هشت شرکت های ایالات متحده خواهد ساخت ناسا COVID-19 ونتیلاتور

NASA JPL's VITAL Covid-19 ventilator team

NASA/JPL-Caltech

ماه گذشته FDA با عجله ناسا-طراحی ونتیلاتور را از طریق آن پیگیری سریع اورژانس با استفاده از مجوز (امارات) برنامه در امیدوار است که آن را ممکن است مورد استفاده برای درمان COVID-19 بيمار. Caltech که مدیریت ناسا آزمایشگاه پیشرانش جت (JPL) ارائه شده به مجوز فناوری در royalty-free اساس در طول همه گیر و آن را دریافت بیش از 100 برنامه های کاربردی. امروز شرکای نام هشت شرکت هایی که انتخاب شده اند برای ساخت این دستگاه است.

حیاتی (ونتیلاتور مداخله تکنولوژی در دسترس محلی) یک فشار ونتیلاتور ارائه می دهد که ساده تر و بیشتر مقرون به صرفه گزینه برای درمان COVID-19 بيمار. JPL طراحی حیاتی با یک هفتم قطعات سنتی ونتيلاتور. کسانی که قطعات در حال حاضر در دسترس از طریق های موجود در زنجیره تامین. این بدان معنی است که دستگاه می تواند مونتاژ و نگهداری آسان تر و برای پول کمتر است.

هشت کنندگان انتخاب شده برای تولید حیاتی کشش از کانکتیکات به کالیفرنیا و از مینه سوتا به تگزاس. JPL نگفت که این دستگاه ممکن است آماده برای استفاده است.

NASA/JPL-Caltech VITAL COVID-19 ventilator

NASA/JPL-Caltech

بعد JPL است ارزیابی تولید کنندگان بین المللی از کشورها از جمله برزیل و هند و مالزی و مکزیک است. کسانی که تولید کننده را نیز به رایگان دریافت مجوز از طریق Caltech.

“حیاتی تیم بسیار هیجان زده برای دیدن فن آوری خود را با مجوز” گفت: Leon Alkalai عضو حیاتی رهبری تیم. “امید ما این است که به این تکنولوژی رسیدن به سراسر جهان و ارائه یک منبع اضافی از راه حل های مقابله با آن در حال COVID-19 بحران است.”

JPL نیز تست تغییر طراحی است که با استفاده از هوای فشرده و می توان با طیف بیشتری از بيمارستان. که طراحی شده است برای یک FDA EUA و در حال حاضر تحت بررسی است.

پس از همه گیر شروع چند شرکت های رمان پیشنهاد یک طرح است. ما دیده ایم مفاهیم از Dyson Fitbit, NVIDIA دانشمند ارشد و تسلا و همچنین به عنوان یک آداپتور با Formlabs. اما روشن شده است که pivoting به تولید هواکش چالش برانگیز است. JPL و Caltech به وضوح احساس می کنم این هشت شرکت هستند تا به وظیفه و با هر نوع شانس حیاتی در دسترس خواهد بود به زودی.

در این مقاله: ناسا jpl, jet propulsion laboratory, ونتیلاتور, covid-19, کروناویروس, fda, اضطراری با استفاده از مجوز eua, caltech, تولید کنندگان, تولید, صدور مجوز, حیاتی, اخبار, دنده فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>