اروپا دادگاه می کشد حفظ حریم خصوصی سپر است که به ما اجازه داده های

EU blocks websites from transferring personal data to US servers
استودیو مارول

اتحادیه اروپا تنها به پرتاب یک آچار را به اقیانوس اطلس تجارت الکترونیکی با مسدود کردن یک کلید توافق بین اروپا و آمریکا. اروپا دادگاه اعلام کرده است که به طور موثر باطل Privacy Shield که فقط رفت و به زور گفت: آن را نمی خواهد به اندازه کافی محافظت از شهروندان اتحادیه اروپا از جرم ما نظارت است.

“محدودیت در حفاظت از اطلاعات شخصی ناشی از قوانین داخلی ایالات متحده… نه محدود در یک راه که ارضا نیاز است که اساسا معادل آن مورد نیاز بر اساس قوانین اتحادیه اروپا” دادگاه نوشت. قرار دادن بیشتر موجز قانون کار نمی کند چرا که به ما اجازه می دهد تا توده نظارت در حالی که اتحادیه اروپا به نفع شخصی.

تصمیم گیری تاثیر می گذارد هزاران نفر از شرکت های کسب و کار در اروپا اعم از بانک ها به شرکت رسانه های اجتماعی مانند Facebook. آنها ممکن است به یکی از دو مجموعه منتشر هاب و یا جلوگیری از انجام کسب و کار در بلوک در مجموع انتظار هر گونه مذاکره دوباره. این حکم فقط برای انواع خاصی از اطلاعات و نمی گذارد “لازم” انتقال داده ها مانند ایمیل, تعطیلات رزرو و اخبار سایت دسترسی داشته باشید.

ما تجارت وزیر ویلبر راس به یک بیانیه گفت: در اصل که ما را مطالعه حاکم است اما به سادگی رفتن به آن را نادیده بگیرد ،

ما شده اند و باقی خواهد ماند و در تماس نزدیک با کمیسیون اروپا و اروپا محافظت از اطلاعات در این زمینه و امیدواریم که قادر به محدود کردن پیامدهای منفی به $7.1 تریلیون اطلس اقتصادی در ارتباط است. وزارت بازرگانی ادامه خواهد داد به اداره حفظ حریم خصوصی و محافظت برنامه از جمله پردازش ارسالی را برای خود و صدور گواهینامه مجدد گواهینامه به حریم خصوصی سپر چارچوب و حفظ حریم خصوصی سپر لیست. امروز تصمیم گیری می کند از بین بردن سازمان های شرکت کننده از حریم خصوصی خود را سپر تعهدات.

این تصمیم بود نه یک غافلگیری بزرگ به عنوان بسیاری از بازیکنان احساس جدید privacy shield پر از سوراخ است که می تواند به راحتی با حمله در دادگاه. در اروپا و حریم خصوصی فعالان دیدن این حکم به عنوان یک پیروزی است. آن را به عنوان شناخته شده سچرمس دوم پس از اتحادیه اروپا وکیل حداکثر سچرمس که به کشتن قبلی اتحادیه اروپا/آمریکا ترتیب شناخته شده به عنوان لنگرگاه امن و سچرمس وزن خود را در.

“روشن است که ما باید به طور جدی خود را تغییر نظارت قوانین اگر ما می خواهید به شرکت در ادامه به نقش عمده ای در بازار اتحادیه اروپا,” او گفت:. “به عنوان اتحادیه اروپا نمی خواهد آن را تغییر دهید و حقوق اساسی لطفا به NSA تنها راه برای غلبه بر این برخورد برای ما به معرفی جامد حقوق و حریم خصوصی برای همه مردم – از جمله خارجی ها. نظارت اصلاحات موجب می شود بسیار مهم برای منافع کسب و کار از دره سیلیکون.”

کسب و کار قابل درک نیست خیلی خوشحال است. “این تصمیم باعث ایجاد عدم قطعیت قانونی برای هزاران نفر از شرکت های کوچک و بزرگ در هر دو طرف اقیانوس اطلس است که تکیه بر Privacy Shield برای روزانه خود اطلاعات تجاری نقل و انتقالات گفت: Alexandre Roure از CCIA tech لابی ، “ما اطمینان داریم که اتحادیه اروپا و آمریکا تصمیم گیران را به سرعت توسعه یک راه حل پایدار در خط با قوانین اتحادیه اروپا برای اطمینان از تداوم جریان داده ها که زیربنای اطلس اقتصاد است.”

در این مقاله: اتحادیه اروپا, اتحادیه اروپا, دادگاه, Privacy Shield, نظارت, Facebook, سچرمس II, اخبار فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>