایو حالت جامد (SSD) به جای یک هارد دیسک درایو (HDD). Ssd ها تمایل به ارائه بار بار سریعتر از هاردهای. ویژگی های فیلم دیده ایم تا کنون تأیید میکند این است.
  • اما نگران نباشید! این PS5 خواهد شد پشتیبانی از هارد دیسک اکسترنال از طریق USB.
  • یک نسخه دیجیتال نیز در دسترس خواهد بود. آن را نمی خواهد یک درایو دیسک بنابراین شما مجبور به دانلود همه بازی های خود را.
  • این PS5 باید ray-tracing که برای قرار دادن آن را به سادگی خواهد ساخت افکت های نور کار بسیار شبیه به آثار نور IRL.
  • با تشکر اختصاصی با تکنولوژی به نام افزایش از PS5 خواهد بود قادر به به طور خودکار تنظیم GPU و CPU استفاده برای ایجاد بازی ها اجرا نرم و صاف.
  • I/O توان–

آره آره آره… چگونه بسیاری از teraflops?

10.28.

چرا PS5 شبیه به آن ؟

ما رو نگاه برای اولین بار در کنسول دیروز و اینترنت حکم بزرگ بلافاصله به شهر رفت. در عرض چند دقیقه, رسانه های اجتماعی, الگوی رفتاری, ماشین آلات رفت و به اوردرایو و در مقایسه با PS5 طراحی به [نفس عمیق] به طور پیش فرض روتر ISP های Barclays Center, رشته cosplaying به عنوان بتمن, سرنوشت , کلاه, رطوبت هوا, ظهور یقه polos اردک و دیترویت: تبدیل شدن به انسان شخصیت.

تبلیغات

شخصا, من فکر می کنم آن را به نظر می رسد با شکوه و به آن تعلق دارد در یک موزه—ترجیحا پشت چهار اینچ ضخامت شیشه ای که در آن گربه ها و کودکان هرگز قادر به besmirch که بکر پودر-برف پلاستیک. اما من به شما اجازه قاضی برای خودتان:

You can set up the PS5 vertically or horizontally.

شما می توانید راه اندازی PS5 به صورت عمودی یا افقی.
عکس: سونی سرگرمی های تعاملی

تبلیغات

شما می خواهم فکر می کنم PS5 کنترل خواهد بود به نام DualShock 5. دوباره فکر می کنم—این یکی را به نام DualSense. هر آنچه شما فکر می کنم از طراحی آن را بهبود مشخص شده بیش از این در حال حاضر جامد DualShock 4. این DualSense خواهد تطبیقی باعث این معنی که شما می توانید احساس تنش و تغییر به عنوان شما را در بازی انجام وظایف. آن را نیز ویژگی های بازخورد لمسی. و به اشتراک گذاری دکمه رفته است جایگزین “ایجاد” را فشار دهید. (Sony مشترک نشده است چه تفاوت است بین این دو.)

A close-up look at the DualSense.

یک نگاه نزدیک در DualSense.
عکس: سونی سرگرمی های تعاملی

تبلیغات

چگونه الگوهای رفتاری?

شگفت انگیز است. درجه یک مسائل.

تبلیغات

خوب, بنابراین, چه ما هنوز هم در تاریکی ،

Sony نشده گفت: هر چیزی در عین حال اگر در مورد واقعیت مجازی ممکن است بخشی در PS5—هیچ چیزی در مورد PSVR واحد و نه در مورد آنچه VR بازی ممکن است به طور بالقوه به PS5.

تبلیغات

ما همچنین شنیده ام چیزی در مورد خدای جنگ حق رای دادن (sad trombone). ما می دانیم که PS5 یک برنامه ریزی تعطیلات سال 2020 انتشار, اما ما نمی دانیم دقیقا زمانی که. و بالاتر از همه چیز ما نمی faintest سرنخ آنچه در آن هزینه. سونی در یکی دیگر از “five-صد و نود و نه دلار آمریکا” افتضاح? فقط زمان خواهد شد بگویید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>