مهندس سازد خودرو-تنظیم باشگاه است که برای جبران بد خود را مهارت های گلف


اگر یک چیز وجود دارد که اخیر مفتولهای YouTuber و مهندس شین Wighton طراحی و ساخته شده است به ما آموخته این است که فقدان مهارت های ورزشی می تواند با غلبه بر باهوش مهندسی. پس از ایجاد یک حلقه بسکتبال است که باعث می شود آن را غیر ممکن است به دست یک شات Wighton در حال حاضر ایجاد یک خود تنظیم باشگاه گلف است که کمک می کند تا گلف بازان به یک فاصله خاص بدون مهارت های مورد نیاز است.

تبلیغات

سفارشی باشگاه نیست دقیقا غیرdescript; ارتقاء Wighton ساخته شده شامل یک سروو-طراحی مکانیزم تنظیم است که تغییر زاویه سر باشگاه در پرواز و همچنین به عنوان یک کنترل جعبه بسته زیر این باشگاه را گرفتن حاوی یک باتری سنسور حرکت یک صفحه نمایش OLED و یک شماره گیری نمایید. شماره گیری در دو حالت مختلف: یکی که اجازه می دهد تا با تجربه تر گلف بازان به شماره گیری در خاص باشگاه آنها می خواهند به استفاده محدود به آهن است که به تمام راه را به 11 و حالت دوم که اجازه می دهد تا یک فاصله خاص به بود گرفته شده برای گلف بازان که نیست به اندازه کافی تجربه و یا ندارد و لوکس از کدی.

این باشگاه را انتخاب کنید حالت به اندازه کافی ساده است: Turning شماره گیری تنظیم زاویه باشگاه سر و یا زیر شیروانی قرار دادن به تغییر مسیر توپ در ضربه. این نیاز به برخی از باهوش مهندسی و چند نمونه به درستی کار می کند چرا که نیروهای زمانی ایجاد می شود که این باشگاه توپ بازدید افراطی هستند به اندازه کافی برای از بین بردن قطعات در حال حرکت اگر نه مهندسی به درستی.

تبلیغات

فاصله از حالت قابل توجهی پیچیده تر به درک ، به منظور محاسبه زاویه ایده آل از سر باشگاه مورد نیاز برای رسیدن به فاصله مورد نظر این باشگاه برای تجزیه و تحلیل شروع یک گلف باز چرخش و سپس یک پیش بینی دقیق از سرعت سر هنگامی که آن را می سازد تماس با یک توپ گلف میلی ثانیه بعد. زمان واقعی تنظیم می شود ساخته شده در یک دوم تقسیم به طوری Wighton تا به حال برای محاسبه یک مدل از میانگین نوسان سرعت به منظور پیش بینی تاثیر سرعت بر اساس سرعت در شروع حرکت.

نتایج ایدهآل نیست حداقل نه در عین حال. خود را محدود آزمایش نشان داده است که باشگاه می کند اصلاح چند سکته مغزی خاموش بازی خود را, اما آن را به هزاران نفر از نوسانات و ده ها تن از بعد از ظهر را صرف بر روی لینک کلیک کنید برای سنگ تیز کردن مدل مورد استفاده برای پیش بینی سرعت در اواسط نوسان. آن را بدون شک در طول زمان بهبود و Wighton در حال حاضر برنامه ای برای ارتقاء بیشتر این باشگاه با یک مکانیسم اضافی که لغو کردن برش بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>