هر پری دریایی مجموعه, DIY دستور پاسکال سمور پاداش در عبور از حیوانات

یک بخش در مورد عبور حیوانات تابستان به روز رسانی توانایی شنا در اطراف اقیانوس اطراف جزیره خود را. ذهن هرگز در مورد آن در حال کوسه های نجومی در نیمکره شمالی وجود دارد آب گرم به اب راه رفتن را از طریق و از طرف ساحل به پرتاب.

فراتر از مصرف بیش از حد نمک در آب با دوستان خود وجود دارد یکی دیگر از دلایل به شیرجه رفتن به نوشیدن و کاوش در دریاهای آزاد–جدید پری دریایی مجموعه اقلام است.

به تازگی رام آب می آید پاسکال; یک سمور آبی که به عنوان سرد به عنوان یک خیار دریایی. فقط به عنوان گالیور دارای دزدان دریایی مجموعه ای از آیتم های این گرسنه کمی آب راسو مانند دروازه بان های فراموش شده, دانش, برگزاری کل جدید پری دریایی DIY دستور العمل تنظیم مانند محرمانه محافظت. در اینجا این است چگونه می توانید پاسکال سمور تا سهم خود را گوش ماهی-y کالا.

چگونه برای پیدا کردن پاسکال سمور در عبور از حیوانات

Otter animal crossing

قرار دادن در wetsuit خود را و پارو در اطراف جزیره شما نیست به اندازه کافی برای دریافت پاسکال به نشان می دهد تا. او گریزان موجود کوچک که نشان داده نخواهد شد مگر اینکه شما چیزی برای او به طعمه.

اگر شما می دانید زیادی در مورد سمور آن است که آنها عشق را به میان وعده در زندگی آبزیان (و گاهی اوقات حتی پرندگان). اما یک ماهی ساده نیست به اندازه کافی برای playful pup. او می خواهد, صدف. و یا بیشتر به طور خاص یک گوش ماهی. پیدا کردن یکی و این احتمال وجود دارد او را نشان می دهد تا قبل از اینکه شما یک شانس به جیب لقمه خوشمزه.

که در آن برای پیدا کردن حلزون اسکالوپ در عبور از حیوانات

حلزون اسکالوپ نمی تواند صید تا راه قدیمی از مد افتاده. شما باید به شیرجه رفتن برای آنها. با wetsuit خود را, شما نیاز به نگاه کردن به حباب افزایش به سطح.

شیرجه در این نزدیکی هست با استفاده از Y را فشار دهید و هدایت خود را به سمت زیر آب سایه به جلو و برخی از زندگی دریایی. اگر شانس را در کنار خود, آن را نمی خواهد بیش از حد بسیاری از سفرهای به کف اقیانوس قبل از شما را بکشد تا یک گوش ماهی. صدف را انجام خواهد داد.

این تضمین شده نیست اما مطرح کردن یک گوش ماهی از یک شیرجه و شما فقط ممکن است دیدن پاسکال پاپ تا در افق. هنگامی که شما قرار داده جدید خود را به گنج دور او شنا کردن را به شما و از آنها بخواهید به آن دست خود را خاموش. ملزم peckish دریایی کوچک سوسیس و او را دست بیش از یک تصادفی پری دریایی مجموعه, DIY دستور العمل به عنوان تشکر.

چگونه برای دریافت بیشتر مسحور کننده مجموعه ای از دستور العمل های DIY

Mermaid DIY recipes

وجود دارد به اندازه کافی در موارد پری دریایی مجموعه برای پر کردن یک اتاق است. که خوب است. اما پیدا کردن آنها را نه چندان آسان است.

به عنوان ذکر شده در بالا پاسکال است بیشتر یا کمتر تنها راه قابل اعتماد برای دریافت پری دریایی DIY دستور العمل های. وجود دارد هر فرصتی آنها را رها کردن از بالن اما با بالون مورد جداول پر به لبه در حال حاضر شانس علیه شما.

آن را به عنوان ساده به عنوان کشاورزی حلزون اسکالوپ به بار پاسکال تا مانند یک سنجاب در حال آماده شدن برای زمستان ، که یک راه سریع برای آسیب مضمن هر دو در بازی و خارج.

پاسکال مانند جزیره پیام بطری در سخت یکی DIY دستور العمل در هر روز معامله. مهم نیست که چگونه بسیاری از زمان شما می بینید احمقانه دریا مخلوق به عنوان شما نایاب شما آب را از گوش ماهی ذخایر شما تنها یک شانس در یک پری دریایی دستور از او در هر روز داده می شود.

همه مسحور کننده مجموعه ای از آیتم ها – دستور کامل لیست

می خواهید به کانال درونی خود را آریل زندگی می کنند و مثل شما زیر دریا ؟ با تشکر از dataminers مانند SteeloKriPlayAC بیش از در ق ما در حال حاضر می دانیم که تمام این اقلام از پری دریایی جدید مجموعه. توجه: نام آیتم به طور کامل غیر رسمی و متفاوت خواهد بود. ما به روز رسانی آنها را به عنوان خود را از نام مناسب هستند کشف شده در بازی.

در اینجا لیست کامل از عبور از حیوانات تابستان به روز رسانی پری دریایی مجموعه موارد:

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im