حتی دانشمندان بودجه توسط زوکربرگ در حال کشیدن Facebook برای آن نفاق


Illustration for article titled Even Scientists Funded by Zuckerberg Are Dragging Facebook for Its Hypocrisy

عکس: تراشه Somodevilla (گتی ایماژ)

بیش از آخر هفته بیش از 140 دانشمندان که با دریافت بودجه از Facebook مدیر عامل بشردوستانه گروهی از چان زوکربرگ ابتکار, در نامه ای به مارک زوکربرگ افشاگری خود بی مهره پاسخ به رئیس جمهور جدید ترین التهابی نظرات.

تبلیغات

در میان آنها بودند 60 استادان پیشرو در ایالات متحده موسسات تحقیقاتی از جمله دانشگاه هاروارد دانشگاه استنفورد و دانشگاه کالیفرنیا سان فرانسیسکو (UCSF), و همچنین به عنوان یک برنده جایزه نوبل. محققان خواست زوکربرگ به “در نظر گرفتن سیاست های سختگیرانه تر بر اطلاعات غلط و آتش زا زبان که به ضرر مردم” به ویژه با توجه به ناآرامی های کنونی بیش از پلیس با خشونت های نژادی و بی عدالتی است.

در خصوص این گروه اشاره Facebook تصمیم به ترک تا اخیر Facebook پست از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که اظهار داشت: “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” با اشاره به ادامه تظاهرات. هفته گذشته زوکربرگ اعلام کرد که ارسال—با وجود اینکه تماس روشن به مقامات برای باز کردن آتش به روی تظاهرکنندگانبه نحوی نیست نقض پلت فرم سیاست در برابر تحریک به خشونت.

تبلیغات

“ما پاچه برای دیدن که Facebook است نه به دنبال سیاست های خود را در رابطه با رئیس جمهور تهمت است که با استفاده از Facebook پلت فرم به گسترش هر دو اطلاعات غلط و آتش زا اظهارات” می خواند این نامه به دست آمده توسط واشنگتن پست.

“به عنوان دانشمندان ما اختصاص داده شده به بررسی راه هایی برای بهتر جهان ما” در این نامه همچنان ادامه دارد. “گسترش عمدی اطلاعات غلط و تفرقه زبان است که به طور مستقیم در تضاد به این هدف و بنابراین ما عمیقا نگران در موضع Facebook گرفته است.

رئیس جمهور بیانیه همچنین به نظر می رسد به اجرا گرفتار Facebook را اعتدال سیاست بر اساس شهادت از زوکربرگ خود را. در طول کنگره شنوایی در 2019, زوکربرگ گفت که کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز که “اگر کسی از جمله یک سیاستمدار است گفت: چیزهایی که می تواند باعث شود که خواستار خشونت و یا می تواند خطر قریب الوقوع آسیب فیزیکی ما را که محتوای پایین.”

اما زمانی که این تعهد امتحان شد, Zuck متمایل نتیجه اثبات چه چیزی بیشتر از همه در حال حاضر مشکوک: Tکلاه همان محتوای اعتدال قوانین اعمال نمی به سیاسی بزرگ کلاه گیس در Facebook سیستم عامل.

تبلیغات

“این کار ما بگویید مارک زوکربرگ چگونه خود را به اجرا شرکت” دانشگاه یوتا استاد Jason چوپان یکی از سازمان دهندگان پشت نامه گفت: در مصاحبه با این پست. “اما ما می خواستیم به حداقل صدای یک نگرانی [درباره] خود متناقض ماموریت که ما درگیر هستند.”

تبلیغات

Facebook را تصمیم بحث برانگیز بود و به شدت مورد انتقاد قرار خود را کارکنان نیز که صحنه مجازی اعتصاب روز دوشنبه در اعتراض. چند داخلی اسناد و مدارک به دست آمده توسط پست نشان داد بسیاری از Facebook کارگران وحشت زده شد توسط این شرکت را عدم عمل است. چند پرسید: اگر Facebook is در برخی از مرتب کردن بر اساس از “یک رابطه آزاردهنده” با رئیس جمهور بر اساس ناتوانی خود را به سانسور خود را نفرت انگیز و خطرناک شد.

در پاسخ به این واکنش زوکربرگ منتشر شده یک Facebook ارسال در روز جمعه می پردازد که مقدار زیادی از خدمات لب بررسی شرکت سیاست بدون ترسیم هر گونه برنامه های بتنی برای تغییر.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>