هر تایید شده و شایعه ایکس باکس سری X بازی تا کنون

ایکس باکس سری X است که با هدف به راه اندازی این فصل تعطیلات آوردن بهتر با وضوح بالاتر از نرخ فریم و ray tracing برای علاقهمندان به بازی در سراسر جهان است. این آینده ایکس باکس سری X بازی باید ویترین آن است.

در ماه های مه و ژوئیه مایکروسافت برگزار شد و تمام دیجیتال حوادث برای نشان دادن یک تخته سنگ از بازی های جدید به جهان است. برخی از این بازی ها را به استفاده از تمام امکانات سری X را ارائه کرده است درآمد “بهینه سازی شده برای سری X” نشان در حالی که دیگران خواهد شد. این بازی نمایش خواهد بار بار سریع بهبود گرافیکی وفاداری و نرخ فریم تا 120 فریم در ثانیه. برخی — و نه همه — حتی امکان استفاده از مایکروسافت هوشمند جدید تحویل سیستم است که اجازه می دهد تا شما را به خرید یک بازی در یک زمان و دسترسی به بهترین نسخه از این عنوان مهم نیست که کنسول شما در حال بازی در.

اگر شما مشتاق برای پیدا کردن آنچه که مایکروسافت در فروشگاه برای سال های آینده ما گرد کرده ام تا هر بازی تایید کرد که تا کنون از جمله ارائه جدید حق رای دادن اقساط و بنادر موجود عناوین. نیازی به گفتن هاله بی نهایت فقط آغاز است.

مطالعه بیشتر

تایید بازی

هاله بی نهایت

هاله بی نهایت است فصل بعد در هاله حق رای و راه اندازی خواهد شد در کنار ایکس باکس سری X. این یکی از پیش بینی ترین سری X منتشر شده که در حال حاضر یکی که ادامه داستان Halo 5: Guardians. از آنچه که ما شنیده ام تا کنون به نظر می رسد حتی بلند پروازانه تر از بازی های قبلی این سری طراحی شده توسط 343 جدید Slipspace موتور. این Slipspace موتور تنفس زندگی جدید به هاله جهان به عنوان آن را بهتر منتقل شخصیت احساسات. ما همچنین می دانیم که بازی بزرگتر از قبلی دو بازی Halo ترکیب حداقل با توجه به مایکروسافت جولای 20/20 سری X رویداد.

دولت از پوسیدگی 3

دولت از پوسیدگی 3 وجود دارد و این در مورد همه ما می دانیم. پیگیری به Undead Labs ” open-world بازی زامبی چند سال پیش دولت از پوسیدگی 3 است راه اندازی به طور انحصاری بر روی Xbox سری X و PC خواهد بود و در آینده به بازی پاس در روز انتشار.

Forza Motorsport

جدید Forza بازی است که به سختی اما ما در حال گرفتن یکی دیگر از به سادگی با عنوان Forza Motorsport. ما لازم نیست که تاریخ انتشار این یک رتبهدهی نشده است, اما ما می دانیم آن را از آمدن به ایکس باکس سری X و PC به طور انحصاری و آن را از ویژگی های زمان واقعی ray tracing در 4K و 60 فریم در ثانیه.

قسم خورده

قسم خورده است که احتمالا هنوز چند سال خاموش به خصوص با بیرونی جهان DLC حمل و نقل به زودی. ما می دانیم که آن را در آینده و آن را در آینده به طور انحصاری برای ایکس باکس سری X و کامپیوتر. این احتمالا باز جهان اول-شخص RPG شبیه به Skyrim. بازی می گیرد در Eora همان جهان به عنوان ارکان ابدیت و امکانات مبارزه با غوغا و طلسم, ریخته گری, حداقل بر اساس تیزر.

به غروب می افتد

به غروب می افتد این است که برای اولین بار بازی از فضای داخلی شب بریتانیا بر اساس studio ساخته شده از سابق سونی و Quantic Dream توسعه دهندگان (شناخته شده برای کار در دیترویت: تبدیل شدن به انسان و فراتر از دو روح). درست به فرم به عنوان غروب می افتد این است که یک روایت رانده ماجراجویی بازی مربوط به دو خانواده در طول دو نسل. ما را دیده اند هر, گیم پلی, اما آن را مانند به نظر می رسد که گرگ و میش می افتد می تواند با استفاده از دست-رنگ آمیزی تصاویر برای گفتن داستان خود را مانند یک رمان گرافیکی بازی را بر روی صفحه نمایش. ما می دانیم زمانی که بازی راه اندازی در ایکس باکس سری X, PC, Xbox One و احتمالا در سال 2021.

S. T. A. L. K. E. R. 2

مایکروسافت نشان نمی دهد بسیار در S. T. A. L. K. E. R. 2 در آخرین نمایش گذاشتن اما ما حداقل می دانیم که این بازی در حال ساخت کنسول خود اولین در سری X. کامپیوتر مجموعه ای منحصر به فرد برای سال های بسیاری از این ترسناک بقا تیرانداز به احتمال زیاد کشش محدودیت از سری X هنگامی که آن را راه اندازی. اگر شما نیاز به اسب بخار بیشتر آن را در آینده برای PC ،

تتریس اثر: متصل

تتریس اثر شده است در اطراف برای چند سال هر چند به طور انحصاری بر روی PS4 و حماسی بازی فروشگاه. مایکروسافت با آوردن نسخه پیشرفته با عمیق تر چند نفره مکانیک در سال 2020 به عنوان یک منحصر به فرد بهنگام برای ایکس باکس یکی از سری X و کامپیوتر. تتریس اثر: متصل خواهد شد و انتشار بر روی سایر سیستم عامل در تابستان 2021.

Warhammer 40K: Darktide

ما هنوز نمی دانید که بسیار در مورد Warhammer 40K: Darktide, اما آن را از می آید Vermintide توسعه دهنده Fatshark طوری فراهم می کند که بسیار بزرگ نشانه. این چهار-player co-op تیرانداز که در آن شما در باندهای گروه از دشمنان شبیه به سمت چپ 4 مرده است. آن را راه اندازی به عنوان یک بهنگام-منحصر به فرد بر روی کامپیوتر و ایکس باکس سری X هر چند ما لازم نیست که یک پنجره آزادی نشده است.

این Gunk

این Gunk جدید اکشن-بازی ماجراجویی از Steamworld توسعه دهنده تصویر و فرم. به عنوان این استودیو اولین تاخت و تاز کردن 3D قلمرو آن را جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه این Gunk می رسد هنگامی که آن را راه اندازی به عنوان یک بهنگام-منحصر به فرد در سری X, Xbox One و PC در ماه سپتامبر 2021.

حکایت

افسانه حق رای دادن است یک راه اندازی مجدد با Fable طراحی و توسعه توسط Forza Horizon استودیو Playground Games. ما نمی دانم زیادی در مورد این بازی کوتاه مبهم اعلام تریلر نشان داده شده در طول مایکروسافت در ماه جولای Xbox سری X, ویترین. ما لازم نیست که یک تاریخ انتشار در عین حال پس از آن به احتمال زیاد خواهید بود بسیاری از قمر قبل از ما شیرجه رفتن به دنیای فانتزی Lionhead ساخته سال پیش. ما نمی دانیم که این بازی در حال آمدن است به ایکس باکس سری X و کامپیوتر است که آن را راه اندازی در بازی منتقل می کند.

Psychonauts از 2

مایکروسافت

Psychonauts بسیار است و Double Fine Productions مسئول از در حال توسعه یک بار خفته ایکس باکس-منحصر به فرد سری. در این قسط Raz باید با استفاده از قدرت خود را به ارمغان بیاورد Maligula را از مرده. اگر چه مایکروسافت نشان داد بیشتر از این بازی در طی ماه جولای ویترین هنوز هم وجود ندارد تاریخ انتشار. Psychonauts از 2 راه اندازی خواهد شد در ایکس باکس سری X, PS4, Xbox One, PC, Mac و لینوکس.

Crossfire X

مایکروسافت

Crossfire Xیک کامپیوتر کلاسیک است ساخت راه خود را به کنسول ایکس باکس در سال 2020 است. تیراندازی یک فریم در ثانیه است که چاله خصوصی دو جناح نظامی علیه یک دیگر اجازه می دهد شما را به یک سو را انتخاب کنید و ماموریت های کامل برای سرپرستی که جناح خاص. این کمپین جدید توسعه یافته توسط مشهور کنترل و Alan Wake توسعه دهنده درمان های سرگرمی است که راه اندازی بر روی Xbox One و سری X در این سال هر چند که به نظر نمی رسد که در آینده به بازی منتقل می کند.

Senua است Saga: Hellblade دوم

Hellblade دوم این است که بعد از ورود در Hellblade حق رای دادن از توسعه دهنده نینجا تئوری. Senua حماسه عاقبت به طور مستقیم Hellblade: Senuas قربانی که با تمرکز بر شکسته Celtic warrior بود که خالی از سکنه شده توسط سند چشم انداز و صدای در سر خود را به عنوان او مبارزه برای روح معشوق را. توسعه دهندگان از این بازی برای اولین بار شنود گذاشته دانشمندان علوم اعصاب و افرادی که تجربه روان به ایجاد eeriness از اولین Hellblade که ما انتظار داریم برای انجام در دوم.

ارباب حلقه ها: Gollum

ارباب حلقه ها: Gollum یک روایت متمرکز بازی ماجراجویی است که با تمرکز بر روی حوادث رخ می دهد که بین Gollum پیدا کردن یک حلقه و شروع ارباب حلقه ها داستان همه ما می دانیم و عشق است. Deadalic سرگرمی جوهر مقابله با میانه زمین شرکت به منظور توسعه این پروژه به معنی این بازی خواهد بود بیشتر شبیه به کتاب و نه فیلم.

متوسط

متوسط یک بازی ترسناک است طراحی و توسعه توسط Bloober Team. در این دو واقعیت ترسناک عنوان شما را به بازی به عنوان یک رسانه زندگی در دو جهان واقعی و روح جهان است. خالی از سکنه شده توسط یک چشم انداز از یک قتل کودک شما را برای رسیدن به پایین از یک تراژدی الک را از طریق پازل در وهم آور جهان مجموعه ای به موسیقی Arkadiusz Reikowski و Akira Yamaoka (از سایلنت هیل شهرت).

Everwild

مایکروسافت

اعلام کرد در طول XO19 رویداد توسط مایکروسافت Everwild است عنوان جدید از نادر Studios. Everwild یک بازی ماجراجویی با یک شبیه سبک هنری که نادر را در دریای دزد. بوده است نه تایید شده تاریخ انتشار یا اطلاعات زیادی در مورد گیم پلی. با این حال اتمام تریلر برای Everwild برای گرفتن یک نگاه اجمالی از آنچه بازی را شبیه گرافیکی.

روشن حافظه نامحدود

روشن حافظه نامحدود است sci-تیرانداز با یک اپیزودیک و تاب است. بازی توسعه یافته توسط indie چینی استودیو FYQD استودیو طول می کشد ژانر FPS و می افزاید: نزدیک چهارم مبارزه با تحویل سریع ء بازی اکشن که شما در نقش Shelia یک کارمند علوم تحقیقات سازمان وظیفه با توقف یک سازمان نظامی از دستیابی به یک افسانه باستانی قدرت است که می تواند reawaken مرده است.

اوایل قسمت از این بازی در دسترس است از طریق بخار اولیه و دسترسی به برنامه از سال گذشته و دریافت نظرات مثبت از منتقدان. اصل روشن حافظه توسعه یافته توسط یک فرد تنها نمایش قدرت Unreal Engine برای توسعه دهندگان. وجود دارد مقدار زیادی از باگ ها و آموزش مسائل — عمدتا به دلیل ضعیف ترجمه — اما ما انتظار داریم که این مسائل به تمیز کردن زمانی که بازی راه اندازی برای کنسول های نسل فعلی و سری X بعد از این سال.

ندای دریا

مایکروسافت

تماس از دریا یک بازی اول شخص بازی پازل توسعه یافته با خام خشم. در دهه 1930 ندای دریا می گوید داستان از Norah یک زن در دنباله از او از دست رفته را اعزامی. Cissy جونز — از Firewatch و راه رفتن مرده شهرت — صدای شخصیت اصلی هر چند کوچک شناخته شده است در مورد عنوان ما آن را می دانم شما را به کاوش در اقیانوس آرام جنوبی یک منطقه پر از کافی اسرار و پازل برای کشف.

خاک 5

مایکروسافت

خاک 5, آینده در ماه اکتبر آخرین قسط در Codemasters’ off-road سری. آینده قسط می افزاید: ویژگی های جدید و نوآوری اجازه می دهد بازیکن را به ایجاد حلقه برجسته لحظات را با سهولت. با گسترده ترین طیف وسیعی از اتومبیل از هر گونه آلودگی و بازی شما خواهد بود قادر به رانندگی رالی ماشین و کامیون, GT, قهرمانان, و خیلی بیشتر.

چهار بازیکن تقسیم صفحه نمایش یکی دیگر از ویژگی های است که خاک 5 ارائه می دهد تا دوستان خود را آماده برای ایجاد برخی از فوق العاده قرقره برجسته. معتبر استعدادهای صدای تروی بیکر و Nolan North نیز وجود دارد برای کمک به راهنمای شما در طول حالت حرفه ای.

دنده 5

دنده 5 گرفتن رایگان, نسل بعدی ارتقا برای ایکس باکس سری X از طریق هوشمند سیستم تحویل. دنده 5 خواهد بود قادر به استفاده از بهبود سخت افزار ارائه 60 فریم در ثانیه برای cutscenes به جای 30 فریم در ثانیه است که در دسترس هستند در ایکس باکس یکی از. اگر شما هرگز تجربه دنده 5 روی Xbox One X و یا کامپیوتر های سری X ممکن است جایی برای تجربه یک جزء اصلی حق رای دادن در باکس اول فروشگاه.

داستان در دنده 5 می گیرد درست پس از چرخ دنده های 4 و تمرکز بر Kait دیاز. دنده 5 بزرگتر است از نظر اندازه و دامنه از هر قسط از سری و شما می توانید با دو نفر دیگر. شما همچنین می توانید بازی به عنوان جک و حمایت از همکار خود دنده سربازان با جمعیت کنترل. دنده 5 معرفی فرار به عنوان یک حالت جدید بازی قرار می دهد که فشار بر شما و جوخه خود را به عنوان شما سعی می کنید برای از بین بردن ازدحام کندو از داخل به خارج است. انتظار دنده 5 به توان خیره کننده در 4K با 60 فریم در ثانیه.

ما به عنوان خوانده شده کامل دنده 5 نقد و بررسی

Rainbow Six Siege

تاکتیکی تیرانداز Rainbow Six Siege یکی از یوبی سافت موفق ترین بازی ها در کنسول های نسل فعلی در دسترس خواهد بود در سری X و a cross-gen چند نفره. با بیش از 54 شخصیت های قابل پخش های چند نفره تیرانداز خارج از غرفه را از جمعیت به عنوان یک کندتر-گام واقع بینانه تر تیرانداز در مقایسه با تماس از سری وظیفه یا محبوب نبرد royales. در هر چند نفره بازی یکی از دو تیم بازیکن نقش دفاع در حالی که حملات دیگر یک بازی از یک گروه تروریستی و یک مجموعهای از نیروهای ویژه به منظور متوقف کردن آنها را.

هیچ کلمه ای هنوز در مورد اگر آن را به استفاده از Xbox Smart تحویل خواهد شد و یا ایکس باکس سری X بهینه سازی شده است.

جزئیات کامل ما Rainbow Six Siege نقد و بررسی

تمسخر

اول شخص بازی ترسناک تمسخر قطره بازیکنان به یک کابوس پازل با هم. بازی در جریان بوده است از سال 2013 و سرانجام منتشر شد به عنوان نهایی ترسناک تجربه در ایکس باکس. با توجه به توسعه جزر نرم افزار جهان از تمسخر تساوی بصری الهام از سوئیس نقاش H. R. Giger و لهستانی نقاش Zdzislaw Beksinski و مفهومی با الهام از آثار قابل توجه نویسندگان Franz Kafka, توماس Ligotti و J. G. Ballard, در میان دیگران. این است برای رفتن به یک dreamworld تجربه شبیه هیچ دیگر است.

صعود

مایکروسافت

صعود یک cyberpunk اکشن, RPG است که می تواند انفرادی و یا با دوستان. در جهان ولس بازیکنان شروع کردن به عنوان یک کارگر در صعود گروه dystopian مگا-شرکت که در اصل صاحب همه چیز و همه کس. یک روز این شرکت تعطیل به دلایل نامعلوم و در شهر شما زندگی می کنند در به هرج و مرج فرو می روم شما و دوستان خود را برای زنده ماندن مبارزه با جرم و جنایت سندیکاها و دیگر شرکت ها از حرکت در و ردی ادعا می کنند به منطقه خود را.

شما قادر خواهید بود به طور کامل سفارشی کردن ظاهر شخصیت خود را و مهارت ها و توانایی های خود در طول بازی به شما به عنوان کار برای شکست دادن رقیب شرکت های بزرگ. تیراندازی و غارت هستند کالاهای اساسی, اما وجود دارد مقدار زیادی از استراتژی های درگیر در هنگام تربیع تا در برابر دشمنان خود را و پیدا کردن نقاط ضعف خود است.

Yakuza: مانند اژدها

مایکروسافت

سگا و Ryu Ga Gotoku استودیو دوباره با قسط بعدی در Yakuza حق رای دادن. در مثل یک اژدهاشما بازی به عنوان Ichiban فوکوئوکا یک رده پایین yakuza خر خر کردن مصرف در عالم اموات از مدرن روز ژاپن است. فوکوئوکا است خواسته رهبر Tojo قبیله Arakawa خانواده برای رفتن به زندان برای قتل او را متعهد به حفاظت از قاتل واقعی. پس از سقوط و در حال ظهور از زندان 18 سال بعد از آن, اما, فوکوئوکا می کند خوش آمدید و بسیار از این بازی این است که صرف کشف دلیل برای حکم زندان خود در حالی که تصویب انتقام مختلف کارفرمایان جرم و جنایت. البته این ماموریت نمی تواند کامل و بدون گرد هم آوردن گروهی از متحدان. شما قادر به سفارشی کردن فوکوئوکا نقش و مهارت های خود را به عنوان به خوبی او می تواند تبدیل به یک محافظ و یک نوازنده و یا حتی یک آشپز در طول سفر خود را. همچنین نمی توان آن را یک بازی Yakuza اگر شما قادر به گرفتن یک استراحت از جنگ و آواز خواندن یک زن و شوهر از کارائوکه سنگهای.

مانند یک اژدها برای اولین بار راه اندازی شد در ماه ژانویه به عنوان یک منحصر به فرد است اما قرار است برای آزادی در هر دو کنسول های نسل فعلی و سری X بعد از این سال.

Assassin’s Creed سالن پذیرایی خدای اودین

Assassin’s Creed Valhalla است بعد از نصب در یوبی سافت بازی محبوب حق رای دادن. عنوان می بیند شما در نقش Eivor یک وایکینگ مهاجم کاوش نهم-قرن نروژ و انگلستان به عنوان او منجر به یک خدمه از اظهارات و راه اندازی یک حمله در ساکسون ارتش و قلعه. مخالفت با وایکینگ ها است Aelfred بزرگ پادشاه Wessex که منجر Anglo-Saxon مقاومت در برابر مهاجمان وایکینگ.

هر انتخاب است که شما را به ایجاد یک بازی هیجان انگیز مسیر رو به جلو است. وایکینگ ها شناخته شده هستند و ظالم و سلاح انتخاب در سالن پذیرایی خدای اودین دودی که. شما اغلب خودتان dual-wielding تبر و شمشیر به عنوان به خوبی به عنوان در نظر گرفتن سپر در برابر دشمنان خود را. به علاوه, آن را نمی خواهد یک Assassin’s Creed بازی خود را بدون hidden blade.

Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion است قسط بعدی در یوبی سافت stealth-نرم سری. در این زمان وجود ندارد یک شخصیت اصلی در این قسمت شما می توانید بازی به عنوان هر کسی با هر یک از شخصیت خود را ، در طول بازی شما می توانید استخدام کسی برای پیوستن به شما در مبارزه علیه دولت استبدادی. تصمیمات خود را هنگامی که درگیر شدن با افراد را تعیین خواهد کرد اگر آنها برای خود hacktivist گروه و یا در اپوزیسیون هستند. وجود دارد تقریبا امکانات بی پایان در Watch Dogs: لژیونو در حال حاضر شما می توانید بازی را با سه نفر از دوستان در آنلاین co-op ماموریت.

خدایان و هیولاها

یوبی سافت

از این که تیم توسعه Assassin’s Creed ادیسه می آید خدایان و هیولاها باز-ماجراجویی جهان است که طرفداران این باور خواهد رسید مشابه یادداشت به افسانه از موبایل و کامپیوتر: نفس از وحشی. این کتاب داستان-esque بازی را ببینید بازیکنان در کشتی سوار در سفر به تاریخی جزیره از خوش شانس است که تاخت و تاز کردن توسط موجودات افسانه ای. این بازی است که همه در مورد بازگرداندن قدرت خدایان است که کاهش یافته است قربانی به Typhon یکی از کشنده ترین موجودات در اساطیر یونانی است. گیم پلی بازی پر از پازل جادویی, زیرزمین و مقدار زیادی از مبارزه آخر که اجازه می دهد تا شما را به سنگ تیز خود را به خدا با توجه به توانایی های برابر مناجات از جانوران خطرناک.

ناظر: سیستم Redux

Bloober Team

اشتباه احمقانه, تیم ناظر: سیستم Redux — برای اولین بار منتشر شده در سال 2017 — یک تیره cyberpunk ترسناک تجربه شبیه هیچ دیگر است. بازیکنان در نقش Daniel Lazarski یک محقق که می توانید خاطرات و افکار مظنون و کشف یک جهان پر از روانگردان مواد مخدر و عصبی ایمپلنت. آینده ناظر: سیستم Redux بیش از یک نمونه remaster, اما آن را به عنوان خواهد شد از ویژگی های جدید گیم پلی و داستان و مطالب و همچنین گرافیک و گیم پلی بازی پیشرفت.

Outriders

مایکروسافت

از شرکت Square Enix و مردم می توانند پرواز در می آید Outriders, یک اسپیسی co-op تیرانداز مجموعه در تاریک و ناامید جهان. این عنوان با استفاده از همان نوع سوم شخص مکانیک موجود در بازی مانند Bulletstorm و چرخ دنده های جنگ: قضاوت و می گیرد در یک سیاره بیگانه به نام خنوخ یکی بشریت یک بار اقدام به استعمار قبل از کشف یک انرژی عظیم طوفان شناخته شده به عنوان Anomaly. نیازی به گفتن نیست Outriders به نظر می رسد ترکیبی از داستان سرایی سرکوبگر قدرت عظیم سلاح آیا شما قصد مقابله با سیاره خصمانه انفرادی و یا با دوستان.

کر

مایکروسافت

کر مدرن را در فضای کلاسیک بورس های توسعه یافته توسط Deep Silver. به عنوان انتظار می رود یک گام سریع تجربه تک نفره است که شما چاله در برابر انبوهی از دشمن starfighters زیادی نبرد و ناشناخته از درجه اعتبار ساقط اشخاص. شما می توانید بازی به عنوان یکی از دو شخصیت: یک خلبان ace و سابق cultist نام نرا یا رها حساس AI starfighter. در طول بازی شما خواهد بود قادر به باز کردن سلاح های ویرانگر ذهن خم توانایی و شرکت در zero-g مبارزه با.

Madden NFL 21 (TBA)

مایکروسافت

Madden NFL 21 است قسط بعدی در محبوب فوتبال حق رای دادن و خواهد شد از ویژگی های کلاغ کارفرمایی Lamar جکسون بر روی جلد. EA است که با استفاده از یک سیستم شبیه به مایکروسافت هوشمند تحویل هر چند EA تصریح می کند که بازیکنان را محدود پنجره برای ارتقا به سری X نسخه از این بازی. به عنوان در حال حاضر در پارسه خواهد شد و تا 31 مارس سال 2021 به روز رسانی نسخه فعلی Madden 21 به نسل بعدی نسخه.

میدان جنگ 6

EA

EA نشان داد مقدار در مورد میدان جنگ 6بالا-اکشن FPS جز آن که منتشر شد در طول این شرکت در سال مالی از سال 2022 (که به معنی مارس سال 2021 به مارس 2022). ما نمی دانیم که آن را در حال توسعه برای کنسول های نسل بعدی ، میدان جنگ بازی شناخته شده برای بسیاری از تخریب پس از آن است که به احتمال زیاد رفتن به بهره برداری کامل از مشخصات سخت افزاری که ایکس باکس سری X را ارائه کرده است.

Microman

بخار

در درستی با عنوان Microman, شما به عنوان یک سرایدار منقبض شده به اندازه یک مورچه. قضیه خیلی ساده است — شما را در مبارزه برای زندگی خود را در برابر مورچه و عنکبوت و قورباغه و موش ها به شما به عنوان تلاش برای بازگشت به حالت عادی — اما برخی از مکانیک ممکن است فشار شبیه ساز کمی بیشتر است. شما می توانید با استفاده از پروانه به عنوان حمل و نقل, مثلا و یا استفاده از وسایل مختلف به عنوان سلاح. توسعه دهنده Glob بازی ادعا می کند که مفهوم یادآور مارول را Ant-Man یا Honey, I Shrunk the Kids, که در سطح به نظر می رسد عادلانه است.

رنگین کمان شش قرنطینه

یوبی سافت

یوبی سافت آشکار نشده زیادی در مورد رنگین کمان شش قرنطینه تاکتیکی co-op فریم در ثانیه از تیزر تریلر عرضه در E3 2019. ما نمی دانیم که تیرانداز تاکتیکی تیرانداز از ویژگی های مختلف اپراتورها از Rainbow Six Siege و که آنها را در برابر جهش بیگانه انگل. جدید متمایز تیم توسعه Rainbow Six قرنطینه در یوبی سافت بنابراین در حالی که آن یک عضو از رنگین کمان شش, صف, ما متفاوت در انتظار پرنیان.

قرمز مایل به زرد Nexus

قرمز مایل به زرد Nexus عمل JRPG از ذهن پشت Tales of Vesperia. این مجموعه در یک آینده دور که در آن مردم ویترین خارج از احساس عادی قدرت با تشکر از psionic هورمون موجود در مغز انسان است. به عنوان بشریت هایش با این مرحله در تکامل انسان جهان با حمله جهش شناخته شده به عنوان دیگران که گرسنه هستند برای مغز انسان است. در این آشفته جهش متوقف نمی شود با سلاح های سنتی, با این حال, ترک استعداد psionics به عنوان جهان تنها دفاع.

به عنوان دیگر سرکوب نیروی استخدام Yuito Sumeragi شما کشف پیشرفته شهر جدید Himuka و کشف رمز و راز از یک مغز پانک مبارزه با جهش خود را با خارج از احساس عادی قدرت است.

دوم انقراض

دوم انقراض است یک فریم در ثانیه طراحی و توسعه توسط سیستمیک واکنش. کار تیمی بسیار حیاتی است در این co-op عنوان و شما باید با استفاده از مجموعه ای منحصر به فرد از سلاح ها و توانایی ها و مهارت های که شما کار می کنند برای از بین بردن جهش یافته دایناسورها و اصلاح زمین از طریق یک سری از ماموریت های چریکی. در حالی که جزئیات باقی می ماند باریک اولیه تریلر و اخبار را نسبت به آینده به عنوان Left 4 Dead از سری.

Vampire: The Masquerade — Bloodlines 2

مایکروسافت

مجموعه ای تیره و reimagined سیاتل تبارها 2 است عاقبت به یک سال 2004 فرقه کلاسیک. در این بازی اکشن RPG بازی شما به عنوان یک انسانی که کشته شده است و دوباره به عنوان یک thinblood — با نام مستعار نسبتا ضعیف خون آشام. شما می توانید سفارشی کردن شخصیت خود را از طریق یک تعداد انگشت شماری از ارتقا رشته و حتی تعهد وفاداری خود را به یک خون آشام قبیله و حرکت جهان از تاریکی جایگزین زمین که در آن خون آشام ها و werewolves شیاطین و دیگر موجودات شکل تاریخ بشر است. خون آشام ها باید پنهان بماند از نژاد بشر تا آنجا که آنها می توانند, اما خون آشام های سرکش شده اند علنا حمله به جمعیت سیاتل و باعث تنش بین شهر clans. تصمیم گیری های خود را تغییر توازن قدرت در این شهرستان است.

Fortnite

مایکروسافت

Epic Games تایید کرده است که نبرد رویال شاه Fortnite است که رهبری به ایکس باکس سری X و استفاده از جدیدترین سخت افزار. در یک اطلاعیه از حماسه های این شرکت نشان داد که این می تواند یک کار جدید Fortniteاما نسخه پیشرفته و بازی نیز مهاجرت به Unreal Engine 5 در اواسط 2021. نگران نباشید در مورد پوست شما مجموعه, هر چند: Epic Games تایید کرده است که هر گونه پیشرفت و خرید انجام خواهد شد به حساب خود را در ایکس باکس سری X هنگامی که زمان می آید. Fortnite نیز همچنان به پشتیبانی از کراس پلت فرم بازی و ادامه به روز رسانی بازی قبلی کنسول نسل.

Warframe

مایکروسافت

رایگان-به-بازی بازی تیرانداز Warframe شده است در اطراف بر روی اکثر سیستم عامل برای مدت هفت سال و به نظر می رسد مانند آن را در حال پرش به نسل بعدی. Leyou تکنولوژی تایید در یک گزارش درآمد که Warframe خواهد بود که برای کنسول های نسل بعدی.

در Warframeشما بازی به عنوان جنگجو به نام تنو است که هر کدام مجهز به اسلحه و فن آوری زره پوش. Tennos نیاز به شکست Grineer ارتش که در حال گسترش در سراسر منظومه شمسی است. Warframe را می توان به بازی انفرادی و یا با سه نفر دیگر.

Cyberpunk 2077

مایکروسافت

Cyberpunk 2077 یک دنیای باز اکشن-ماجراجویی عنوان توسعه یافته توسط CD Projekt Red های مشهور از توسعه دهنده the Witcher سری. در آن شما بازی به عنوان V شهری مزدور مجهز به معرفي پیشرفت است. Cyberpunk 2077 ویژگی های در عمق شخصیت ایجاد سیستم است که اجازه می دهد تا شما را به سفارشی خود را cyberware, skillset و روش بازی. گزینه های ضروری در اینجا به آنها شکل هر دو داستان و جهان از شب شهر.

بازی — با الهام از سال 1990 قلم و کاغذ RPG Cyberpunk 2020 خواهد شد از ویژگی های بالا پایان و سلاح های منحصر به فرد معرفي تغییرات. شب شهر, همه چیز در مورد فن آوری مربوط به اینده و در عین حال این شهر کوچک را نشان می دهد که چگونه شرایط سخت باقی بماند با وجود دستاوردهای تکنولوژیک است. بازیکنان برخورد خواهد شد شهروندان به مواد مخدر معتاد کنترل شرکت های بزرگ و افراد با وسواس تغییرات بدن. Cyberpunk توسط CD Projekt Red پیش بینی ترین بازی از The Witcher 3. این عنوان در حال حاضر قرار است برای آزادی در تاریخ 19 نوامبر در پلی استیشن 4 و ایکس باکس یکی از.

تایید نشده اما به احتمال زیاد بازی

Starfield

Starfield توسط Bethesda برای اولین بار اصلی RPG در 25 سال. Bethesda نشان داد مقدار خارج از تیزر نشان داده شده در E3 2018 و تایید است که این بازی خواهد بود یک تجربه تک نفره. آن دو سال بوده است پس این نشان از Starfieldاما به محض عدم news نگهداری نشده است طرفداران از تقاضاهای مصرانه برای حتی کوچکترین بیت از اطلاعات است. یک پتانسیل فضا-Skyrim? بله لطفا.

The Elder Scrolls VI

Bethesda

درست مثل Starfield, Elder Scrolls VI در E3 اعلام شد 2018 و هنوز سال به دور از انتشار. در واقع Pete Hines از Bethesda به تازگی نشان داد در توییتر که Elder Scrolls VI نمی اندازی تا پس از Starfield. با ایکس باکس سری X, ما می توانیم انتظار می رود گسترده تر نقشه ها و بارگذاری سریع تر بار اگرچه بدون قطعی تاریخ به عنوان زمانی که ممکن است ما پا مجموعه یک بار دیگر در این قاره از Tamriel.

Elden حلقه

مایکروسافت

Elden حلقههای آینده بازی از Hidetaka Miyazaki و George R. R. Martin (Game of Thrones), یک عنوان هنوز کفن در رمز و راز. اگر چه کمی شناخته شده است در مورد آینده فانتزی, حماسه, Elden حلقه توسط FromSoftware بزرگترین بازی تاریخ است که وعده Dark Souls-مانند مبارزه با و پر جنب و جوش و داستان سرایی. Elden حلقه شده و در حال توسعه پس از DLC نهایی از Dark Souls 3هنوز هیچ کلمه ای در زمانی که ما را از دیدن گیم پلی. آن را در حال حاضر قرار است برای نسل فعلی سیستم به طور بالقوه در دوم نیمی از سال 2020 است.

شبیه ساز پرواز مایکروسافت

تکرار بعدی مورد علاقه هر کس شبیه ساز پرواز است که ظاهرا قصد راه اندازی بعد از این سال. برای ناآشنا Microsoft Flight Simulator شما قرار می دهد در کابین خلبان از همه چیز از نور هواپیماهای پهن پیکر جت اجازه می دهد شما را به پرواز در سراسر مناظر واقعی از آسایش در اتاق نشیمن خود را. پرواز را نمی خواهد همیشه آرامش بخش بود, هر چند به عنوان واقع بینانه شرایط آب و هوا را نشان می دهد و تاثیر خود را پرواز. نیازی به گفتن چند شبیه سازی ارائه این سطح از واقع گرایی.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de