Electronic Arts حذف خواهد شد Washington Redskins نام آرم در Madden NFL 21

Electronic Arts حذف خواهد شد تمام منابع به Washington Redskins در Madden NFL 21, پس از تیم ملی فوتبال در اطلاعیه ای که از آن خواهد شد در حال توسعه یک نام جدید.

در اوایل این هفته ردسکینز واشنگتن گفت که پس از بررسی که در آغاز جولای 3, از آن تصمیم گرفت که ردسکینز نام و نشان خواهد بود بازنشسته پس از سالها انتقاد که آنها تداوم کلیشه های نژادپرستانه علیه بومیان آمریکایی است. تیم جدید نام و آرم نشده است نشان داد.

با Madden NFL 21آخرین بازی در فوتبال در حال اجرا سری مجموعه برای انتشار در آگوست 25, Electronic Arts در حال کار به جای Washington Redskins با کلی تیم.

“ما را خوشحال و برای دیدن واشنگتن تصمیم به تغییر نام تیم و هویت بصری” یک Electronic Arts نماینده در بیانیه ای گفت به Kotaku. “ما به سرعت کار برای به روز رسانی Madden NFL 21 به ویژگی های کلی واشنگتن تیم در حالی که ما در انتظار نهایی کلمه در به روز رسانی نام تیم ها و آرم طراحی شده است.”

نماینده گفت که نسخه فیزیکی بازی Madden NFL 21است که در حال حاضر در آخرین مراحل آماده سازی قبل از حمل و نقل خواهد شد هنوز هم شامل ردسکینز نام و نشان اما هنگامی که بازیکنان آنلاین به روز رسانی که آنها را حذف کنید شروع میکنه به دانلود.

روندهای دیجیتال رسیده به Electronic Arts برای پیدا کردن که آیا واشینگتن ردسکینز نام و نشان نیز جایگزین قبلی Madden NFL بازی یک بار تیم خود را نشان می دهد هویت جدید. ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله ما به محض شنیدن.

EA Sports علیه نژادپرستی

EA Sports گفت: در ماه ژوئن که از آن خواهد شد در نظر گرفتن قوی تر و ایستادگی در برابر نژاد پرستی در آن بازی پس Electronic Arts’ تعهد در حمایت از مبارزه علیه نژادی و بی عدالتی است.

EA Sports’ NHL تیم گفت که آن را تحویل مجازات شدیدتر و تقویت آن ناسزا فیلتر به عنوان نژاد پرستی شایع شده است در بازی خود را.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ایندکسر