زمین اول-جهان مستعمرات خواهد بود ساخته شده بر روی خاک

به عنوان آپولو فضانوردان trundled و گوسفند ناشیانه در سراسر متروک چشم انداز قمری موذی تهدید خراشیده تا خود را spacesuits. Moondust. خوب به عنوان پودر تالک تیز به شیشه و به ظاهر در همه جا این فوق العاده خوب ذرات با پوشش فضانوردان مانند دوده و نفوذ خود را خدمه کابین آن شد بیش از یک مزاحم صرف. نه تنها آن را تداخل با تجهیزات خود را تحریک سوراخهای بینی خود را و چشم های, به برخی از خفیف واکنش های آلرژیک.

با این وجود بین سال 1969 و 1972 آپولو فضانوردان به ارمغان آورد نزدیک به 385 کیلوگرم قمری, سنگ, سنگریزه و پودر بازگشت به زمین است. Moondust سزاوار مطالعه بیشتر.

امروز ناسا بداند سیارات گرد و غبار و گرد و خاک — همچنین به عنوان شناخته شده سنگپوش — یکی از بزرگترین خطرات برای طولانی مدت فضایی شهرک. در مریخ آن را سمی و مغناطیسی. در ماه آن را دور می پوشد در چند میلیون دلار ابزار و لژ به کوچکترین crevasses تضعیف مهر و موم در فشار مناسب و باعث سخت افزار به نقص. اما برای همه آن مشکلات سنگپوش دارای فصل های بالقوه ، آن را به عنوان کلیدی برای پایدار اکتشافات فضایی و به احتمال زیاد خواهد شد به صورت پایه و سقف و دیوار و زیرساخت–از جامعه اول-زمین شهرک.

دلیل ما استفاده از سنگپوش ساده است: فرار از جاذبه زمین گران است. سنگین تر حمل بار بیشتر موشک سوخت مورد نیاز برای حرکت یک فضاپیما گذشته این سیاره کشش گرانشی — و بالاتر از ماموریت قیمت…. تا زمانی که وجود دارد یک جایگزین مقرون به صرفه به سمی و پر هزینه موشک سوخت مورد استفاده قرار امروز هزینه های سوخت را مانع راه اندازی از فضانوردان که اصرار دارند همه چیز را حمل آنها تا به حال نیاز به کپسول در کنار آنها.

آنها را باید به کاردان. به جای حمل و نقل ابزار دست و زیستگاه خدمه خواهد بود و انتظار می رود آنها را در طول راه. به عنوان بسیاری از اکتشافات فضایی کارشناسان در محل بهره برداری از منابع این عمل از “زندگی در خارج از زمین” و بهره برداری از منابع محلی برای طولانی مدت اکتشاف تبدیل شده است اساسی برای انسان آینده در فضا است. و چند منابع خواهد بود به عنوان در دسترس به عنوان سنگپوش.

A stacked donut chart of the chemical composition of the Earth's soil

منبع: RL. Rudnick/S. گائو

“سنگپوش است که تقریبا در همه جا در سیارات می گوید:” فیلیپ Metzger یک سیاره دانشمند با فلوریدا به فضا موسسه در دانشگاه مرکزی فلوریدا. با توجه به Metzger که صرف بیش از 30 سال به عنوان یک فیزیکدان و مهندس تمرکز بر اکتشافات فضایی در ناسا, سنگپوش فراوان است در سیارات و اقمار نیز تشکیل شده از meteoroid اثرات بیش از میلیاردها سال. “هر جا که وجود سیارات وجود دارد همیشه مانده مواد از بدن کوچک است که بمباران آن سیارات و شکستن سطح مواد برای ایجاد سنگپوش.”

به دور از برخی از ماده بیگانه سنگپوش نیز وجود دارد بیش از همه روی زمین هر چند از آن می رود بیشتر نام آشنا — خاک و گرد و غبار و خاک و شن و ماسه. در جای دیگر اما “سنگپوش است که اساسا فقط moon خاک یا خاک مریخ می گوید:” جنیفر Edmundson یک زمین شناس و در فضای تولید مهندس در Jacobs اکتشافات فضایی گروه ناسا پیمانکار است. فقط به عنوان انسان باید با استفاده از خاک برای ساخت پناهگاه در زمین برای هزاران سال, کارشناسان می گویند فضای استعمارگران خواهد شد که به نوبه خود به سنگپوش برای جلوگیری از خطرات ناشی از فرازمینی قرار گرفتن در معرض از کشنده سطح تابش خورشیدی به کیهانی نوسانات حرارتی و micrometeoroids.

یک شایر در مریخ

به عنوان ساعت زخم را در ناسا 3D-چاپ زیستگاه چالش ممکن است آخرین سرنوشت AI SpaceFactory یک شرکت پیشرو برای چند سیاره ای معماری سقوط کرد در دست یک دراز و باریک ربات صنعتی. پس از چهار سال و چند, حذف, دور, نیویورک مبتنی بر تیم بود سر به سر با محققان از دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا رقابت برای جایزه 500,000 دلار و یک شانس برای الهام بخشیدن به آینده مریخ شهرک.

نزدیک به ده ساعت به آخرین روز از رقابت صدها نفر تماشا به عنوان AI Spacefactory را بازوی روباتیک dangled یک دایره سقفی بیش از یک گل رنگی, گلدان مانند ساختار و کاهش آن را به آرامی به عنوان اگر قرار دادن سقف در یک خانه از کارت. برای چند ثانیه پنجره سقفی امن به نظر می رسید. ناظران شروع به تشویق. سپس با کمی هشدار سقفی تضعیف و سقوط را از طریق باز شدن در سقف توفنده به زمین با یک ضربه توخالی.

چنین بدبختی خواهد بود ویرانگر برای یک ماموریت در مریخ. اما هوش مصنوعی SpaceFactory 3D-چاپ ساختار مارشا هنوز هم تحت تاثیر قرار ناسا قضات به اندازه کافی برای کسب این جایزه است. این شرکت در حال حاضر امیدوار است مارشا خدمت خواهد کرد به عنوان یک نمونه اولیه برای اولین زیستگاه انسانی روی سیاره سرخ.

طراحی شده مانند یک تخم مرغ مارشا فرم است که هر دو زیبا و svelte و extraterrestrially کارآمد است. “در مریخ خارجی air بسیار نازک است و فقط یک درصد از جو زمین” توضیح می دهد که دیوید Malott مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران هوش مصنوعی SpaceFactory که نظارت ساختمان طراحی شده است. به عنوان یک نتیجه, Marsha را باید تحت فشار در داخل برای مطابقت با جو زمین; این اختلاف فشار باعث می شود ساختار به می خواهید به موسیقی پاپ مانند یک بادکنک است. تخم مرغ شکل می گوید Malott است که به منظور کمک به حفظ ساختمان از انفجار.

داخل مارشا امکانات نمی تواند خیلی متفاوت از کسانی که در داخل یک خانه شهری با چند sciencey است استثنا. زیستگاه ویژگی های چهار طبقه شامل آشپزخانه و اتاق خواب غلاف و یک باغ که در آن فضانوردان ممکن است رشد گیاهان و سبزی های برگ دار. مرطوب و خشک آزمایشگاه ارائه می دهد فضا برای آزمایش در حالی که یک docking port روی زمین فراهم می کند دسترسی آسان به رور. ساختار بیرونی لایه از الیاف بازالت به منابع از مریخ یا سنگپوش bioplastic بازیافت شده از فضانورد سطل زباله می تواند طراحی شده برای حفاظت از ساکنان از اشعه کیهانی و micrometeoroids. صرفه جویی زنگ زده طوفان گرد و غبار, فضانوردان, در واقع ممکن است فراموش کردن آنها بر روی سیاره سرخ.

اما نه همه پیشنهاد مریخ زیستگاه های به اشتراک گذاری مارشا طراحی براق. برخی از شبیه مورچه تپه بیش از تخم مرغ و استخدام cruder روش از چاپ 3D به استفاده از مریخ مواد.

“بسیاری از مفاهیم من دیده ام شبیه تپه سنگپوش انباشته در بالای زیستگاه می گوید:” Metzger ما سیاره ای علم متخصص از قبل است. برای مثال تورم ماژول می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان زیستگاه هسته درونی متصل شده توسط یک سری از لوله است که در خدمت به عنوان تونل بین اصلی اتاق. از بالا محصول را “شبیه به انحنا سازه می گوید:” Metzger “مثل چیزی از هابیت.”

A stacked donut chart of the chemical composition of Martian soil

منبع: NASA/JPL-Caltech/دانشگاه Guelph

هر روش طراحی — چاپ و ستون — دارای لیست خود را از شایستگی و شکست است. در حالی که ستون سنگپوش ممکن است سریعتر و کمتر مستعد ابتلا به چاپگر خطا آن را هنوز هم نیاز انسان به کشتی بادی درونی زیستگاه که خواهد آمد در هزینه. انباشت اشیاء بدست آمده سنگپوش نیز باید امن در برخی از راه و شاید از طریق microwaving, فشرده یا علاوه بر این از پلیمرها. برای Edmundson ستون یک راه حل موقت است. “هنگامی که ما رسیدن به توسعه پایدار بخش اکتشاف ما در حال رفتن به نیاز به شروع به ساختمان از خود ما زیستگاه,” او می گوید.

چاپ 3D ارائه می دهد بیشتر از درجا با تجربه اما می توان آن را منبع فشرده. بیشتر چه, 3D چاپ نیاز به دقیق مخلوطی از عناصر خاص که باید به عنوان نزدیک که ممکن است در ترکیب به شبیه سازی سنگپوش مورد استفاده در آزمایش بر روی زمین است. وجود دارد کمی حاشیه برای خطا زمانی که شما میلیون ها مایل دور و سنگپوش minerality متفاوت بوده و بسته به منبع آن است.

تحقیقات با سنگپوش simulants حیاتی برای ایمنی از ماموریت های آینده می گوید: Edmundson. “این بخشی از دلیل که چرا من فکر می کنم من باید امنیت شغلی است. مردم در حال رفتن به باید بدانید که چه تفاوت بین سطح این سیاره خود و simulants آنها با استفاده از [روی زمین].” امروز وجود دارد حدود 10 مریخ سنگپوش simulants و چند ده simulants برای ماه. “اما این تعداد است که احتمالا رفتن به تغییر خیلی سریع,” او می افزاید: “در حال حاضر که ما در حال برنامه ریزی برای رفتن به عقب است.”

حومه زمین

در ماه مارس سال گذشته معاون رئیس جمهور مایک پنس در زمان مرحله در فضایی ملی شورا در هانتسویل آلاباما و گفت: شرکت کنندگان است که امریکا در حال حاضر قمری جاه طلبی بودند “فقط به اندازه کافی خوب نیست.” به جای مسابقه به سمت 2028 مهلت آژانس شد دستور برای قرار دادن چکمه بر روی ماه تا سال 2024 با هدف ایجاد یک پایدار اسکان بشر در قمری قطب جنوب.

بلند پروازانه جدید مهلت چپ برخی از مدیران ناسا تکاپوی–نه فقط به آماده فضانوردان بلکه روبات است که هموار کردن راه برای خدمه ورود. برای هر دو ایمنی و پایداری دلایل روبات خواهد بود که درست پیشگامان ما اول ماه و مریخ مستعمرات کمک به ما در پیدا کردن مکان های مناسب دیده بانی برای منابع و ساخت شهرک ما ممکن است یک روز به خانه تماس بگیرید.

“ساخت و ساز در زمین است از نوع خطرناک کار می گوید:” دیوید Malott از AI SpaceFactory. “قرار دادن آن در زمینه فضا و آن را به صورت تصاعدی بیشتر خطرناک است.”

به عنوان یک جایگزین برای ما علمی تخیلی, فانتزی, از فضانوردان ساختمان خانه ها در ماه Malott توصیف یک سناریو که در آن تیم از روبات بازدید جلوتر از فضانوردان’ ورود به شناسایی سایت هایی که دسترسی آسان به مطلوب منابع است.”شما نیاز به در نزدیکی به برخی از منابع با ارزش” او توضیح می دهد. یکی از مهم ترین منابع خواهد بود آب یخ که دانشمندان فکر می کنم وجود دارد در جیب در هر دو ماه و مریخ. فراتر از رفع تشنگی برای فضانوردان و آبیاری محصولات H2O مولکول ها را می توان تقسیم به شکل موشک سوخت و کمک به حرکت در آینده ماموریت های بیشتر به فضا است.

A stacked donut chart of the chemical composition of lunar soil

منبع: John Lindsay

هنگامی که سایت تعیین می شود رباتیک بیل خواهد شد و سپس نیاز به شروع به ساخت زیرساخت ها است. ناسا RASSOR (سنگپوش سطح پیشرفته سیستم های عملیات ربات) ممکن است در میان برای اولین بار به کاوش سطح ماه. طراحی شده برای حفاری در کاهش جاذبه RASSOR را استوانه سطل طبل استفاده از دندانه دار دندان و مبهوت قاشق برای جمع آوری, ذخیره و تخلیه سنگپوش برای ساختمان های آینده.

ایجاد زیرساخت ها خواهد شد به احتمال زیاد روبات’ اولین وظیفه با توجه به Metzger به عنوان جاده ها و فرود پد را قادر خواهد ساخت فضانوردان به لمس کردن و سفر با خیال راحت. زیستگاه های بعد خواهد آمد. فقط انتظار نداریم که طرح استادانه درست شده. “هنگامی که ما شروع به انجام این فعالیت ها در سطح یک سیاره ما اصلا به نفع زمین صنعتی در کل زنجیره تامین” Metzger گفت. “همه چیز ما را به استفاده از روش های ساده که نمی خواهد نیاز به مقدار زیادی از پیچیدگی در مراحل اولیه است.”

یا نه انسانیت می رسد کسانی که در مراحل اولیه از چند سیارهای استعمار است که هنوز به تعیین خواهد شد. حداقل در حال حاضر خطرات ناشی از سنگپوش ما جلوگیری طولانی مدت زندگی. کارشناسان هنوز هم مطمئن نیستید که چگونه آنها مقابله با مرموز خاک بر روی ماه و مریخ, بنابراین در حالی که برخی از محققان سعی کنید به استفاده از سنگپوش با شکل دادن آن به زیرساخت های دیگران تلاش برای پیدا کردن راه حل برای غلبه بر این ماده است. به این منظور ناسا در سال گذشته انتخاب شده نه موسسات به مطالعه سنگپوش نمونه دست نخورده باقی مانده پس از آپولو ماموریت. ما فضا جاه طلبی ممکن است بستگی به چیزی که آنها کشف کنند.

در 1950s بیش از یک دهه قبل از انسان پا بر روی ماه, انگلیسی, علمی تخیلی نویسنده Arthur C. Clarke پیش بینی چگونه یک lunar colony ممکن است نگاه توصیف کلبه اسکیموها به شکل تورم زیستگاه های تحت پوشش در سنگپوش منفجر مانند بالن حاوی زمین مانند جو. کلارک prescient چشم انداز نیست به دور از برخی از پیشرو امروز ایده های شهرهای ساخته شده از خاک و رسیدن به ستاره ها.

“ما می توانید مطمئن باشید که کسانی که پس از ما خواهد شد فکر می کنم از راه های بسیار بهتر از انجام این کارها و تعجب ما محافظهکاری و ما عجیب و جالب و قدیمی از مد افتاده, ایده” کلارک نوشت: در سال 1954 کتاب “اکتشاف ماه” غرق در افکار ما و فرازمینی آینده. “و آنها در نوبت خود خواهد بود خندید و با کسانی که پس از آنها زمانی که ماه تنها حومه زمین و املاک مرزی دور در میان سیارات است.”


آثار هنری با جشن برای سیلیس مجله.

خاک موضوع

در حال حاضر به عنوان ما همه نگاه کردن در جهان از طریق صفحه نمایش LED و فیبر نوری شبکه های و شیشه ای-paneled, ویندوز, فیزیکی زمین به نظر می رسد مانند یک دور نامحسوس انتزاع پر از اضطراب آور اخبار معافیت و وجودی تهدید. در اینجا در این مقطع در سیاره ما تاریخ ما می خواهم برای گفتن یک نوع متفاوت از داستان. یکی از ترس مرگ و انزوا اما امید به زندگی و کشف.

یک لحظه به تجسم که در آن شما هستند و… این مواد مصنوعی را تشکیل می دهند که خود محیط زیست است. از بتن را پوشش می دهد که خانه های ما و شهرستانها به اورژانس مواد غذایی ما حمل به چمن آراسته که با حال خمیازه سخن گفتن در سراسر ما خواب آلود suburbias این موضوع را قهرمان است همه در اطراف شما در زیر به شما در درون شما-کار ساختمان از هم پاشیده و پرتکاپو با ناشناخته پیچیدگی.

خوش آمدید به خاک مسئله است.

به عنوان سیلیکا Mag‘s سالانه چهارم موضوع خاک و مجموعه های خارج برای کشف زیست محیطی زمین شناسی و انسان شناسی سیستم ها در محل کار زیر پای ما. ما جمعی دولت به حالت تعلیق در انزوا خواهیم نگاهی هم به حفاری های عمیق به پیشتاز علوم خاک, زمین, مدیریت و جذاب قنات سیستم های کشف برخی از این قابلیت ها را در کثیف ترین خاک های مرتبط با اسرار در طول راه.

Engadget خواهد شد به طور انحصاری چاپ و نشر شش ویژگی از خاک این هفته از دوشنبه تا شنبه. برای کشف بقیه از این موضوع سر به سیلیس مجله.


دوشنبه: چگونه به معکوس-مهندسی جنگل

Silica promo

شنبه: سمی ساحل

Silica promo

چهار شنبه: اندونزی مبارزه برای نجات آن مهم ترین خاک

Silica promo

پنج شنبه: پرمافراست رکود

Silica promo

جمعه: در terraforming

Silica x Engadget promo

شنبه: زمین اول-جهان مستعمرات خواهد بود ساخته شده بر روی خاک

Silica x Engadget tease

کشف بقیه خاک مسئله در مجله سیلیس


در این مقاله: مریخ, خاک, اکتشافات فضایی, ناسا, ویژگی فردا
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>