Elon Musk اعلام کرد, توییتر, شکستن, اما آن را به یک رمز و راز که چرا

Elon Musk تعجب خود را از 35 میلیون پیروان توییتر در دوشنبه شب هنگامی که او اعلام کرد او در گرفتن یک استراحت

توسط DOSTEMANSALAM در 13 خرداد 1399

Elon Musk تعجب خود را از 35 میلیون پیروان توییتر در دوشنبه شب هنگامی که او اعلام کرد او در گرفتن یک استراحت از پلت فرم.

پیام کوتاه بود و شیرین و ارائه هیچ توضیحی به همین دلیل او تصمیم گرفت به قدم به عقب از میکروبلاگینگ سایت و یا زمانی که او ممکن است به عقب.

این SpaceX و Tesla مدیر عامل اتحاد به استقبال جنجال در گذشته با برخی از توییتر خود پست. پس از آن ممکن است او را گرفته و مشاوره — و یا تصمیم خود را برای به هدایت روشنی از این سایت در این خصوص آشفته زمان در ایالات متحده آمریکا به عنوان ناآرامی های اجتماعی همچنان در کشورهای مختلف زیر پلیس-بازداشت مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس هفته گذشته است.

اما مشک یکی نیست به خجالتی و دور از جنجال بنابراین عوامل دیگری نیز می تواند در بازی. میلیاردر کارآفرین ممکن است به سادگی می خواهید برخی از زمان پس از یک دوره شدید از فعالیت در هفته های اخیر است که شامل یک اختلاف بیش از بازگشایی خود تسلا کارخانه در کالیفرنیا پس coronavirus مربوط به اقامت-در-خانه سفارشات و همچنین بحرانی SpaceX ماموریت مربوط به اولین فضانورد راه اندازی با استفاده از خدمه فضاپیمای اژدها.

او همچنین به تازگی تبدیل به یک پدر و بنابراین ممکن است بخواهید به صرف زمان بیشتری را با خود جدید پسر بدون فکر کردن در مورد های بعدی خود را به توییتر ارسال.

مشک را یکی مانده به آخر پست بود retweet 10 ساعت زودتر از ناسا توییت مربوط به اخیر خدمه اژدها سفر به ایستگاه فضایی بین المللی.

علاوه بر این روز دوشنبه, پست, آخرین, شخصی, صدای جیر جیر آمد و در 31 ماه مه اعلام کرد که خدمه اژدها تا به حال با موفقیت لنگر انداخت با ایستگاه فضایی است.

پاسخ به مشک پنج کلمه جیر مخلوط شد با برخی مایلند او را خوب و دیگران گفت: در هیچ شرایط نامشخص آنها چگونه خوشحال شد و درباره او تصمیم گیری است.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب