خرید رپورتاژ

Electrify America EV charging map
Electrify امریکا

در نظر گرفتن یک صلیب کشور roadtrip در وسیله نقلیه الکتریکی است که کمی بیشتر امکان پذیر است با تشکر Electrify امریکا است. اول آن ساحل به ساحل EV شارژ سریع مسیر است که در حال حاضر تکمیل و این شرکت قصد دارد به یکی دیگر از مسیر به پایان رسید سپتامبر. مسیرهای ارائه پرقدرت شارژر برای همه EV برندها و متوسط ایستگاه با فاصله حدود 70 مایل از هم جدا به طوری EV صاحبان می توانید سفر فراتر از یک شارژ بدون اینکه رشته.

اولین مسیر امتداد بیش از 2700 کیلومتر از واشنگتن دی سی به لس آنجلس. آن به شرح زیر Interstates 15 و 70 و عبور از 11 متحده است. مسیر دوم متصل خواهد شد جکسون و سن دیگو.

“برق امریکا را هدف اصلی همواره برای پیشبرد برق خودرو تصویب در ایالات متحده شروع می شود که با القای احساس اعتماد به نفس و آزادی در مصرف کنندگان وقتی که می آید به EV مالکیت” گفت: Anthony Lambkin مدیر عملیات در Electrify امریکا است. “اتمام اولین کراس کشور مسیر است که یک گام مهم به سمت این هدف با ساخت سفر از راه دور در یک EV یک واقعیت ما امیدواریم که برای تشویق بیشتر مصرف کنندگان به سوئیچ را به الکتریکی است.”

Electrify امریکا در حال حاضر مسیر در امتداد سواحل شرق و غرب و با این راه های جدید آن خواهد بود حتی ساده تر برای صاحبان به سفر دورتر. این به ویژه مهم است برای غیر تسلا صاحبان. تسلا سوپر شارژر شبکه در حال حاضر را پوشش می دهد بسیاری از این کشور است و برخی از سفر-ابزار برنامه ریزی. کسانی که به شارژر در دسترس هستند فقط برای تسلا مشتریان. در مقابل برق امریکا شارژر “باز” به همه EVs.

در این مقاله: برق امریکا, ev, شارژ, شارژر خودروهای الکتریکی کراس کشور roadtrip, شبکه, washington, dc, لس آنجلس, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو