Elon Musk اشتباه است در مورد ادعا 400 مایل تسلا مدل S آزمون: سازمان حفاظت محیط زیست

تصویر: تسلاآژانس حفاظت از محیط زیست است رد ادعاهای ساخته شده توسط تسلا مدیر عامل Elon Musk که اخیر آزمون باید

توسط DOSTEMANSALAM در 13 اردیبهشت 1399
Illustration for article titled Elon Musk Is Wrong About Claimed 400-Mile Tesla Model S Test: EPA
تصویر: تسلا

آژانس حفاظت از محیط زیست است رد ادعاهای ساخته شده توسط تسلا مدیر عامل Elon Musk که اخیر آزمون باید منجر به 400 مایل محدوده نتیجه برای تسلا مدل Sاما محدود بود توسط یک کاربر خطا در بخشی از سازمان است.

تبلیغات

این هفته اول سه ماهه تسلا سرمایه گذار تماس شامل مشک شامل یک ادعا از اجرایی که سازمان حفاظت محیط زیست اخیر 391 مایل محدوده نتیجه از آزمایش یک به روز رسانی تسلا مدل S محدوده طولانی به علاوه مدل باید در واقع منجر به اولین 400 مایل سازمان حفاظت محیط زیست منجر شود. پس چه اتفاقی افتاد ؟

تبلیغات

در اینجا بیشتر از Roadshow, با یک پاسخ رسمی از سازمان حفاظت محیط زیست:

به گفته مدیر عامل شرکت در برخی از نقطه در طول تست, کسی که در سمت چپ این کلید در داخل خودرو و درب باز به مدت یک شب. مدل S وارد "در انتظار راننده" حالت که تهی از 2 درصد EV محدوده رو زیر 400 مایل امتیاز. مشک اضافه شده است که این شرکت قصد دارد تا مجددا به مدل S با سازمان حفاظت محیط زیست است و "اعتماد به نفس" آزمون قادر به تولید 400 مایل ،

خودروساز بازگشت نیست Roadshow درخواست برای اظهار نظر در مورد وضعیت اما سازمان حفاظت محیط زیست سخنگو در بیانیه ای گفت: "ما می توانیم تایید می کنند که سازمان حفاظت محیط زیست تست خودرو به درستی درب بسته شد و ما خوشحال به بحث در مورد هر گونه مسائل فنی با تسلا به عنوان ما به طور معمول با همه خودروسازان."

یک تفاوت نه مایل نیست مانند یک معامله بزرگ نیست اما به عنوان Roadshow اشاره رقبای ابتلا به Rivian شفاف و دیگر EV راه اندازی ادعا محدوده برآورد در آینده مدل باید فراتر از ناگسستنی 400 مایل معیار. شما نمی توانید سرزنش مشک برای تمایل برای اولین بار.

آن را برای تلفن های موبایل به سازمان حفاظت محیط زیست نیست آگاه از آزمون مجدد ذکر شده توسط مشک حداقل با توجه به بیانیه. شاید مشک فقط قصد دارد برای انجام آزمون مجدد و بنابراین ما دیدن اگر آن را تا به حال اتفاق می افتد (و در آن, اگر آن اتفاق می افتد دوباره با سازمان حفاظت محیط زیست و یا خصوصی).tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب