حماسه تاخیر بعدی ‘Fortnite’ رویداد و فصل دوباره

A Fortnite promotional image.
حماسه بازی

حماسه بازی ها را به تعویق انداخته بعدی Fortnite رویداد و فصل یک بار دیگر. یک واقعه یک بار به نام دستگاه در حال حرکت است از ماه ژوئن 6th, ژوئن 15th. فصل 2 فصل 3 که احتمالا از ویژگی های آب گرفتگی نقشه شروع خواهد شد و دو روز پس از آن.

ناشر ساخته شده تماس میان مداوم گسترده ضد نژادپرستی تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید. سابق مینیاپولیس افسر پلیس به اتهام قتل درجه دوم و سه نفر دیگر بودند که در صحنه چهره به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم. سونی و EA نیز به تعویق افتاد, بازی, حوادث, آنها برنامه ریزی شده برای این هفته در تظاهرات.

“حوادث اخیر در حال سنگین یادآوری از ادامه بی عدالتی در جامعه از محرومیت از حقوق اساسی بشر به تاثیر نژادپرستی در هر دو صورت آشکار و نامحسوس در برابر مردم رنگ” حماسه نوشت: در یک پست وبلاگ. “ما در حال آگاه از درد دوستان ما خانواده های اعضای تیم و بازیکنان و جوامع در حال تجربه. ما معتقدیم در برابری و عدالت تنوع و شمول و این که این اصول بالاتر از سیاست است. این تیم مشتاق به حرکت Fortnite رو به جلو, اما ما نیاز به تعادل فصل 3 راه اندازی با بار برای این تیم به تمرکز بر روی خود و خانواده و جوامع خود.”

حماسه به عقب رانده فصل 3 تاریخ شروع چندین بار. آن را در اصل قرار است برای شروع در مارس 1st, اما آن را نقل مکان کرد به 4 ژوئن و پس از آن در ماه ژوئن 11th.

در این مقاله: حماسه بازی ها, بازی fortnite, تاخیر, تصویری بازی ها, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>