خرید رپورتاژ

BRUSSELS, BELGIUM - JANUARY 09: Tesla Model 3 compact full electric car interior with a large touch screen on the dashboard on display at Brussels Expo on January 9, 2020 in Brussels, Belgium. The Model 3 is fitted with a full self-driving system. (Photo by Sjoerd van der Wal/Getty Images)
Sjoerd ون در وال/گتی ایماژ

تسلا مدل 3 حمل از شروع با یک دوربین و با اشاره به کابین اما رفته استفاده نشده بوده است. چه آن را برای ؟ شما نمی خواهد که به جای تعجب بسیار طولانی. Elon Musk تایید کرده است که این دوربین وجود دارد به حمایت از تسلا احتمالی روبو-تاکسی برنامه. از آنجا که شما نمی خواهد در ماشین خود را هنگامی که آن را به چیدن سواری دوربین را ارائه شواهد تصویری اگر مسافران سطل زباله داخل کشور است.

یک جفت sleuths نیز تصاویر گرفته شده از آنچه را که دوربین می بیند و این جای تعجب نیست, فراهم می کند, روشن, زاویه مشاهده روی صندلی.

Electrek می افزاید که تسلا شده است کاوش ایده های دیگر. مشک و اشاره آن را ممکن است به شما کمک کند رکورد خود را در “caraoke” جلسات و این شرکت به تازگی اعمال شده برای ثبت اختراع با استفاده از دوربین برای تشخیص کارکنان و اعمال تنظیمات (مانند موقعیت صندلی و یا کنترل آب و هوا) زمانی که آنها در داخل. در حال حاضر هر چند در کابین دوربین بیشتر یک نماد تسلا رفیع که هنوز آرزوهای برآورده نشده از قرار دادن به طور کامل خود رانندگی اتومبیل در جاده ها است.

در این مقاله: تسلا مدل 3 EV, برق خودرو, برق خودرو, خودرو, دوربین, robotaxi, elon musk, حمل و نقل, خود رانندگی اتومبیل خود رانندگی, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو