EA حذف خواهد شد واشنگتن طرفدار تیم فوتبال نام در ‘Madden 21’

Madden NFL 21

EA

روز دوشنبه در واشنگتن تیم ملی فوتبال اعلام کرد که پس از سالها اصرار بر استفاده از یک نژادی مطلبی را حذف به عنوان آن نام آن را به نام تجاری جدید تعریف پیش از فصل آینده. در حالی که ایجاد یک نام جدید و لوگو برای یک طرفدار تیم ورزشی در فقط چند ماه است که در حال حاضر عظیم الجثه وظیفه آن نیز اثرات نسخه بعدی از EA بازی Madden NFL.

در بیانیه ای داده می شود برای اولین بار به Kotakuاین شرکت تایید “تغییر نام و لوگوی خواهد آمد از طریق عنوان به روز رسانی خواهد شد که دانلود به صورت خودکار.” آنها قادر نخواهد بود برای تغییر هر نمونه از نام حق دور اما اولین تغییر باید نیشگون گرفتن و کشیدن بازی را تفسیر لباس, ورزشگاه هنر و مناطق مشابه.

با نام جدید هنوز TBD — ESPN گزارش اعلام خواهد شد اتفاق می افتد “به زودی” — EA برای اولین بار به روز رسانی دیوانه با یک generic واشنگتن نام و آرم و سپس به جای چیز دوباره با هر تیم تصمیم می گیرد آن را به استفاده از در حال حاضر. Madden NFL 21 است که برنامه ریزی شده برای انتشار در اوت 25.

در این مقاله: EA Sports madden 21, واشنگتن, تیم فوتبال, madden, EA, Madden NFL 21, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>