همه چیز ما در مورد Dragon Age 4

Bioware تا به حال یک چند سال. پس از موفقیت انتقادی و تجاری از سن اژدها: تفتیش عقاید استودیو نقل مکان کرد به Mass Effect: آندرومدا و سرود دو بازی که رها اصول قبلی Bioware عناوین زیر نصب ناشر فشار است. این شش سال پس از تفتیش عقایدو اگر چه ما می دانیم که بازی Dragon Age 4 است که در توسعه آن خواهید بود در حالی که قبل از ما آن را ببینید. از Dragon Age 4 , تاریخ انتشار, به, تیزر, تریلر به هر گونه اخبار و شایعات ما می تواند پیدا کردن در اینجا همه چیز ما در مورد Dragon Age 4.

مطالعه بیشتر

اژدها سن 4 تاریخ انتشار نخواهد بود تا 2022 حداقل

ما می دانیم که بازی Dragon Age 4 است که در آثار به لطف 2018 بازی جوایز تیزر و برخی از مفهوم هنر منتشر شد فقط چند ماه پیش (بیشتر در هر دو در بخش های زیر). آن را نمی خواهد آینده را برای مدتی هر چند. در طول EA Q2 سال 2020 درآمد تماس CFO و COO از EA Blake Jorgensen گفته: “شما باید فرض کنیم که وجود دارد این است که Dragon Age وجود دارد و ما در مورد آن صحبت کردیم عموم که آن را در آثار و احتمالا پس از مالی ’22 … شما باید فرض کنیم که آن را خارج وجود دارد و برنامه های در حال انجام برای آن محصول به عنوان به خوبی به عنوان برخی از دیگر محصولات است.”

EA سال مالی به پایان می رسد در مارس 31, بنابراین با توجه Jorgensen بیانیه به سرمایه گذاران ما نمی خواهد هر چیزی را ببینید حداقل تا مارس سال 2022. که اولین ما را ببینید Dragon Age 4, اما صبر کنید می تواند گسترش به آوریل 2023. اگر هیچ چیز دیگری, پتانسیل Dragon Age 4 , تاریخ انتشار, همه اما تایید می کند که بازی را در ایکس باکس سری X, PS5, و PC بر خلاف سن اژدها: تفتیش عقاید که راه اندازی در زمان و آخرین نسل سیستم عامل به طور همزمان.

اژدها سن 4 تیزر تریلر

تنها اطلاعات رسمی ما در Dragon Age 4 یک تیزر تریلر نشان داده شده در طول بازی جوایز در سال 2018 است. مانند اکثر بازی فکری بسیار وجود دارد به این تریلر کوتاه از یک قطعه واحد از گفت و گو و گفت: “پس شما به من در بر داشت در گذشته است. من گمان می کنم شما باید سوالات.” همراه این خط یک برچسب است که می خواند: “ترس گرگ افزایش می یابد.” شما می توانید تیزر زیر.

ما در حال غواصی به برخی از اسپویلر خاک در اینجا, بنابراین اگر شما علاقه مند در بازی اژدها سن: تفتیش عقاید قبل از ورود چهارم در سری جست و خیز پیش رو است. ترس گرگ در سن اژدها اشاره به الف خدا مرداب’Harel با “ترس گرگ” نام و نشان بسیاری در طول متجاوز DLC برای تفتیش عقاید. افسانه هاو روایات قومی پیچیده است به حداقل می گویند و کاربران در Reddit در حال حاضر شروع این روند از شکستن تریلر. در هر چند Solas یک همراه و همدم در تفتیش عقاید اعتراف به مرداب’Harel در خاطی DLC. او سپس توضیح می دهد که خطرات ناشی از تفتیش عقاید تبدیل شدن به فاسد قبل از Inquisitor داده شده است یک انتخاب بین توقف Solas و یا بازخرید او. Solas نیز می گوید: عبارت “من گمان می کنم شما باید سوالات.”

البته ما نمی دانیم که این طرح از Dragon Age 4, اما روشن است Solas است که در مرکز آن است. بیشتر تایید این Bioware توییتی نامه دست نویس از Solas دعوت مفتش به چای در جشن اژدها سن: تفتیش عقاید‘s پنجمین سالگرد.

نکته دیگر در این تریلر لمس در قرمز است lyrium و به ویژه قرمز lyrium بت از Dragon Age II. اگر شما نمی بازی دوم بازی spoiler alert; پس از پیدا کردن بت با Varric و برادرش Bartrand در عمل این سموم Bartrand ذهن. ما به وضوح می توانید ببینید بت در مرکز دیواری بنابراین اگر چه ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد در Dragon Age 4, این احتمال وجود دارد رفتن به شامل Solas گرفتن دست خود را در خراب بت.

یکی دیگر از توجه داشته باشید از این تریلر: آن را نمی کند همیشه می گویند “Dragon Age 4,” فقط به سادگی “عصر اژدها.” اگر چه در جزئیات کوچک Bioware می تواند این بازی های جدید فقط Dragon Age — آن را در یک عنوان این سایت متعلق به اولین بازی در این سری ،

اوایل بازی Dragon Age 4 هنر

در طول بازی EA سال 2020 میان اعتیاد به مواد مخدره حلقه برای نسل بعدی عناوین EA رئیس استودیو افسر لورا Miele گفت: “Bioware تصور و ایجاد انجمن که در آن شما را تبدیل به قهرمان داستان خود” مجموعه زمینه از تصاویر زیر کلیک کنید. اگر چه وجود نداشت مستقیم به مراجع Dragon Age 4, Miele, مذاکرات در مورد بایوور “جهان” است که به اندازه کافی برای ما حداقل.

اگر تصاویر بالا نیست از Dragon Age 4, آنها از برخی دیگر از حماسه RPG فانتزی از Bioware. با توجه به این که ما می دانیم Dragon Age 4 در توسعه فعال است هر چند آن را امن فرض کنیم آنها از ورود چهارم در سری. به علاوه در این تصاویر به وضوح نشان می دهد رنگ قرمز lyrium.

Dragon Age 4 لغو و “جدید” نسخه از بازی

به Dragon Age 4 , ما امیدوارم در برخی از نقطه نیست Dragon Age 4 Bioware شروع به ساخت چند سال پیش. در یک گزارش از Kotaku Bioware توسعه دهندگان تایید آنها شروع به کار بر روی بازی Dragon Age 4 تقریبا بلافاصله پس از انتشار این متجاوز DLC. پس از DLC تیم تقسیم با اکثریت کارگران در حال حرکت به Mass Effect: Andromeda. چند جمله Dragon Age مدیر خلاق Mike Laidlaw ماند پشت شروع به کار بر روی نوشته بعدی Bioware در یاد, فانتزی, حق رای دادن.

این بازی با نام کد جاپلین کوچکتر بود در محدوده نسبت به تفتیش عقاید هر چند بیشتر مملو از جزئیات است. پس از توسعه مشکلات راه اندازی یک بازی در پنج سیستم عامل به طور همزمان — مورد در سال 2014 را Inquisition — Bioware تا به حال بسیار کارآمد تر توسعه خط لوله که در آن زمان امیدوار بود که منجر به یک جدید Dragon Age عنوان در زمان ثبت. با توجه به Bioware کارکنان مشغول به کار در جاپلین هر چند که بازی هرگز ساخته شده است.”

این جاپلین تیم نقل مکان کرد حدود زیادی اول به پایان آندرومدا, سپس به سرود. پس از پر سر و صدا رونمایی از سرود EA لغو جاپلین که گفته می شود با توجه به عدم سرویس قطعات و منقبض شده از Dragon Age 4 تیم پایین به کار بر روی یک پروژه جدید: Morrison.

موریسون که Dragon Age 4 که Bioware در حال کار بر روی در حال حاضر هر چند که مشخص نیست چقدر از نفوذ جاپلین را در محصول نهایی. برخی از تغییرات در مدیریت نشان می دهد همه از این تغییرات هستند هر چند به عنوان Mike Laidlaw ترک استودیو در مدت کوتاهی پس از بازسازی. یک توسعه دهنده در بازی کار گفت که موریسون یک پروژه جدید در EA ترازنامه رایگان از بار مالی انباشته شده توسط جاپلین. پس, این یک بازی با نام تجاری جدید حداقل در چشم مناسب.

Mike Laidlaw نیست کاملا از تصویر

اگر چه Mike Laidlaw چپ Bioware در مدت کوتاهی پس از کار در جاپلین شروع علامت خود را بدون شک در بازی Dragon Age 4. در پاسخ به یک فن در توییتر Laidlaw گفت که این تیم به طور کلی به نظر می رسد دو بازی پیش رو در هنگام ساخت داستان برای سن اژدها بازی. که بدان معنی است که در طول بازی Dragon Age II, Bioware بود احتمالا در حال حاضر به دنبال به سمت Dragon Age 4, حتی اگر محصول نهایی خواهد شد که تغییرات است. Laidlaw در ادامه می گویند که او “می تواند به شما بگویم چه چیزی می تواند در یک بازی نظری 5.”

کار در حال انجام است فقط در صفحه اصلی

در صنعت بازی های ویدئویی تا به حال یک چند ماه با coronavirus مجبور به توسعه دهندگان کار در حال حاضر مهلت های تنگ برای شروع به کار از خانه. چنین مورد برای Bioware اما یک نکته مثبت این تیم در حال کار بر روی بازی Dragon Age 4. Mark darrah وجود دارد تهیه کننده اجرایی در Bioware و هادی از Dragon Age 4 hype train توییتی که این تیم در حال کار بر روی next Dragon Age در خانه بهتر است پیشرفت در آن است.

کوتاه از “کار از خانه سخت تر است,” darrah وجود دارد نشان نمی دهد که آیا این بیماری همه گیر خواهد شد و تا پایان بر بازی Dragon Age 4 , تاریخ انتشار, اما با توجه به وضعیت بازی تاخیر که احتمالا امن فرض است. قبل از همه گیر Bioware مدیر کل Casey Hudson تایید کرد که این تیم در ادمونتون در قبل از مراحل تولید یک بازی اعلام نشده اما “ترس گرگ افزایش می یابد.” اگر که Dragon Age 4, ما نمی دانیم که آنچه در آن می تواند.

“زنده” عصر اژدها بازی

در فوق Kotaku گزارش Bioware تایید کرد که بعد از بازی Dragon Age بازی را باید زنده سرویس عناصر. این احتمالا می آید از EA که در گذشته درآمد تماس است ادامه داد: به پشت ایستاده بازی با کسب درآمد چرخه زندگی پس از راه اندازی. پس از گزارش Casey Hudson توییتی زیر است:

به عنوان یک Bioware کارمند گفت: Jason Schreier, “عصر اژدها بازی shift بیش از بازی های دیگر” بنابراین ما لازم نیست که جهت روشن در این سرویس عناصر (حتی اگر ما آنها احتمالا می خواهم تغییر به عنوان حداقل با توجه به Bioware کارکنان). گزارش, از, استودیو, چند, نشان می دهد که آنها خواهید بود با تمرکز بر چند نفره تنها با تک بازیکن مبارزات انتخاباتی دست نخورده توسط microtransactions.

هادسون جیر مؤید عدم دخالت در اصلی داستان گفت: عناصر زنده هستند “برای ادامه داستان سرایی پس از داستان اصلی.”

Dragon Age 4 تنظیم

اگر بازی های قبلی هستند چیزی به توسط Dragon Age 4 برگزار خواهد شد در Tevinter Imperium بسیار اشاره شده اما هرگز ملت در Thedas. پایان متجاوز DLC همه اما تایید می کند که بعد از بازی برگزار خواهد شد وجود دارد به عنوان مفتش stabs خنجر به یک نقشه محور در Tevinter. چند Dragon Age نویسندگان نیز منتشر شده یک مجموعه داستان کوتاه در اوایل این سال به نام Dragon Age: Tevinter شببه طوری که احتمالا نشانه خوبی بیش از حد.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>