خرید رپورتاژ

ESRB loot box (random items) label
Entertainment Software Rating Board

این ESRB را غارت برچسب جعبه در حال تبدیل شدن قطعا روشن تر است. رأی هیئت مدیره آغاز کرده است استفاده از “در بازی خرید (شامل آیتم های تصادفی)” برچسب هشدار زمانی که بازی شامل غارت جعبه و دیگر شانس از قرعه کشی اقلام است. و بله ESRB دلایلی برای نوشتن نیست “غارت جعبه.” آن را می خواهد catch-all عبارت است که می تواند شامل عناصر مشابه و می خواهد یک مدت که غیر پارسه (می گویند پدر و مادر خرید بازی برای بچه های خود را) می تواند درک.

این badging باید به کمک خریداران را “آگاهانه تر تصمیم گیری” به جای پیدا کردن پس از واقع ESRB گفت. روش های قبلی ذکر شده تنها حضور پرداخت اقلام در سطح پایه است که می توانید مراجعه کنید به بیشتر های خوش خیم مانند خرید DLC و فصل می گذرد. شما هنوز هم مجبور به انجام تحقیقات جداگانه اگر شما نگران در مورد غارت جعبه.

در یک معنا این نشان دهنده ESRB آمدن دایره کامل است. آن گفت: در سال 2017 است که آن را در نظر نمی غارت جعبه به قمار جانبداری با توسعه دهندگان بازی مانند EA (که ترجیح حسن تعبیر مانند “تعجب مکانیک”). هیئت مدیره نیست به صراحت بیان کرد که غارت جعبه مقدار به قمار اما آن را در حال حاضر به جای مردم بر این باورند که این مقدار به یک رول تاس.

در این مقاله: غارت جعبه لوت, جعبه بازی ها, تصویری بازی ها, بازی ESRB رتبه بندی, رتبه, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو