رییس پلیس اروپایی سینه ادعا دزدان دریایی جریان خدمات با بیش از دو میلیون کاربر


Spanish police participate in raids related to the alleged pirate ring.

Spanish police شرکت در حملات مربوط به اتهام دزدان دریایی حلقه.
تصویر: Europol

بیمار از جریان paywalls و بی پایان جستجو در خدمات متعدد برای پیدا کردن که در آن است که یک فیلم نیست هزینه پنج دلار است ؟ به نظر می رسد مانند یک کل بسیاری از مردم در اروپا هستند بیش از حد. پلیس در سراسر اتحادیه اروپا باید در نظر گرفته شود یک تلویزیون و فیلم جریان حلقه که آنها ادعا می کنند درگیر بیش از دو میلیون مشترک ده ها تن از سرورها و حتی یک تیم پشتیبانی مشتریان بلومبرگ گزارش روز چهارشنبه.

تبلیغات

با توجه به انتشار اخبار توسط Europol, 11 مظنون در سراسر اسپانیا, دانمارک, سوئد و آلمان داشته اند و تمام بازداشت شده است برای ارائه “دسترسی غیر قانونی به بیش از 40,000 جریان خدمات اشتراک, کانال های تلویزیونی و فیلم های” از خدمات از جمله Netflix, HBO و آمازون است. (متاسفانه برای هر کسی که فکر می کنم که برای تلفن های موبایل خیلی خوب است و قطعا در حال حاضر tدیگه لاتe به ثبت نام.) مقامات همچنین خدمت 15 حکم جستجو در مکان های مختلف و ادعا می کنند که باید ضبط یا منجمد بیش از 17 میلیون دلار در دارایی های مرتبط با این طرح یا مظنون است. این عملیات ها که عمدتا بر اساس در اسپانیا با توجه به این آژانس و در زمان پرداخت از طریق پی پال cryptocurrency و نقل و انتقالات بانکی را از آغاز آن در سال 2014.

تبلیغات

تیم مولیگان یک Midia تحلیلگر تحقیقات گفت: عصر ایران که به عنوان خدمات جریان سنج که آیا به جک تا قیمت ها در سال های آینده پس زمینه “تهدید دزدی دریایی” باید در نظر گرفته شود به عنوان یک “عامل قیمت گذاری.”

بسیاری از فرد جریان خدمات ارزان تر از کابل TV, اشتراک, اما مصرف کنندگان که چند سفارش آنهایی که می توانید صورتحساب خود را به سرعت در حال تکثیر است. راه اندازی خدمات جریان توسط غول rightsholders مانند دیزنی همچنین می تواند تشویق می کنی. به عنوان گسترده رسانه ها به جریان بازی آنها می تواند تکان محتوای خود را از رقبا به آنها یک طرفه کنترل بر توزیع و در نتیجه قیمت ها. گسترش این دیواره باغ نیز به معنی تکه تکه محیط زیست که در آن آن را خسته کننده و گران قیمت برای مصرف کنندگان در واقع به تماشای چیزهایی که آنها می خواهند نتیجه گیری های غیر قانونی جریان یک گزینه جذاب.

در مارس 2019, پلیس اسپانیا از بازداشت پنج نفر که آنها مدعی شدند اعضای کیفری بین المللی در سازمان ساخته شده است که میلیون ها نفر از جریان مسابقات ورزشی تلویزیون را نشان می دهد و فیلم. با توجه به El Paisمشترکین پرداخت می شود بین حدود 45 دلار به $525 یک ماه بسته به نوع معاملات بسته در حالی که اپراتورها به اتهام راه اندازی یک شبکه پیچیده از شرکت های صوری و حتی تبدیل شد ثبت نام فیبر نوری اپراتور برای جلوگیری از مشتریان از تحقق آنها خرید یک سرویس غیر قانونی. حملات مشابه به رهبری, ایتالیایی, پلیس پستی در سال گذشته گران یک جریان است که Europol ادعا تا به حال بیش از 200 سرور و بیش از پنج میلیون کاربر در ایتالیا به تنهایی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>