EA نقش به پایه آن, اما نوسانات و نتواند با EA بازی زندگی می کنند

برای یک لحظه در طول EA بازی زندگی می کنند ارائه پنج شنبه به نظر می رسد ناشر رفتن به یک صفحه از Bethesda Softworks’ 2019 E3 رویداد و اعلام تقریبا همه چیز در این شرکت مشغول به کار بود – حتی پروژه های بلند مدت است که نمی توان برای سال.

آن آغاز شده و با انداختن/صدای هیس کردن حلقه برای Madden 2021سپس ما تو را دیدم وسوسه انگیزی آه-تا-فیلم کوتاهی از نسل بعدی بازی ها را از معیار و Bioware و جدید بازی میدان جنگ. اجرایی معرفی کلیپ های led به بخش با کلمات “به جای صبر کنید تا ژوئن آینده به شما نشان می دهد…” و سپس … همه بالغ بر بازی نمایش قدرت از 5 پلی استیشن و ایکس باکس سری X گرفت تا شاید پنج دقیقه از 45 دقیقه به نمایش گذاشتن.

در یک سال که در آن شور و هیجان است که ساختمان به راه اندازی سیستم های جدید آن را عجیب و غریب حرکت می کند توسط یکی از پیشرو در صنعت ناشران. و آن را تنها یکی است.

در حالی که این رویداد تا به حال برخی از قطعی امتیاز بالا (جنگ ستارگان: اسکادران به نظر می رسد بزرگ و افزایش تمرکز بر روی صلیب-بازی در بسیاری از عناوین دلگرم کننده است) وجود دارد چند سر خاراندن لحظات به عنوان به خوبی.

این بخش شامل سیمزمثلا احساس بسیار shoehorned. در حالی که حوادث اخیر در ایالات متحده ساخته شده آن را لازم را برای EA به این موضوع از تنوع در بازی و روشن کردن مواضع خود در, بازیکن, انجام, انجام این کار در میان پپ رالی برای بازی های آینده خود را بدون هر گونه اخبار جدید برای این عنوان بزرگ تداخل. آن لحظه ای است که می تواند به راحتی خورده به مدیر عامل اندرو ویلسون باز کردن نظرات.

منجر به این رویداد با Apex افسانه بود کنجکاو انتخاب به عنوان به خوبی. این بازی با توجه به EA, اغوا شده 70 میلیون کاربر ثبت شده (هر چند این شرکت به اشتراک گذاشته نمی شود روزانه یا ماهانه به طور متوسط تعداد کاربر). که قابل توجه مخاطبان به مطمئن شوید. اما گنجینه های از دست رفته مجموعه نبود مرتب سازی بر اساس عنوان است که به نظر می رسید به احتمال زیاد به جذب یک بازیکن جدید پایه. آن EA را در موعظه به گروه کر – چیزی است که شما می خواهم انتظار برای دیدن در وسط یک رویداد مانند این نه به عنوان kickoff.

گنجاندن Command & Conquer Remastered مجموعه به نظر می رسید کمی مانند پرکننده به عنوان به خوبی. عنوان منتشر شد دو هفته پیش لذت بخش است و به خوبی انجام می شود ارتقا به کلاسیک RTS بازی ها, اما در به دنبال, ارائه, چرا نمایش گذاشتن آنچه که شما در حال حاضر انجام می شود ؟

که در برخی از راه مشکل بود با EA بازی زندگی می کنند: آن را احساس بیش از حد در حال حاضر.

این رویداد احساس نمی مانند دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن به آینده شرکت می باشد. گذشته از چشمک زدن-و-شما-miss-به نظر می رسد در بازی وجود دارد که ظاهرا یک راه طولانی (از جمله اسکیت بازیکه کردم یک تماس ویژه-در پایان اما با هیچ فیلم و یک نکته است که هنوز بسیار زود در حال توسعه) وجود دارد کمی واقعا هیجان زده در مورد.

که به معنای هر چیزی را دور از اسکادران. این بدیهی است که یک ویترین برای این بازی. اما چرا در عنوان اگر که شما 2020 گل سرسبد? اختصاص کل ارائه آن با گیم پلی بیشتر و نگاهی اجتناب ناپذیر نسخه نسل بعدی.

EA همیشه چیزهایی محافظه کارانه در اواسط تابستان وقایع است. و به طور کلی که نه یک استراتژی بد (از منظر کسب و کار اگر هیچ چیز دیگری). اما در زمانی که دیگر ناشران و توسعه دهندگان نمایشگاه عنوان بلند پروازانه است که تحریک پایه بازی EA سقوط کرد.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>