Elon Musk می گوید تسلا جدید Cybertruck کارخانه خواهد بود در Austin, تگزاس,

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk چهارشنبه اعلام کرد در یک درآمد تماس که ماشین الکتریکی شرکت در حال حاضر در حال ساخت یک کارخانه در Austin, تگزاس, برای آن بسیار پیش بینی Cybertruck.

“ما در حال رفتن به آن را به یک کارخانه است که به خیره کننده — آن را در سمت راست رودخانه کلرادو” مشک گفت: از جدید Gigafactory. “این رفتن به اساسا یک زیست بهشت است.”

گزارش در اوایل سال جاری نشان داد تسلا بود چشم دوخته اند Austin برای این کارخانه با توجه به مالیات اسناد ثبت شده در این منطقه است. محل است که 15 دقیقه از مرکز شهر آستین و نشسته در حدود 2000 هکتار زمین در شهرستان تراویس که در آن مقامات رای دادند به این شرکت $14.7 میلیون دلار مشوق های مالیاتی برای ساخت کارخانه. مشک نیز گفت: Austin کارخانه خواهد بود به روی عموم باز خواهد شد و باید یک مرور و پیاده روی و دوچرخه سواری در دنباله.

پس از اعلام تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت گفت: “تسلا Gigafactory تگزاس را حفظ خواهد کرد تگزاس اقتصاد قوی در کشور و ایجاد هزاران شغل برای سخت کار تگزاسی.”

تسلا گفت: آن را ادامه خواهد داد به گسترش در فرمونت کالیفرنیا که در آن شرکت در حال حاضر دفتر مرکزی و در جایی که آن زمان تسلا مدل S و مدل X ساخته شده برای فروش جهانی. Austin کارخانه خواهد شد اختصاص داده شده به ساختمان تسلا Cybertruck نیمه مدل 3 و مدل Y برای بخش شرقی ایالات متحده

تسلا پرده برداری از Cybertruck آخرین Novemeber و پس از آن عناوین ساخته شده و مهمتر از الگوهای رفتاری. بسیاری هنوز اعلام کرد در مورد طراحی Cybertruck اما خود بدن ساخته خواهد شد با 30x نورد سرد فولاد ضد زنگ است که fends off فرورفتگی و زنگ و پانل های شیشه ای را گزارش ضد گلوله. آن را نیز ارائه 6.5-پا محموله جعبه که تسلا اشاره به عنوان یک “طاق.”

این Cybertruck نیز ارائه یک کابین جادار با شش صندلی و بن ذخیره سازی تحت نیمکت عقب. خود داشبورد است که ورزش در طراحی مینیمالیستی است که به نظر می رسد مانند یک تحول در طرح دیده می شود در مدل 3 و مدل Y.

اخبار تسلا انتخاب تنها ستاره امور خارجه جدید خود با Gigafactory بیش از حد بد است برای Tulsa, اوکلاهما که recommissioned طلایی خود را Driller مجسمه به مانند مشک و افزود تسلا آرم به قفسه سینه و کمربند دست و پنجه نرم.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de