انتخابات سال 2020: این نامزد انتخابات ریاست جمهوری نمایش در تکنولوژی

ttrump versus biden

2020 انتخابات ریاست جمهوری نزدیک است و tech بيشترین بیش از آن. نقش بزرگ شرکت های فن آوری, خطرات ناشی از سیستم عامل رسانه های اجتماعی و پتانسیل سبز آینده همه مسائل عمده در سیاست در حال حاضر و هر کس که برنده در ماه نوامبر را شکل سیاست های اطراف آنها را.

ما در حال شکستن این مسائل با بررسی جمهوریخواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن را در مواضع آنها. ما نگه داشتن این داستان به روز شده به عنوان مبارزات رول از طرح های جدید در طول سال 2020 انتخابات فصل است.

ما رسیده به دو دسته انتخاباتی برای جزئیات بیشتر در سیاست تکنولوژی و به روز رسانی خواهد شد این داستان زمانی که ما گوش به عقب.

لغو بخش 230 برای رسانه های اجتماعی شرکت ها

موضوع: سیستم عامل رسانه های اجتماعی گرفته اند بسیاری از توپخانه ضد هوایی در طول چند سال گذشته و معلوم است که castigating آنها دو حزبی امر است. برخی از منتقدان در سمت چپ مقصر سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای افزایش اطلاعات غلط و افراط گرایی در حالی که برخی از منتقدان در سمت راست را متهم به این سیستم عامل سانسور محافظه کار صدای.

به عنوان موشکافی تشدید کرده است سیاستمداران را آغاز کرده اند به هدف را در بخش 230 ارتباطات نجابت قانون مهم قانون که سپر خدمات اینترنت شرکت از مسئولیت محتوا را برای کاربران خود ارسال.

بایدن این موضع: در ژانویه بایدن گفت که او فکر می کند بخش 230 باید لغو گردد. صحبت به نیویورک تایمز بایدن خاص Facebook و موسس مارک زوکربرگ به عنوان اثبات این که بخش 230 مشکل است گفت: قانونی سپر “باید لغو چون [Facebook] است و نه صرفا یک شرکت اینترنتی. این تبلیغ دروغ می دانند که به غلط باشد و ما باید تنظیم استانداردهای نیست بر خلاف اروپایی ها انجام می دهند نسبت به حفظ حریم خصوصی است.”

همانطور که از اواخر ماه مه بایدن این موضع بدون تغییر باقی مانده است, با توجه به بیانیه کمپین با توجه به آستانه.

تهمت موضع: مغلوب ساختن پیشی جستن است و سخت موضع در بخش 230. پس از توییتر اضافه یک واقعیت-بررسی توجه داشته باشید به یک صدای جیر جیر رئیس جمهور در مورد ارسال پست الکترونیکی-در رای گیری رئیس جمهوری یک فرمان اجرایی را امضا هدف قرار دادن بخش 230 به نام “جلوگیری از سانسور آنلاین.”

جهت اظهار داشت که “Twitter, Facebook, Instagram, YouTube و خوب بکار بردن بسیار زیاد اگر نه بی سابقه قدرت به شکل تفسیر رویدادهای عمومی; به سانسور حذف و یا ناپدید می شوند اطلاعات; و به کنترل آنچه که مردم می بینند یا نمی بینند.” آن را کارگردانی آژانس های فدرال برای روشن شدن محدوده بخش 230 و در نظر گرفتن اجرای قانونی علیه شرکت هایی که در تعامل با “ناعادلانه و یا فریبنده اعمال و شیوه است.”

شکستن بزرگ شرکت های فن آوری

موضوع: عنوان بسیاری از پارسه هیئت مدیره می تواند به شما بگویم انحصارات بد هستند و شرکت های فن آوری (Google, Facebook, آمازون و اپل برای مثال) باید آنقدر قدرتمند به طوری گسترده ای در دسترس است که منتقدان دولت را به اقدامات ضد تراست در برابر آنها حتی شکستن آنها را به شرکت های کوچکتر. بالا مدیران آمازون, اپل, Facebook و الفبای برنامه ریزی شده به شهادت قبل از کنگره ضد تراست پرس و جو در اواخر این ماه.

بایدن این موضع: در بایدن به اسوشیتد پرس گفت که شکستن بزرگ شرکت های فن آوری است “چیزی است که ما باید واقعا سخت نگاه” و اضافه کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است سهل انگاری در استفاده از ضد تراست اقدامات است. بایدن را ندارد این شرکت اعلام کرده که پس از آن نامزد الیزابت وارن و متوجه گفت: حکم نهایی در تکنولوژی بود “زودرس است.”

تهمت موضع: در مصاحبه ای با CNBC مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار نظر در اتحادیه اروپا را های مختلف آنتی تراست مناسب در برابر شرکت های فن آوری و گفت: “ما در حال رفتن به آن نگاه متفاوت است. ما یک بزرگ دادستان کل …” او سپس افزود: “ما باید برای انجام این کار. آنها ما شرکت … بدیهی است که وجود دارد چیزی است که در شرایط انحصار است.”

تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وزارت دادگستری (DOJ) آغاز شده است و اشاره به سمت ضد تراست حرکت با راه اندازی یک بررسی گسترده از فناوری در سال 2019. سیاسی ماه گذشته گزارش کرد که DOJ به دنبال خاص تحقیقات در برابر اپل بیش از آن در فروشگاه App.

بسته شدن شکاف دیجیتال

موضوع: میلیون ها نفر از آمریکایی ها عدم دسترسی به اینترنت پهن باند در هر دو روستایی و مناطق شهری. که عواقب وخیمی را برای زندگی مردم در این مناطق آیا آنها دانش آموزان بدون دسترسی به ابزار آموزش و پرورش و یا کسب و کار است که نمی تواند ارائه خدمات مشابه به عنوان کسانی که با دسترسی به اینترنت با سرعت بالا.

بایدن این موضع: بایدن ساخته شده است که در حال گسترش پهنای باند بخشی از پلت فرم خود را. او می خواهد به سرمایه گذاری 20 میلیارد دلار در روستایی زیرساخت های پهنای باند و همچنین به وعده مستقیم “دولت فدرال – به خصوص ایالات متحده ارتباطات و اطلاعات ملی دولت و وزارت کشاورزی ایالات متحده به پشتیبانی از شهرستانها و شهرهای کوچک که می خواهند به ساخت municipally متعلق به شبکه های پهن باند. او را تشویق رقابت میان ارائه دهندگان برای افزایش سرعت و کاهش قیمت در شهری, برون شهری و مناطق روستایی است.”

تهمت موضع: در اوایل سال جاری گفت: در کاخ سفید نشست خبری که “رئیس جمهور متعهد است برای اطمینان حاصل شود که روستایی آمریکایی ها در پشت سمت چپ و جوامع خود دسترسی به امن و قابل اعتماد با سرعت بالا و پهنای باند.”

در سال 2019 دولت راه اندازی آمریکا پهنای باند ابتکار. گزارش ماه ژوئن در ABI عملکرد تا کنون سیاهی اعطای “بیش از 744 میلیون دلار در بودجه برای حمایت از بیش از 80 پروژه های پهن باند با بهره گیری بیش از 430,000 ساکنان روستایی در 34 متحده است.”

آینده 5G

موضوع: Mهر گونه توافق که 5G است که در آینده از تلفن همراه اتصال امیدوار کننده به طور قابل توجهی سریع تر سرعت و زمان تاخیر بسیار پایین تر. از دیدگاه کارشناسان 5G به عنوان پایه و اساس یک جهان مستقل و با وسایل نقلیه کنترل از راه دور عمل جراحی ،

اتصال جامعه به 5G نیاز به سرمایه گذاری عظیمی در زیرساخت های, اما و سیاستمداران ابراز نگرانی در مورد اجازه می دهد Huawei یکی از رهبران در 5G به ساخت تکنولوژی در ایالات متحده با توجه به شرکت روابط دولت چین.

بایدن این موضع: بایدن پلت فرم مدعی است که سرمایه گذاری در 5G یکی از کلیدهای برای حفظ آمریکا موقعیت خود را به عنوان یک رهبر جهانی بیان کرد که “بایدن دولت ملحق خواهد شد با ما داشتند و به توسعه امن بخش خصوصی به رهبری 5G شبکه های ترک هیچ جامعه روستایی و یا کم درآمد است.”

تهمت موضع: در یک کنفرانس مطبوعاتی در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت دولت او هدف از “برنده شدن در این مسابقه به جهان پیشرو در ارائه دهنده تلفن همراه 5G ارتباطات شبکه” و اضافه کرد که “امن شبکه های 5G را کاملا حیاتی لینک به امریکا و رفاه و امنیت ملی در قرن 21 … ما نمی توانیم اجازه می دهد هر کشور دیگری به outcompete ایالات متحده در این قدرتمند صنعت از آینده … مسابقه به 5G نژاد آمریکا باید برنده این مسابقه رک و پوست کنده که ما شرکت های بزرگ در حال حاضر در درگیر.”

در این سال تهمت امضا امن و قابل اعتماد در ارتباطات شبکه های قانون “منع استفاده از بودجه فدرال برای خرید تجهیزات از شرکت های مطرح یک تهدید امنیت ملی.” برگه کاخ سفید بار دیگر تاکید کرد که ساختمان 5G زیرساخت های ضروری برای امریکا موقعیت در جهان است.

ممنوعیت Infinite?

موضوع: تصویری-جریان پلت فرم Infinite یکی از محبوب ترین برنامه های حال حاضر, اما این شرکت که صاحب آن ByteDance است بر اساس خارج از چین است. است که کارشناسان امنیتی در کشورهای مختلف نگران از ملی چین هوش قانون به دولت این قدرت را تقاضا داده ها از شرکت های.

بایدن این موضع: ما رسیده به بایدن کمپین به نامزد افکار در Infinite موضوع اما باید پاسخ دریافت نکرده.

تهمت موضع: کاخ سفید در حال ارزیابی خطرات امنیتی ناشی از برنامه های مانند Infinite با رئیس ستاد علامت مراتع و گفت که دولت می تواند اقدام در عرض چند هفته. مراتع’ بیانیه به شرح زیر نظرات توسط وزیر امور خارجه مایک Pompeo و مشاور اقتصادی پیتر ناوارو در مورد Infinite را با خطرات امنیتی.

بی طرفی خالص

موضوع: بی طرفی خالص است این ایده است که ارائه دهندگان خدمات اینترنت نباید تبعیض بین وب سایت های مختلف که آن را به سرعت مانند گرفتن گلوگاه اتصال به Netflix بکشد در حالی که اجازه اتصال به Hulu جریان آزادانه ، تحت سابق رئیس جمهور, باراک اوباما, دولت, کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) اجرا net neutrality rules اما تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. FCC معکوس ،

بایدن این موضع: این جو بایدن-برنی ساندرز وحدت وظیفه نیروی لمس بر بی طرفی خالص در یک لیست از پیشنهادات سیاست نشان می دهد یک بایدن دولت قصد به “بازگرداندن FCC را روشن اقتدار به قوی اقدام اجرایی در مقابل ارائه دهندگان پهنای باند که نقض بی طرفی خالص اصول را از طریق مسدود کردن, throttling, پرداخت, اولویت بندی و یا اقدامات دیگر که ایجاد کمبود مصنوعی و افزایش قیمت مصرف کننده.”

تهمت موضع: در سال 2019 ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار تایید FCC را لغو بی طرفی خالص قوانین (اگر چه دادگاه همچنین حکم داد که می توانید اجرای خود را بی طرفی خالص قوانین). بعد از آن تهمت توییتی تبریک به FCC رئیس Ajit Pai.

وسایل نقلیه الکتریکی

موضوع: وسایل نقلیه الکتریکی بسیار مهم برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای اما با وجود افزایش محبوبیت آنها هنوز یک راه طولانی از همه جا. در میان چالش های EV صنعت مواجه است کمبود ایستگاه های شارژ در سراسر کشور است.

بایدن این موضع: به عنوان بخشی از بایدن آب طرح او به وعده “کار کردن با ملت ما فرمانداران و شهرداران برای حمایت از استقرار بیش از 500,000 جدید شارژ رسانه ها تا پایان سال 2030.”

بایدن طرح نیز به وعده “بازگرداندن کامل برق خودرو اعتبار مالیاتی برای تشویق به خرید این وسایل نقلیه … اطمینان از اعتبار مالیاتی طراحی شده است برای هدف قرار دادن مصرف کنندگان طبقه متوسط” و به “کار جدید به توسعه اقتصاد سوخت استاندارد است که می رود فراتر از آنچه اوباما-بایدن دولت در محل قرار داده.”

تهمت موضع: در سال 2019 تهمت axed یک وسیله نقلیه الکتریکی اعتبار مالیاتی از کنگره هزینه های لایحه توجه کنیم.

رئیس جمهور همچنین ابراز شک و تردید در مورد GM فشار برای EVs گفت: در مصاحبه ای با فاکس نیوز که “تمام برقی است که قصد ندارم به کار … آن را فوق العاده به آن به عنوان یک درصد از اتومبیل های خود را, اما رفتن به این مدل است که [مدیر عامل مری بارا را] انجام می دهند من فکر می کنم یک اشتباه است.”

سیاست های زیست محیطی

بایدن این موضع: بایدن اعلام کرد یک جارو آب و هوا طرح در ماه جولای که به وعده سرمایه گذاری 2 تریلیون دلار در آوردن ایالات متحده آمریکا تولید گازهای گلخانه ای به شبکه صفر تا سال 2050. گذشته از سرمایه گذاری در برق خودرو و زیرساخت بایدن طرح نیز فشار برای نصب از میلیون ها نفر از پانل های خورشیدی و ده ها هزار نفر از توربین های بادی.

در میان طرح تعهدات ایجاد یک آژانس پروژه های تحقیقاتی پیشرفته آب و هوا برای تحریک توسعه پیشرفته فن آوری های سبز مانند کربن ضبط امن تر راکتورهای هسته ای و تمیز کننده مبرد.

این طرح بایدن همچنین پاکستان برای ارتقاء خانه ها و ساختمان های تجاری با تمیز کننده لوازم و کارآمد تر ویندوز.

تهمت موضع: از نظر سیاست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نورد و یا اجتناب به روز رسانی تعدادی از مقررات زیست محیطی مانند خودرو تولید گازهای گلخانه ای استاندارد lightbulb بهره وری مقررات و بیشتر. آن را نیز در خارج از پاریس مورد آب و هوا.

دولت به تازگی تضعیف مقررات ملی سیاست های زیست محیطی, قانون ایجاد دو سال زمان محدود برای محیط زیست تاثیر بیانیه که کاخ سفید قاب به عنوان ساده بوروکراسی و “برش نوار قرمز است.”

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>