ایلان ماسک می خواهد برای اضافه کردن ویدئو کنفرانس به تسلا ماشین

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk می خواهد برای اضافه کردن ویدئو کنفرانس به مدل خود را 3.

تسلا صاحبان Silicon Valley گروه پیشنهاد ایده و مشک به نظر می رسد فکر می کنم آن را قطعی امکان. مشک توییتی شنبه که ویدئو کنفرانس خواهد بود “آینده از ویژگی های” در ماشین.

تسلا مدل 3 دارای یک دوربین در آینه که به خودرو داخلی.

این پرسش از چگونه امن آن می توان به زوم در یک تسلا? رانندگان ممکن است می خواهم به قادر به استفاده از ویژگی های در حالی که در مسیر به یک مقصد — شاید شماره گیری در یک جلسه آنها در حال اجرا اواخر. اما معلوم نیست اگر این ویدئو کنفرانس مجاز خواهد بود در حالی که این خودرو در جاده ها است.

برخی از تسلا گزینه های سرگرمی مانند Netflix تنها کار هنگامی که وسایل نقلیه پارک شده.

ملی بزرگراه ترافیک ایمنی دولت شامل صحبت کردن در تلفن در آن شرح پریشان رانندگی. با اضافه کردن عنصر از بودن در گیری با همکاران خود می تواند یک راننده حتی مشغول تر از یک تماس تلفنی.

دیگر کاربردهای بالقوه برای آینه باید با تمرکز بیشتر بر نظارت بر عملکرد راننده می یا ضبط مسافران — یا برای اطمینان از آنها آسیب نمی زند یکی تسلا robotaxis و یا به عنوان بخشی از یک ماشین-aoake sing-along جلسه.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>